نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 فروردین 1395
انتظار می رفت تروریست های پناهنده نما با ورود به آلبانی (کشور كوچكی از اروپا) مسائل و مشکلات دوران اسارت در فرقه رجوی از اشرف تا لیبرتی را نداشته باشند. مانند سایر پناهندگان سیاسی حق اختیار، انتخاب و زندگی کردن و برخورداری از قوانین بین المللی حقوق بشر را داشته باشند، ولی از قرار معلوم رجوی زدگان مفلوک از چاله درآمده وارد سیاهچالی جهنمی شده اند که از اشرف و لیبرتی به مراتب بدتر است ...

آلبانی ، تیرانا
هرچه بگندد نمکش می زنند، وای به روزی که بگندد نمکدان

دولت آلبانی به سفارش آمریکا در اولین مرحله تروریست پذیری، 210 نفر از اعضای فرقه تروریستی رجوی را در قبال دریافت بسته حمایتی مالی پذیرفت. همچنین کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحمد، انتقال و استقرار افراد در کمپ پناهندگی تیرانا را به عهده گرفت. انتظار می رفت تروریست های پناهنده نما با ورود به آلبانی (کشور كوچكی از اروپا) مسائل و مشکلات دوران اسارت در فرقه رجوی از اشرف تا لیبرتی را نداشته باشند. مانند سایر پناهندگان سیاسی حق اختیار، انتخاب و زندگی کردن و برخورداری از قوانین بین المللی حقوق بشر را داشته باشند، ولی از قرار معلوم رجوی زدگان مفلوک از چاله درآمده وارد سیاهچالی جهنمی شده اند که از اشرف و لیبرتی به مراتب بدتر است.

اسرای گرفتار در عراق، رجوی را عامل، باعث و بانی تمام كارشكنی ها، مشكلات، رنج و بدبختی خود را می دانستند، همه انگشت ها به طرف سركرده فرقه اشاره می رفت. دولت عراق، سازمان ملل، دیگر مسئولین ذیربط را کسی متهم نمی کرد، ولی آلبانی زندانی تازه و اسارتگاهی بی دروازه است، باز اوضاع در دست رجوی است، کمسیاریا و دولت آلبانی تحت تأثیر لابی های مزدور و ریخت و پاش های مالی رجوی، تلاش می كنند تا هیچ پناهنده سیاسی نتواند از آزادی، حقوق قانونی و بین المللی بهره مند شود.

برخلاف انتظار، آلبانی پناهندگی دسته جمعی و فرقه ای را جایگزین پناهندگی فردی نموده است. به دستور و سفارش رجوی افراد جداشده از فرقه مجاهدین را زیر فشار قرار داده اند، به آنها می گویند؛ یا به ایران بروید و یا پیش سازمان مجاهدین بمانید (نوعی سركوب توام با جذب نیرو برای فرقه رجوی).
راه حل سوم برای جداشدگانی که زیر بار بازگشت به فرقه رجوی نمی روند، رفتن به اروپاست، آنهم اروپایی که وضعیتش معلوم و پناهنده پذیری اش صفر است.

خلاصه کلام نقض روز افزون حقوق بشر، حمایت از پناهجویانی که با زد و بند آمریكا و موافقت دولت آلبانی از لیبرتی به تیرانا منتقل شده اند، همچنان ادامه دارد. حقوق ماهیانه اشان قطع، به سردواندن آنها رایج، تهدیدشان ادامه دارد و نقض حقوق اجتماعی آنها در دستور کار رجوی قرار گرفته است، متاسفانه کمیساریای عالی پناهندگان هم تحت تاثیر و تطمیع فرقه مافیایی رجوی قرار گرفته است.
قبل از این قرار بود دولت آلبانی به پناهندگان فرقه رجوی درس آموزش كار و زندگی اجتماعی بدهد، کمپ باربو را به کمپ ترک اعتیاد تروریسم و سالم سازی اعضای فرقه رجوی تبدیل کند. قول های بشردوستانه دادند، ولی به محض خالی شدن شارژ مالی از سوی آمریکا، ورق برگشت و رجوی با پشتیبانی مالی و ریخت و پاش های دلاری مهار اوضاع را در دست گرفت.

در نتیجه وخامت اوضاع، سرکوب، تهدید، تحریم مالی، اذیت و آزار جداشدگان به تحصن اعتراضی آقای احسان بیدی در جلوی ساختمان کمیساریای عالی پناهندگان واقع در آلبانی انجامیده است تا حامیان و مدعیان دروغین حقوق بشر به خود آیند و از این بیشتر تحت تأثیر رجوی قرار نگیرند.
همسویی دولت آلبانی و کمیساریای عالی پناهندگان آلبانی با فرقه مافیایی رجوی لکه ننگی است که عواقب و عوارض ناگواری به دنبال دارد. مردم جهان نمی توانند چنین نقض حقوق بشری را نادیده بگیرند و نسبت به آن واکنشی نشان ندهند، حداقل افشاگری در رابطه با وضعیت پناهندگان کمپ تیرانا، می تواند به رسوایی جبران ناپذیری برای دولتمردان آلبانی و کمیساریای سازمان ملل تبدیل شود، بنابرین عاقلانه نیست مردم و مسئولین آلبانی به ویژه كمیساریا فریب گروه بدنام رجوی را بخورند.


نوید رهایی
15 فروردین 1395
طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  افشاگری،  تحلیل روز،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز، 
برچسب ها: نقض حقوق پناهندگان سیاسی در آلبانی، رجوی، آلبانی، حقوق بشر، نوید رهایی، کمپ ترک اعتیاد تروریسم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی