نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 19 فروردین 1395
اروپایی که مدعی دموکراسی، آزادی و حقوق بشر است، با سوءِ استفاده از موارد مورد ادعا، غرب را به حیاط خلوت، استراحتگاه، پناهگاه، ترویج، توسعه، تولید و صادرات انواع گروه های تروریستی تبدیل کرده است. از هر نوع خدمات دهی، حمایت، تدارکات و پشتیبانی به تروریسم بین المللی دریغ نمی کند. پایگاه تروریستی مریم رجوی در اورسوراواز، شمال پاریس، خانه های تیمی- تروریستی فرقه مافیایی رجوی (مجاهدین خلق) در سراسر اروپا بعلاوه تروریست های نوین و تازه واردی چون داعش و ...

اروپا، مرکز تولید و صدور تروریسم بین المللی
نقشه های شوم و اهداف ضد بشری، نقش اروپا در ترویج و طرح و ترفندهای ضد انسانی، حمایت از جانیان، پشتیبانی از قاتلان، پرورش تروریسم، راه اندازی خط تولید و صدور تروریسم از اروپا تا اقصی نقاط دنیا، مخفی و پشت پرده نمی ماند.
اروپایی که مدعی دموکراسی، آزادی و حقوق بشر است، با سوءِ استفاده از موارد مورد ادعا، غرب را به حیاط خلوت، استراحتگاه، پناهگاه، ترویج، توسعه، تولید و صادرات انواع گروه های تروریستی تبدیل کرده است. از هر نوع خدمات دهی، حمایت، تدارکات و پشتیبانی به تروریسم بین المللی دریغ نمی کند. پایگاه تروریستی مریم رجوی در اورسوراواز، شمال پاریس، خانه های تیمی- تروریستی فرقه مافیایی رجوی (مجاهدین خلق) در سراسر اروپا بعلاوه تروریست های نوین و تازه واردی چون داعش و ... سر در آخور اروپایی ها و آغوش مدعیان دروغین آزادی و حقوق بشر دارند.

در اروپا فعالیت گروههای تروریستی علیه كشورهای برون قاره ای آزاد است، کلیه طرح و نقشه عملیات های تروریستی گروه مجاهدین خلق از سال 1360 تاکنون در خاک فرانسه، بیخ گوش دولت آن كشور، چند قدمی پارلمان و لابیگری مهره و مزدورانی در اتحادیه اروپا انجام گرفته اند. لذا با توجه به موضع خصمانه، برخورد دوگانه اروپایی ها در قبال گروههای تروریستی، عملیات های تروریستی علیه شهروندان ایرانی بلامانع است. رجوی آزاد است بدون هیچگونه سد و مانع قانونی به فعالیت تروریستی آشكار ادامه دهد.
از طرفی هرگونه افشاگری، روشنگری، انتقاد و اعتراض به حامیان اروپایی تروریسم از جمله صهیونیسم ممنوع است، جرم محسوب می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. در اروپا کسی حق ندارد به فعالیت تروریست ها اعتراض كند و به رجوی بگوید: «بالای چشمت ابروست». تروریست ها به دو دسته خوب و بد، صادراتی و وارداتی تقسیم می شوند. امثال رجوی و داعش تا وقتی که خارج از مرزهای اروپا مردم را به خاک و خون بکشند، فضای جنگ و آشوب را برای فروش تسلیحات نظامی و غارت نفت و انرژی فراهم نمایند، خوب، نورچشمی، عزیز و دوست داشتنی هستند، ولی به محض اینکه داعش اروپایی خسته از سالها قتل و جنایت در عراق و سوریه به اروپا بازگشت و چند بمب و محموله انفجاری به سوغات آورد، برچسب تروریست بد، نافرمان، خطرناک می گیرد! پس معنی و مفهوم دموکراسی، آزادی و حقوق بشر اروپایی را هم فهمیدیم.

در چنین شرایط و اوضاع آشفته ای که اروپا با چند تیراندازی و انفجار بهم ریخته، مهار و کنترل و امنیت از دست دولت های حامی تروریسم خارج شده است. فصل برداشت محصولات تروریستی فرا رسیده، ندانم کاری، اشتباه، زیاده روی، فریبکاری، دروغگویی و فرصت طلبی اتحادیه اروپا به ثمر رسیده است. نمی شود که هم مهد و ماوای تروریست بود و هم سنگ آزادی و دموکراسی را به سینه زد. عملکرد و اهداف تروریسم با آزادی و حقوق بشر در تضاد است.
بایگانی، حمایت و حراست اروپا از فرقه تروریستی رجوی عاقلانه نبوده و نیست. وقتی پاریس به سرپل اروپایی تروریست ها تبدیل می شود، مریم رجوی صحنه گردان نشست، وصل و ارتباط تروریست های عراق و سوریه از داعش تا القاعده و بعثی و معارضان سوریه می گردد. باید انتظار وقوع هر حادثه تروریستی را داشت، دیگر کشورهای اروپایی نیز باید در صف انتظار برداشت محصولات تررویستی و انفجارهای مرگبار باشند. داعش یا رجوی، شتری است که جلوی خانه ی هر ارباب بی مروتی می خوابد، امروز حامیان و اربابان اروپایی، فردا آمریکا و عاقبت راهی ریاض و تلاویو خواهند شد.

و اما عقل سلیم و واقع بینی به مردم و دولتمردان جهان حکم می کند که از اروپای ناامن فاصله بگیرند، اگر مسافر و مهاجر یا توریست بلژیک، اتریش، هلند، آلمان و ... هستند، هرچه زودتر فرار کنند، چون شهر و کشور تروریست زده، جا و مکانی برای سیر و سیاحت نیست و یا اگر از آنها دعوت به سفر شد، بدون تعارف آن را رد کنند، درست مثل رئیس جمهور ایران که اخیراً سفرش را به اتریش به دلیل ناامنی، احتمال عملیات تروریستی داعش، تحرکات و تهدیدهای گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) لغو نمود.

به کشوری که تجمع و تظاهرات گروههای تروریستی آزاد است، نباید سفر کرد. حق تجمع گروههای تروریستی در قانون اساسی اتریش به رسمیت شناخته شده است. در دموکراسی غرب تجمع ممنوع نیست، حتی تجمع تروریست های فرار و تحت تعقیب که 17000 شهروند ایرانی را ترور کرده اند، با انفجار تروریستی دفتر نخست وزیری ایران، رئیس جمهوری (رجایی) و نخست وزیر (باهنر) را ترور کرده اند، همین تروریست های اروپا پسند، با هواپیما ربایی خود را به پاریس رسانده اند و سالهاست از آنها حفاظت و حمایت سیاسی و مالی می شود. عجب اروپای تروریست پرور بدنام و نشانی!

غربی ها مرگ را فقط برای همسایه (قاره آسیا، آفریقا و...) می خواهند، از نظر اروپایی ها برای قربانیان تروریسم در ایران، عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان و... باید خندید و رقصید، جشن گرفت! ولی برای شهروندان خودشان كه قربانی عملیات تروریستی داعش اروپایی می شوند، باید عزای عمومی اعلام کرد و سخت گریست! آزادی و دموکراسی و حقوق بشر غربی ها همین است!
نوید رهایی
19 فروردین 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه ، مجاهدین،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: اروپا، مرکز تولید و صدور تروریسم بین المللی، تروریست، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی