نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 27 فروردین 1395
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، چهاردهم آوریل ۲۰۱۶: یک عده از سیاستمداران و دولتمردان سابق کشورهای اروپائی و امریکائی که لابی گری و سخنرانی در مجالس مختلف منبع در امد خود قرار داده اند و نوع مجلس و میزبان برایشان زیاد اهمیت ندارد انچه قابل توجه میزان پرداخت میزبان می باشد و اگر از همین لابی هائی که رجوی حلوا ؛ حلواشان می کند بپرسید ملت ایران به چه زبانی صحبت می کنند ۹۹ درصد خواهند گفت به زبان عربی !

حامی و لابی رجوی داعشی بچه آزار از آب در آمد!
 رجوی داعشی بعد از دست دادن پدر معنوی خود ( صدام ملعون ) برای بدست اوردن ارباب جدید به انواع دریوزگی ؛ ذلت و خواری ؛ خود فروشی و … دست می زند تا بتواند چند صباحی به حیات خفیف و خائنانه خود ادامه بدهد .

برای رجوی داعشی فرقی نمی کند که اربابش چه کسی باشد فقط اسمش ارباب باشد خواه امریکا باشد یا اسرائیل و یا شیوخ مرتجع عرب ؛ چون رجوی پتانسیل خاصی در مزدوری و نوکری دارد در یک زمان تحمل چند ارباب را هم دارا می باشد رجوی داعشی می تواند همزمان به ساز هر اربابی برقصد .

مریم قجر داعشی که حرمسرادار شخصی رجوی داعشی می باشد به دستور شخص رجوی برگزار کننده شوهای رنگارنگ در اروپا برای بزک ؛ دوزک کردن چهره مافیائی و تروریستی رجوی داعشی برای فریب دادن افکار عمومی بطور خاص اروپائیها و امریکائیها می باشد .

مریم قجر داعشی هر سال چندین شوء رنگارنگ در اروپا با هزینه زیاد از دلارهای اهدائی صدام ملعون و شیوخ مرتجع عرب را برای بزک کردن چهره فرقه رجوی داعشی خرج می کند .

یکی از اصلی ترین خرج این شوها اوردن یک مشت جنایتکار و سیاستمداران از دور خارج با پرداخت بین ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار برای هر سخنرانی به اضافه خرج تردد و اقامت اینگونه از حیوانهای وحشی که در لباس انسان روی سن کنارمریم قجر داعشی می نشینند و یا می ایستند .

یکی از حامیان و لابی های رجوی داعشی که درشوهای مریم قجر زیاد حلول ؛ حلوایش می کردند و با آب و تاب نام می بردند حلوا ؛ حلوایش می کردند رئیس مجلس نماینده گان سابق امریکا می باشد که چند روز پیش پرونده تجاوزش به ۵ پسر بچه رو شد !

بی بی سی ؛ یازدهم اوریل ۲۰۱۶ … مقامات قضائی آمریکا گفته اند که دنیس هسترت ؛ رئیس سابق مجلس نماینده گان امریکا ؛ سال ها پیش زمانی که به عنوان معلم و مربی کشتی مشغول به کار بوده دست کم ۵ پسر بچه را مورد ازار جنسی قرار داده است . بر ساس این گزارش آقای هسترت برای سر پوش گذاشتن بر روی این آزارهای جنسی مخفیانه حدود سه و نیم ملیون دلار پرداخت کرده است

عمومآ حامی و لابی های فرقه رجوی داعشی از ۲ طیف تشکیل شده .

۱ــ یک عده از سیاستمداران و دولتمردان سابق کشورهای اروپائی و امریکائی که لابی گری و سخنرانی در مجالس مختلف منبع در امد خود قرار داده اند و نوع مجلس و میزبان برایشان زیاد اهمیت ندارد انچه قابل توجه میزان پرداخت میزبان می باشد و اگر از همین لابی هائی که رجوی حلوا ؛ حلواشان می کند بپرسید ملت ایران به چه زبانی صحبت می کنند ۹۹ درصد خواهند گفت به زبان عربی !

۲ــ دسته دوم یک مشت جنایتکار و جنگ طلب ؛ مزدور اسرائیل و امریکا که اکثرآ ضد ایران و ایرانی هستند و در عین حال غرق در فساد اخلاقی و سیاسی؛ این طیف هم از رجوی داعشی جیره خود را می گیرند هم از سرویسهای اطلاعاتی موساد و شیوخ مرتجع عرب وهدف مشخصی دنبال می کنند و مثل رجوی داعشی پیش برنده خط تحریم و جنگ بر علیه ایران و ملت ایران می باشند که این طیف خیلی خوش ایند و سوگلی های رجوی داعشی می باشند .

از همین جا به رجوی داعشی و مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه باید بگویم که الحق لایق ایستادن و نشستن در کنارتان همین حیوانات وحشی در لباس انسان هستند که مثل رجوی داعشی و دارو دسته اش از انسانیت بوئی نبرده اند ودرست مثل رجوی ملیونها دلار خرج می کنند تا جنایات و تجاوزات خودشان را لاپوشانی کنند و حقا که خوب با هم چفت و جور شده اید .

یک مثل هست اما به تجربه ثابت شده که :

۲ تا اسب یکجا ببندی اگر هم رنگ نشوند اما هم خوء می شوند .

اما رجوی داعشی به اندازه یک اسب هم شعور ندارد هم همرنگ جنایتکاران و متجاوزان شده هم اینکه هم خوء یک مشت انسان حیوان صفت .

پاریس : محمد رزاقی


2016/04/14  Iran Interlink
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: حامی و لابی رجوی داعشی، محمد رزاقی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی