نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 فروردین 1395
سال جدید بر خانواده های دردمند و اسرای دربند رجوی، مبارک باد. سالی که نوید رهایی را به همراه داشته باشد و دل مادران چشم انتظار و چشم براه شاد و روشن به جمال گم گشته هایشان گردد.
سال جدید ( 1395 ) بر دولت و ملت آزاده ایران مبارک باد. سال نو را سالی سرشار از سربلندی ، عزت ، آرامش ، آسایش ، برای مردم شریف ایران آرزومندم و سالی مملو از موفقیت ، پیروزی ، اقتدار ، غرور ، عظمت ، پایداری ، در عرصه ی بین المللی برای نظام جمهوری اسلامی ایران خواهانم.

سال جدید بر خانواده های دردمند و اسرای دربند رجوی(دراکولای خون آشام)، نیکو و مبارک باد.

خدا را قسم می دهیم به عزت و آبروی حضرت فاطمه زهرا ( س ) این سال ، سال رهایی و نجات تمامی اسرای در زنجیر لیبرتی و آلبانی باشد و جشن بازگشت کبوتران در قفس به آغوش گرم و پر مهر و محبت خانواده ها را شاهد باشیم.

سالی که نوید رهایی را به همراه داشته باشد و دل مادران چشم انتظار و چشم براه شاد و روشن به جمال گم گشته هایشان گردد.

سال جدید پایانی بر خشم و خشونت رجوی – داعشی و در هم ریختن دیوارهای بلند اسارت و آزادی اسرا از قید و بند اسارت ذهنی و جسمی فرقه عاقبت به شر رجوی است.

سال جدید ، سال صعود دولت و ملت بر قله افتخار و رسیدن به اوج تکامل نظامی ، سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی است. مجدداً این سال بر دولت و ملت شریف ایران زمین مبارکباد.

سال 1394 گذشت با همه فراز و نشیب هایش ، خسته نباشی می گوییم به خانواده هایی که مقاوم و استوار چون کوهی در باد در برابر اهداف ظالمانه و غیر انسانی رجوی ایستادند و تمام سختی ها را به جان خریدند و دم بر نیاوردند و امیدوارانه به فعالیت خود برای آزادی فرزندان دلبندشان ادامه داده و می دهند.

بادا که رهایی عزیزانشان در سال 1395 رقم بخورد و تلاش خستگی ناپذیرشان به بار بنشیند.

منبع: انجمن نجات مرکز ایلام
یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵
طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  اخبار ایران و جهان،  تهران،  خانواده،  ایلام،  استان ها،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  تبریک ، تقدیر و تشكر، 
برچسب ها: انجمن نجات ایلام، سال نو مبارك باد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی