نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 7 فروردین 1395
نوید رهایی، داعش اروپایی

سیاست بازان اروپایی با شنیدن صدای انفجار چند بمب و نارنجک به شیون و زاری افتاده اند، برای فرار از مرگ از هم سبقت گرفته، سوراخ موشی به قیمت هزاران یورو پیدا نمی شود، ولی وقتی جنایات داعش اروپایی- سعودی در عراق، سوریه، لیبی ... تشدید می شود، از شور و شوق پیروزی اهداف شیطانی، سر از پا نمی شناسند، به وجد می آیند، دست نوازششان بر سر تروریست های خوب از داعش تا پیرتروریست های رجوی نشان است.


نیش عقرب نه از ره کین است...، تروریست اروپایی

وقتی پای منافع در میان است، تروریست ها به خوب و بد تقسیم می شوند، حامیان دروغین حقوق بشر به کاشت و برداشت عقرب روی می آورند، منزل و مأوای خود را در اختیار گروههای تروریستی و نورچشمی های آل سعود قرار می دهند، برای کسب منافع و موقعیت حداکثر از همدیگر سبقت می گیرند، کار به جایی می رسد که اروپا مهد و مسکن تروریسم بین المللی می شود، آنها به عوارض و عواقب مار در آستین پروراندن توجه ندارند و بر این باروند که چاقو دسته ی خودش را نمی برد، ولی برخلاف فکر و اندیشه ساده لوحان تروریست پرور می بینیم که چاقویی که توسط آمریكای جنایتكار و اروپای مکار و فرصت طلب در دست داعش گذاشته شد، از سر بریدن مردم عراق و سوریه خسته شده، از خواب غفلت بیدار گشته، به بازیچه بودن خود در دست حامیان سیاه و سفید پی برده؛ لذا با تغییر موضع ای خونین، حامی و سرپرست خود را هدف قرار داده است تا خون شهروندان اروپایی را به مظلومان خاورمیانه گره بزند و اقتضای طبیعی خود را عالم گیر نماید.

می بینیم سیاست بازان اروپایی با شنیدن صدای انفجار چند بمب و نارنجک به شیون و زاری افتاده اند، برای فرار از مرگ از هم سبقت گرفته، سوراخ موشی به قیمت هزاران یورو پیدا نمی شود، ولی وقتی جنایات داعش اروپایی- سعودی در عراق، سوریه، لیبی ... تشدید می شود، از شور و شوق پیروزی اهداف شیطانی، سر از پا نمی شناسند، به وجد می آیند، دست نوازششان بر سر تروریست های خوب از داعش تا پیرتروریست های رجوی نشان است.

آری، عاقبت مارگیر طعم تلخ نیش و گزش مار را خواهد چشید، این رسم روزگار است، همین مریم رجوی و همراهانش که در پایگاه تروریستی اورسوراواز پاریس لانه کرده و به فعالیت ضد بشری و تروریستی مشغولند، روزگاری نورچشمی صدام و مهمانان عزیز حزب بعث بودند، برای حفظ و بقای پدر صدام کردکشی می کردند، شیعیان عراق را به قتل می رساندند، حالا هم دست در دست داعش وحشی مربی و مروج تروریست ها شده اند.

امروز کشورهای کل جهان، پنج قاره معروف دنیا بویژه اروپا مسئول و موظفند تا موضع شفاف خود را در قبال معضل در حال رشد تروریسم معلوم و مشخص کنند. برخورد دوگانه با این پدیده شوم عاقلانه نیست. به سلسله انفجارهای پاریس تا بروکسل و... می انجامد، امروز و فردا نوبت دیگر کشورهای اروپایی و شیون و زاری کردن دولت مردان و زنان اتحادیه اروپاست.
دلارطلبان اروپایی در قبال دریافت بسته های حمایتی آمریکا و اسرائیل با جان و مال مردم کشورهای خود بازی می کنند. وقتی داعش پاریس را جولانگاه فعالیت های تروریست، انفجار بمب و تیراندازی می کند، دولت فرانسه باید علت واقعه را جستجو کند، به عوارض تروریست پروری فکر کند، «از کوزه همان تراود که در اوست»، تروریست مستقر در پاریس، بمبی در آستانه انفجار و بشکه باروتی است که منتظر جرقه ای است تا مردم بی گناه را به خاک و خون بکشاند؛ پس چه بهتر مدعیان دروغگوی حقوق بشر هرچه زودتر از تروریست پروری دست بکشند و توبه کنند. در چنین شرایطی کشور کوچک آلبانی نیز باید درس عبرت بگیرد، فریب مظلوم نمایی فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین ضدخلق) را نخورد، در غیر اینصورت باید منتظر روزی باشد که در انتظار آنهاست، اگر مهمانان ناخوانده عراق بعد از چند سال وارث آب و خاک آلبانی خواهند شد! از این مهمتر تروریست های اشغالگر به معضلی برای دیگر کشورهای اروپایی تبدیل می شوند که هزار بار بدتر و خطرناکتر از داعش وحشی هستند.
بنابراین حمایت و همکاری با تروریست ها به خیر و صلاح اروپا نیست.

نوید رهایی
7 فروردین 9طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)، 
برچسب ها: داعش اروپایی، تروریست، تروریست اروپایی، امریكا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی