نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 فروردین 1395
گروهک تروریستی منافقین از بیانیه پایانی نشست وزرای خارجه کشورهای اسلامی در ترکیه که با دخالت عربستان سعودی و برخی دیگر و با تزریق دلارهای نفتی تنظیم شده بود، استقبال کرد.
شادی رجوی پس از بیانیه سعودی‌پسند اجلاس ترکیه
کرسی ایران را به ما واگذار کنید!

بیانیه پایانی نشست یاد شده جنبش مقاومت حزب الله لبنان را گروه تروریستی نامیده بود و از ایران تقاضا کرده بود در امور کشورهای منطقه مداخله نکند. بیانیه مزبور با عدم حضور رییس جمهور ایران به نشانه مخالفت در روز آخر نشست سازمان همکاری اسلامی مواجه شد.

در بیانیه مضحک گروهک منافقین آمده است: در حالی که حکومت ایران مجبور به کنار گذاشتن برنامه اتمی خود شده و بحران‌های اجتماعی و اقتصادی و درگیری‌های داخلی (!) آن را فرا گرفته است، بیشتر نیاز به تجاوز در منطقه دارد.

در بخش دیگری از بیانیه منافقین آمده است: تنها با اتخاذ رویکردی جامع و راسخ می‌توان حکومت بحران‌زده ایران را از سیاست‌های تجاوزکارانه باز داشت.

گروهک منافقین در خاتمه بیانیه خود با بیان امیدهای تا ابد تحقق نیافتنیش عنوان کرده است: موضع اخیر سازمان کشورهای اسلامی در ۱۵ آوریل باید با اخراج این رژیم از این سازمان تکمیل شده و کرسی کنونی آن‌ها به مردم و نهضت مقاومت که مایل به سرنگونی رژیم ایران است، اعطا شود.

فارس
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: منافقین، نشست وزرای خارجه کشورهای اسلامی در ترکیه، عربستان سعودی، حزب الله لبنان، اجلاس ترکیه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی