نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 10 فروردین 1395
تا مریم رجوی در حال سین و شین بازی است، جمهوری اسلامی از چهل سالگی به دویست و چهل سالگی می رسد. شنیدم که مریم قجر عمو نوروز را خلع لباس و بابانوئل را جایگزین حاجی فیروز کرده که دور از انتظار نیست. از فرهنگ گریزی رجوی هرچه بگویند کم است، سالهاست که کلیسانشین اروپا و اجنبی پیمای دنیا شده است ...

تا مریم رجوی در حال سین و شین بازی است، جمهوری اسلامی از چهل سالگی به دویست و چهل سالگی می رسد. هنوز مراسم و موعد چهلم آخرین وعده «سرنگونی» فرا نرسیده است که عجوزه ی عوامفریب از سین سرنگونی به شین شرافروزی تغییر موج داده تا بردگان مفلوک لیبرتی و پیر زندانیان آلبانی و گماشتگان اسقاطی اورسوراواز را بفریبد و سرگرم کند.

استمرار بازی با کلمات، فریب با جملات، خودفریبی با وعده، سرگرمی، سرپوشی بر رنج و غصه، پیاز داغ خیانت، عملگی با رذالت، س بازی مسعود، دوز و کلک سازی مریم، هفت سین کلک، سرابی در فلک، حذف سرنگونی، وعده دست و دلبازی و باز هم بازی، خزیدن مسعود در سوراخ، شرافروزی دنباله دار مریم رجوی با توهم سرفرازی کور، موهوم، رؤیایی، ترک اعتیاد سرنگونی، امیدواری به ادامه مزدوری، از رده خارج شدن شعار پوچ و توخالی سرنگونی و در مجموع وعده تکانی مسعود و مریم رجوی، تا خیل خفتگان، مسخ شدگان، مگسان دور شیرینی، دلباختگان و اربابان بی مروت را چند روزی هیپنوتیزم کند و به خواب بیهوشی و مرگی مصنوعی ببرد.

وقتی شنیدم که مریم رجوی در پیام جهیده در نیامش به سین و شین بازی افتاده، ناخودآگاه گفتم: ای لعنت بر... باد، باز فریب، سراب، حقه بازی، شیادی و رمالی.
و باز خواندم و شنیدم که مریم قجر عمو نوروز را خلع لباس و بابانوئل را جایگزین حاجی فیروز کرده که دور از انتظار نیست. از فرهنگ گریزی رجوی هرچه بگویند کم است، سالهاست که کلیسانشین اروپا و اجنبی پیمای دنیا شده است.

بالاخره پایان عمر سلسله سالهای سرنگونی، کوتاه مدت دو ماهه و شش ماهه تا وعده و سراب های فتح ایران و رژه در تهران به پایان رسید؛ حالا وقت سرفرازی است، آنهم نه برای مسعود و مریم رجوی، بلکه برای مردم قهرمان ایران با چند دهه مقاومت، ایستادگی، تحریم و مبارزه با دشمنان کشورشان از خرده تروریست های فراری و مزدوری مثل رجوی تا امپریالیسم و صهیونیسم از جمله آل بی غیرت جمود و آمریكا پرستان عرب، که عددی نیستند.

حال نوبت تبدیل سایت مجاهدین (منافقین) به درگاه و بارگاه همسریابی، خدمات رسانی به سرویس های جاسوسی و ایران ستیزان انتحاری است. مریم رجوی در سال جدید آرزوی گشودن بخت و لمیدن بر تخت و شکست های پی درپی دشمن و سرازیر شدن دینار و دلار به جیبش را كرده است که بدون شک امسال نیز چون گذشته به دریوزگی پی درپی برای مقاومت، استمرار مزاحمت، تکثیر خیانت، تولید جنایت، صدور رذالت و تکرار ندامت رجوی ها تبدیل خواهد شد.

سین سرفرازی رجوی یعنی سین خوردن سرش به سنگ، سماق مکیدن در خفا و ابقای بردگان لیبرتی با جفاست. چاپ پرچم های جدید دوشیزنشان، تبدیل پرچم به سپر و روسری، دستار و دستاویزی برای استتار و اختفای تروریستی در اورپا و آمریکاست. اشرف 3 ادامه همان تروریست سرایی است که از اشرف دیالی شروع شد تا به لیبرتی، سکوی پرتاب و اخراج تروریست های رجوی رسید و امروز نیز شماره سومش را در آلبانی رونمایی كرده اند که سرنوشتی هزار بار بدتر و شومتر از بی شرف سرای یک و دو دارد.

از سرفرازی مریم و همراهان همین بس که بالاخره پست گارسونی اورسوراواز پاریس را به سرقت برد، بیچاره چاره ای جز پذیرایی تمام عیار از خودی و بیگانه را ندارد، برای ادامه حیان ننگین و ذلت بارش مجبور است، پذیرای حامیان عرب و ایران ستیزان عجم باشد.


نوید رهایی
10 فروردین 1394
طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: سین و شین بازی، مریم رجوی، سرنگونی، مجاهدین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی