نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تروریست های فراری، مزدوران آل خمود، گماشتگان قوم یهود، روزی نقشه دزدیدن کرسی ایران در سازمان ملل و فردایش بهانه جایگزینی خود در اجلاس سازمان همکاری اسلامی را می گیرند. مریم قجر، ننه تروریست دست نشانده رجوی در اروپا، هر بهانه ای را می گیرد، اجلاس سواری همراه با عرب و عجم بر او عیب نیست.

تقاضای تروریست کرسی طلب از اجلاس سازمان همکاری اسلامی
تروریست ها چند دسته اند، جمعی تازه کار و ساده لوح در صحنه انفجار و انتحار، گروهی بی تفاوت و خسته، بعضی چون رجوی، کهنه، وامانده و تاریخ مصرف سررفته که در جستجوی جای پایی، حسرت اشغال میز و کرسی این و آن دست و پا می زنند. تروریست های فراری، مزدوران آل خمو، گماشتگان قوم یهود، روزی نقشه دزدیدن کرسی ایران در سازمان ملل و فردایش بهانه جایگزینی خود در اجلاس سازمان همکاری اسلامی را می گیرند. مریم قجر ننه تروریست دست نشانده رجوی در اروپا، هر بهانه ای را می گیرد، اجلاس سواری همراه با عرب و عجم بر او عیب نیست.

تنش در خاورمیانه، اختلاف بین اعضای سازمان همکاری اسلامی مخصوصاً ایران و عربستان، اوضاع را چنان تغییر داده است که رجوی تروریست و نتانیاهوی صهیونیسم از آب گل آلود ماهی می گیرند. در چنین شرایطی عربستان به آلت و ابزار رژیم اسرائیل تبدیل شده، خط اسلام ستیزی اسرائیل و آمریکا را به پیش می برد، جایگاه فرقه خیانتکار رجوی هم معلوم و مشخص است.

وابستگی به بیگانگان، مزدوری برای آل سعود و صهیونیسم، اصرار بر ایران ستیزی به رجوی اجازه می دهد تا از سازمان همکاری اسلامی بخواهد که کرسی ایران را به فرقه تروریستی مجاهدین (منافقین) بسپارند، یعنی تروریست های ضد مردمی عضو سازمان همکاری اسلامی (آمریکایی- اسرائیلی) شوند! تا هر صبح و شام ایران را محکوم و اربابان عرب و آمریکایی را خشنود نمایند. وقتی یک گروه تروریستی زیر پوشش حمایت آمریکا، اسرائیل و اروپا قرار می گیرد، نتیجه همین می شود که پا را از گلیم خود فراتر گذاشته و درخواست شركت در اجلاس عرب و ملل عجم را بکند، رجوی سابقه سیاه خود در ایران و عراق را از یاد برده است.

در همین رابطه می خوانیم:
گروهک تروریستی منافقین از بیانیه پایانی نشست وزرای خارجه کشورهای اسلامی در ترکیه که با دخالت عربستان سعودی و برخی دیگر و با تزریق دلارهای نفتی تنظیم شده بود، استقبال کرد.
به گزارش پرس تی وی، با فشار و لابی رژیم صهیونیستی در بیانیه پایانی اجلاس استانبول، چند بند ضدایرانی و همچنین یک بند علیه حزب‌الله لبنان گنجانده شده است.
بیانیه پایانی نشست یاد شده جنبش مقاومت حزب الله لبنان را گروه تروریستی نامیده بود و از ایران تقاضا کرده بود در امور کشورهای منطقه مداخله نکند.
بیانیه مزبور با عدم حضور رییس جمهور ایران به نشانه مخالفت در روز آخر نشست سازمان همکاری اسلامی مواجه شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، نشست جنجالی سازمان همکاری اسلامی عصر جمعه (27 فروردین 95) به وقت استانبول در حالی پایان یافت که عدم تفاهم اعضا موجب شد بیانیه پایانی قرائت نشود.
نشست پایانی اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حالی در استانبول آغاز شد که حسن روحانی و محمدجواد ظریف رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه ایران در اعتراض به بندهای ضد ایرانی در بیانیه پایانی در این نشست حضور پیدا نکردند.
سیزدهمین نشست سران سازمان همکاری اسلامی در حالی پایان یافت که تلاش‌های عربستان سعودی برای قرائت بیانیه ضد ایرانی در اختتامیه این نشست به جایی نرسید.
گروهک تروریستی منافقین از بیانیه پایانی نشست وزرای خارجه کشورهای اسلامی در ترکیه که با دخالت عربستان سعودی و برخی دیگر و با تزریق دلارهای نفتی تنظیم شده بود، استقبال کرد.
کشورهایی که خود حامی داعش و تروریست های منطقه بودند از ابتدای اجلاس با ایجاد جو ضد ایرانی کوشیدند تهران را از سیاست های خود باز دارند.

نوید رهایی
30فروردین 95
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  خیانت ،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: تقاضای تروریست کرسی طلب از اجلاس سازمان همکاری اسلامی، مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی