نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 فروردین 1395
" پدرم سخت در انتظار سید ولی است و در عین وضعیت وخیم بیماری اش که چندان امیدی برایمان نمانده است مدام اسم سید ولی را زمزمه می کند و می گوید ایکاش می توانست در واپسین لحظات حیاتش فرزند وجگرگوشه اش را درآغوش بگیرد."

محمد طاهر محمد زاده آسیب دیده از گماشته های  رجوی در سفر به اشرف

سید ولی محمدزاده از اسرای به گروگان رفته از اردوگاههای صدام به اردوگاه کار اجباری رجوی و تشکیلات مافیایی اش محسوب می شود و بالغ بر27 سال است که بدنبال اسارتش در زندانهای رجوی از دنیای بیرون و خانواده خاصه همسر و فرزندانش بی خبراست .
 پیام تسلیت انجمن نجات گیلان به خانواده داغ دیده محمد زاده

طی تماسی از آقای محمد طاهر محمد زاده برادر عضو اسیر و دربند رجوی بنام سید ولی محمدزاده ازدرگذشت پدرشان سید عیسی محمدزاده با خبرشدم که تاسف و تاثرشدید اینجانب و سایر اعضای انجمن نجات گیلان و خانواده های مرتبط را برانگیخت .

سید ولی محمدزاده از اسرای به گروگان رفته از اردوگاههای صدام به اردوگاه کار اجباری رجوی و تشکیلات مافیایی اش محسوب می شود و بالغ بر27 سال است که بدنبال اسارتش در زندانهای رجوی از دنیای بیرون و خانواده خاصه همسر و فرزندانش بی خبراست .
بارها وبارها با جمیع اعضای این خانواده بزرگوار خاصه فرزند ارشد اسیر بنام مجتبی به دیدار و گفتگونشستم وتنها خواسته مشروع وبحق مجتبی درآغوش کشیدن پدربود.محمد طاهر محمد زاده آسیب دیده از گماشته های  رجوی در سفر به اشرف

آقای محمدطاهرمحمدزاده دربازگشت ازآخرین حضورش از زندان لیبرتی دراسفندماه گذشته (یکماه پیشتر) پیگیر شفای پدربیمار دربیمارستان رسول اکرم رشت بود و مدام طی تماس تلفنی از آخرین وضعیت روحی و جسمی پدرگزارش میداد و ته خط با اشک و آه و ناله میگفت: " پدرم سخت درانتظار سید ولی است و درعین وضعیت وخیم بیماری اش که چندان امیدی برایمان نمانده است مدام اسم سید ولی را زمزمه میکند ومیگوید ایکاش می توانست در واپسین لحظات حیاتش فرزند وجگرگوشه اش را درآغوش بگیرد."
بدا به حال رجوی خائن و وطن فروش و ضد خانواده که روزی می باید پاسخگوی این خانواده های داغدار و دردمند باشد .
درپایان مصیبت وارده را به خانواده محترم محمدزاده خاصه محمدطاهر و مجتبی ی عزیزعمیقا تسلیت میگویم وبرایشان صبرجمیل آرزومندم وبرای آن مرحوم طلب مغفرت دارم .
باشد با رهایی سید ولی محمدزاده ازچنگال رجوی و بازگشت به کانون گرم خانواده مرهمی بر زخمهای عمیق خانواده مصیبت دیده محمدزاده نهاده شود .
خوبست خاطرنشان بکنم که همسر دلسوزسید ولی محمدزاده درپس سالیان تنهایی ومشکلات عدیده برای دوفرزند برومندش مادری را به اتم وجه به کمال رساند ونسبت به همسرخود نیز وفادارماند وتن به ازدواج نداد.
 درود درود و صدآفرین براین شیرزن مهربان و با همت و خانواده دوست .
پوراحمد

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان
۲۴ فروردین ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: سید ولی محمدزاده، محمد طاهر محمد زاده، پیام تسلیت به خانواده داغ دیده محمد زاده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی