نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 14 فروردین 1395
بخوبی بخاطردارم که دیگر برای بچه ها در سازمان نه جشن معنای خودش را داشت و نه مناسبات مذهبی! یعنی همه چیز از محتوا افتاده بود چرا که بچه ها میدانستند که نفس آن مراسم جشن یا عزاداری دراولویت چندم قرار دارد و اصل داستان ستایش مسعود ومریم بود!
 ماجراهای سیزده بدر در تشکیلات رجوی

تمام مناسبتها در سازمان در یک کلام مسخره بازی است و بس! چه مراسم ها جشن باشد و چه عزا!

سازمان مجاهدین که به معنی واقعی کلمه فرقه رجوی نام بهتر آن است٬ از هر فرصتی برای تکرار اسم رجوی در ذهن و ضمیر نیروهای خود استفاده میکرد.

سیزده بدر هم از این داستان مستثنی نبود. روز سیزده بدر که روز طبیعت نام دارد و مردم برای تفریح ازخانه و شهر خود خارج میشود و روز خود را در طبیعت و هوای آزاد میگذرانند و معمولا در ایران چند خانواده با هم دورهم جمع میشوند و خلاصه خوش میگذرانند٬اما در سازمان روز سیزده بدر هم با خواندن سرودهایی در وصف مسعود و مریم سپری می شد. همه جمع می شدند٬گروه های سرود تشکیل می شد و  و برای رهبران فرقه سرود می خواندند و از آنها بعنوان منجیان عالم بشریت یاد میکردند. یعنی روز خوش برای نیروهای در بند اسیر نگذاشته اند! به عناوین مختلف در مغز این افراد فرو میکنند که بایستی مسعود و مریم در تک تک لحظات شما حضور فعال داشته باشند. و این همان شستشوی مغزی است که از او یاد میکردیم! و این مکانیزم کار نیرویی در گروه هایی است که بصورت فرقه ای اداره میشوند. با مطالعه وضعیت دیگر فرقه ها هم بخوبی مشاهده میکنیم که آنها هم به همین صورت نیروهای خود را کنترل میکنند و این بدلیل ماهیت متحجر و قرون وسطایی آنها می باشد.
بخوبی بخاطردارم که دیگر برای بچه ها در سازمان نه جشن معنای خودش را داشت و نه مناسبات مذهبی! یعنی همه چیز از محتوا افتاده بود چرا که بچه ها میدانستند که نفس آن مراسم جشن یا عزاداری دراولویت چندم قرار دارد و اصل داستان ستایش مسعود ومریم بود!

حسین
منبع: انجمن نجات مرکز فارس
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵
طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  افشاگری،  استان ها،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  مناسبت ها، 
برچسب ها: سیزده بدر در تشکیلات رجوی، سیزده بدر، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی