نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای فریدون ابراهیمی (آیدین) که 15 سال در اسارت ذهنی و عینی فرقۀ مخرب رجوی بسر میبرد  سال گذشته جدا شد و بعد از چندین ماه زندگی موقت در اروپا به آغوش پر مهر و محبت خانواده بازگشت. سپس تصمیم به ازدواج گرفت تا شب پرستان فرقه بدانند اعضای جداشده با رهایی و زندگی مسرت بخش همواره افشاگر اهداف پلید فرقه هستند.

 تبریک به آقای  آقای فریدون ابراهیمی، عضو رها شده از فرقه رجوی
همانطور که در ماه های قبل مطلع شدید آقای فریدون ابراهیمی (آیدین) که 15 سال در اسارت ذهنی و عینی فرقۀ مخرب رجوی بسر میبرد و پدر و مادرش را بی خبر و چشم انتطار نگه داشته بود در سال گذشته جدا شد و بعد از چندین ماه زندگی موقت در اروپا به آغوش پر مهر و محبت خانواده بازگشت .اما  با مرگ پدر مواجه شد و وقتی متوجه شد این فاجعه محصول و خواستۀ تشکیلات رجوی بوده و موجب شادی آنها گردیده ، با ندامت و امید به زندگی با خانواده و مادر دلسوزش همدرد و همراه شد و سپس تصمیم به ازدواج گرفت تا شب پرستان فرقه بدانند اعضای جداشده با رهایی و زندگی مسرت بخش همواره افشاگر اهداف پلید فرقه هستند.

از اینرو در10 فروردین، سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن با برگزاری مراسم رسمی مجلل عروسی و دعوت از خانواده های اسیران فرقه ، پیام آزادی و زندگی به دیگر اسیران فرقه رساند و همچنین لرزه ای دیگر بر تن سران فرقۀ  زن ستیز و خانواده ستیز انداخت و همچنین در یک اقدام پسندیده به همراه همسرش ساعاتی قبل از مراسم برای طلب بخشش از سالها چشم انتظاری و قدردانی از پدر مرحومش به مزار وی رفته تا همۀ پدران بدانند که اسیران به اجبار و با هدفی پلید و مشخص ،از پدر و مادر دور نگه داشته شده اند و تنها راه مبارزه با فرقۀ رجوی و آزادی اسیران حضور مستمر و سبز خانواده ها می باشد .


 تبریک به آقای  آقای فریدون ابراهیمی، عضو رها شده از فرقه رجوی

مسئول انجمن نجات استان به همراه تعدادی از خانواده ها با تقدیم سبد گلی از ابتدای مراسم یعنی دقایقی بعد از اذان مغرب و تا پاسی از شب در جشن حضور و شاهد این پیوند مبارک و پایکوبی بودند.

همچنین دیگرخانواده های اسیران فرقه استان چه آنهایی که در مراسم حضور و چه آنهایی که در مسافرت نوروزی بسر می بردند و دیگراعضای جداشده از فرقه مانند علی اردلانی و بایرامعلی محمدی که از سالها قبل داماد را میشناختند و شاهد اسارت وی در قرارگاه های فرقه بودند صمیمانه ترین تبریکات خود را حضوری و تلفنی نثار این زوج جوان نمودند و برای وی و همسرش خواهان خوشبختی و پایداری نمودند.

انجمن استان نیز با سپاس فراوان و قدردانی از تک تک خانواده ها، آرزوی رهایی برای تمام اسیران سازمان تروریستی رجوی و برگزاری چنین مراسم فرخنده و مبارکی را برای آنها از ایزد منان خواستار شد .     " باشد که دلها شاد گردد. "

بیژنطبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  تبریک ، تقدیر و تشكر،  مناسبت ها، 
برچسب ها: تبریک به آقای آقای فریدون ابراهیمی، عضو رها شده از فرقه رجوی، علی اردلانی و بایرامعلی محمدی، ازدواج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی