نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 فروردین 1395
با نگاهی به روزشمار فرقه تروریستی رجوی به سیر نزولی، تشدید بحران و بن بست حاد سیاسی در عراق تا اروپا و امریكا پی می بریم. ماهیت فرقه رجوی برای مردم و دولت ها معلوم و آشكار شده است، تا آنجایی كه هیچ كشوری حاضر به پذیرش و ارائه پناهندگی به تروریست های صدام نشان نیست.
با نگاهی به روزشمار فرقه تروریستی رجوی به سیر نزولی، تشدید بحران و بن بست حاد سیاسی در عراق تا اروپا و امریكا پی می بریم. ماهیت فرقه رجوی برای مردم و دولت ها معلوم و آشكار شده است، تا آنجایی كه هیچ كشوری حاضر به پذیرش و ارائه پناهندگی به تروریست های صدام نشان نیست. معدود كشورهای عربی از جمله رژیم آل سعود نیز با هدف سوء استفاده حداكثر به حمایت از گروه تروریستی رجوی (منافقین) ادامه می دهند. حتی آلبانی در قبال دریافت حمایت مالی از سوی امریكا، زیر بار ننگین جذب تروریست های اخراجی از عراق رفته است.

اولین موضع گیری رجوی در سال 1394، استقبال از حمله رژیم صهیونیستی آل سعود به كشور یمن و كشتار غیر نظامیان بیدفاع بود.
حمایت گروه تروریستی رجوی از عملیات عربستان در یمن:
6 فروردین 1394(26 مارس 2015)
همزمان با آغاز عملیات عربستان سعودی در یمن، سرکرده گروهک تروریستی منافقین با استقبال از تصمیم پادشاه عربستان برای حمله به یمن، آن را «دفاع مشروع» در برابر ایران خوانده و خواستار ادامه حملات شده است.
عربستان سعودی از بامداد پنج‌ شنبه ششم فروردین 1394حملات هوایی خونینی را به مناطق مختلف یمن آغاز کرد.

توافق لوزان، شكست جاسوسان هسته ای:
14 فروردین 1394
ایران و قدرت‌های جهانی طرف مذاکره در مورد برنامه اتمی تهران، ۱۳ فروردین، پس از هشت روز طی تازه ‌ترین دور از گفت‌وگوها در لوزان سوئیس، در نهایت درباره چهارچوب توافق هسته‌ای، به تفاهم رسیدند.

در سال 2002 اولین جاسوسی هسته ای (به اصطلاح افشاگری مجاهدین) تحت نام شورای ملی مقاومت، انجام شد که در آن افشاگری که موضوع نطنز مطرح شد و طی گذشت چند سال این افشاگری ها موجب اعمال تحریم های شدید بر روی ایران شد.

فرقه تروریستی مجاهدین از تحلیلگر آمریكایی:
جیم دبلیو دین تحلیلگر برجسته آمریکایی و سردبیر پایگاه خبری ‌تحلیلی «وترنز تودی» آمریکا گفت: در آمریکا مردم عادی درباره مجاهدین خلق و حمایت ‌های سیا و موساد از این گروه تقریباً هیچ چیزی نمی ‌دانند؛ چرا که رسانه ‌های ما هیچ مطلبی در این‌ خصوص منتشر نکردند. بسیاری از آمریکایی‌ ها با دانستن این حقیقت (ترور 17000 تناز مردم ایران بدست فرقه تروریستی مجاهدین خلق) شوکه خواهند شد.

پایان مبارزه ضد امپریالیستی و خزیدن در آغوش آمریكا:
مجاهدین پس از شروع مبارزه مسلحانه و فرار مرکزیت سازمان از ایران (1360)، به شکل تدریجی و گام به گام، از مواضع ضد امپریالیستی خود عدول کردند و حتی مبارزه با آمریکا در زمان شاه را نیز تکذیب کردند.
عزت الله شاهی در مورد برخی همکاری‌های رجوی با ساواک در آن دوران، در مصاحبه ای می گوید:« اواخری که مسعود رجوی در اوین بود [ سال ۵۴] هفته ای یکی دو روز او را می بردند در اتاق بازجویی و جزوات بیرون و تغییر مواضع سازمان را به او می دادند و او هم متقابلاً به آنها [ساواک] تحلیل می داد.» یعنی جناب مسعود رجوی در طی چند سال اقامت در زندان، همواره به عنوان مشاور ساواک، به آنها در مورد برخورد فکری و سیاسی با مبارزین، راهکار ارائه می ‌داده است.

اعزام مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی به آلبانی:
27 آوریل ۲۰۱۵
مریم رجوی، برای کنترل بیشتر اوضاع و همچنین روحیه دادن به افراد مسئله دار در آلبانی اقدام به اعزام و مسافرت چند روزه مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی از فرانسه به آلبانی کرده است. بعد از انتقال آخرین دسته اعضای سازمان از لیبرتی به آلبانی، بخشی از آنها از یکسو به علت بن بست های استراتژیکی سازمان دچار ضعف روحیه و سکوت و به قول سازمان در خود فرو رفته اند.
مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی و یکنفر دیگر از اعضای سازمان در ساختمان اصلی فرماندهای سازمان در آلبانی که به مقر ۴۹ معروف شده است، مستقر می شوند. براساس مشاهدات دوستان جداشده تمام زنان شورای رهبری در این ساختمان حضور پیدا کرده اند و مهدی ابریشمچی و زهرا مریخی برای آنها نشست گذاشته اند.

انصراف مقام سابق وزارت خارجه آمریکا از شرکت در جلسه استماع در اعتراض به دعوت مریم رجوی:
29 آوریل 2015 (9 اردیبهشت 1394)
«دنیل بنجامین» مقام سابق وزارت خارجه آمریکا در اعتراض به دعوت از «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین به جلسه استماع کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان، از حضور در این نشست «داعش: تعریف دشمن» انصراف داد. و گفت: «من در استماع درباره داعش شرکت نخواهم کرد چرا که می ‌دانم مجاهدین خلق هیچ تجربه و تخصصی درباره داعش ندارد. تمرکز خاص مجاهدین برای دهه ‌ها ایران بوده است در نتیجه جای تعجب است که هدف از حضور رجوی در این میزگرد چیست».
این اقدام واکنش دولت آمریکا را نیز در پی داشته است. یک مقام دولتی آمریکا به المانیتور گفته است: نباید از این گروهک با عنوان اپوزیسیون ایرانی نام برده شود. افرادی می‌ خواهند او (رجوی) و گروهش را به عنوان اپوزیسیون معرفی کنند. فکر می ‌کنم این بخش خطرناک ماجراست.»

رهایی و بازگشت منصور شعبانی به آغوش خانواده:
منصور شعبانی پس از تحمل 27 سال اسارت درفرقه بدنام رجوی و گذراندن 2 سال سرگردانی و بلاتکلیفی در کشور آلبانی بالاخره عصر روز یکشنبه مورخه 20 / اردیبهشت / 1394 به خاک زیبای وطن و کانون گرم و پر مهر خانواده بازگشت.

تشدید اختلافات داخلی در گروهک تروریستی منافقین:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
احمد ساعدی از افزایش اختلافات داخلی در گروهک تروریستی منافقین خبر داد. این شکاف ها به ویژه در میان آنانکه در اردوگاه لیبرتی در نزدیکی بغداد ساکنند بیشتر است.
مریم رجوی سرکرده این سازمان چند تن از رهبران سازمان (منافقین) را به همراه گروهی که اخیرا به آلبانی اعزام شده اند به این کشور اروپایی فرستاده است تا مانع از جدایی افراد دیگری از سازمان (منافقین) شوند.
این گروه ماموریت دارد حتی مانع از انتقاداتی شود که از زبان برخی از اعضای سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) در آلبانی شنیده می شود. مهم ترین اهداف افرادی که مریم رجوی آنان را به این ماموریت فرستاده است پاکسازی اردوگاه تیرانا از هر منتقد به سیاست های سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) و برخورد با هر مشوق به جدایی از این سازمان است.

سالی كه گذشت، سال عقب نشینی و انزوای دنباله دار رجوی در صحنه های سیاسی و بین المللی بود. رجوی مات و مبهوت، درمانده و مفلوك، چاره ای جز بازی با كلمات و فریب افراد را ندارد. روحیه دادن به اسرای گرفتار در لیبرتی، وعده های دروغ به زندانیان محصور در آلبانی، نهایت تلاش سران فرقه مافیایی رجوی برای مهار بحران است.
ادامه دارد ...
نوید رهایی
17 فروردین 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  نگاه، 
برچسب ها: فرقه تروریستی رجوی در سالی كه گذشت(1)، فرقه تروریستی رجوی، نوید رهایی، لیبرتی، آلبانی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی