نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 فروردین 1395
فرقه رجوی جزءِ لوس ترین، لوکس ترین گروههای تروریستی زیر پوشش سازمان ملل و نظارت کمیساریای عالی پناهندگان است،... چرا؟ چون ایران ستیزند، تروریست و جاسوس فارسی زبانند، در مواقعی علیه ایران بکار گرفته می شوند، پس مجازند تا به هر میزان که بخواهند حقوق بشر را نقض کنند.

نقض حقوق بشر در فرقه رجوی
در بین گروهها و فرقه های معروف، مشهور و شناخته شده در جهان، فرقه تروریستی رجوی (به اصطلاح مجاهدین، منافقین) در رابطه با «نقض حقوق بشر» افراد، اعضای فرقه، خانواده آنها حتی شهروندان ایران و جهان، رتبه و مقام اول را به خود اختصاص داده است. از ترور تا سرکوب، خشونت و خونریزی، کشتار جمعی، جاسوسی برای بیگانگان به قیمت جان و منافع ملی مردم ایران در پرونده سیاه فرقه رجوی به فراوان موجود است.

متأسفانه هیچ مقام و مرجعی در جهان به هزاران مورد نقض حقوق بشر توسط فرقه تروریستی و ضد بشری رجوی رسیدگی نكرده و نمی کند، حتی موانع بازدارنده ای سر راه فعالیتشان قرار نمی دهند؛ برعکس از گروه تروریستی مجاهدین ضدخلق حمایت می کنند!

امروز می توان گفت: فرقه رجوی جزءِ لوس ترین، لوکس ترین گروههای تروریستی زیر پوشش سازمان ملل و نظارت کمیساریای عالی پناهندگان است، چرا؟ چون ایران ستیزند، تروریست و جاسوس فارسی زبانند، در مواقعی علیه ایران بکار گرفته می شوند، پس مجازند تا به هر میزان که بخواهند حقوق بشر را نقض کنند.

رجوی ها روزی جاسوس هسته ای می شوند، همدوش و همکار موساد اسرائیل می گردند، دانشمندان هسته ای ایران را ترور می کنند، در صحرای نوادای آمریکا زیر نظر سازمان سیا آموزش جاسوسی و ترور می بینند، فردایش لباس دفاع از حقوق بشر می پوشند!

سابقه بیست سال خدمت رجوی به رژیم بعثی صدام و خیانت به مردم ایران محفوظ است. ما از وضعیت امروز رجوی ها می گوییم که لحظه ای از نقض و پایمال کردن حقوق خانواده ها و اسرای بیگناه و گرفتار در کمپ لیبرتی بغداد تا کمپ پناهندگی تیرانا در آلبانی کوتاهی نمی کنند. جالب است که سنگ دفاع از حقوق بشر را به سینه می زنند و خبررسان احمد شهید شده اند، دنیا خیلی وارونه است!

سازمان ملل به احمد شهید مأموریت رسیدگی به حقوق بشر می دهد! بجای اینکه احمد شهید را راهی خیابان های آمریکا، عربستان سعودی، بحرین و اروپا کند، او را مامور ایران می كند! رجوی سرکرده ی گروه تروریستی مجاهدین مشاورش می شود! معلوم نیست تا کی و کجا می خواهند بر زخم قربانیان ترور و حق برباد رفتگان مظلوم نمک بپاشند؟

شعار حامیان دفاع از حقوق بشر با رفتار و کردارشان در تضاد و تناقض آشكار است، آنها خط آمریکا و در یک کلام دشمنان مردم ایران را به پیش می برند. حقوق بشر را به اهرمی برای رسیدن به اهداف خود تبدیل کرده اند، هر روز در گوشه و کنار جهان هزاران نفر زن و مرد، پیر و جوان و کودک قربانی سیاست های ضد بشری امپریالیسم آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی می شوند، کسی جوابگو نیست، ولی در چنین آشفته بازاری چنگ و دندان خونخواران عالم بسوی ایران اشاره می رود، چون دنیا وارونه است، حامیان دروغین خلق به منافع خود فکر می کنند، با درد و رنج مردم بیگانه اند، هیچ محکمه و فریادرسی نیست که در برابر این همه ظلم و نابرابری قد علم کند و بایستد، از مظلومان دفاع نماید، فرقه مافیایی رجوی نیز یکی از این منابع شر و شرارت است، حقوق بشر را نقض می کند، به هیچ مرجع رسمی و غیررسمی یا فرمایشی پاسخگو نیست.

با داشتن چنین سابقه و پرونده سیاهی وعده آزادی می دهد، خواب رسیدن به قدرت و ریاست بر مردم ایران و منطقه می بیند. رجوی حتی حاضر نیست پدر و مادری بعد از سی سال چند دقیقه ای فرزند اسیرشان را ببینند، حقوق به رسمیت شناخت شده خانواده ها را زیر پا گذاشته و پایمال می کند، آنوقت سنگ حقوق بشر را به سینه می زند و شاگرد جاسوس احمد شهید می شود.
در چنین شرایطی هرچند کسی به داد ما نمی رسد و فریادرس و محكمه بین المللی به چشم نمی خورد، حتی سازمان ملل خط آمریکا را به پیش می برد، وظیفه ما گفتن، نوشتن و افشاگری است.
به امید رهایی بشر از سلطه ناقضین حقوق بشر
نوید رهایی
23 فروردین 95


طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  حقوق بشر،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: نقض حقوق بشر در فرقه رجوی، حقوق بشر، نوید رهایی، مجاهدین، اشرف، لیبرتی، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی