نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بعد از ربع قرن جاسوسی هسته ای و ضد مردمی رجوی برای آمریكا، اسراییل و سرویس های اطلاعاتی اروپا، بلاخره نوبت به عربستان( آل شرور) رسید تا فراورده های خبری(هسته ای) تاریخ سر رفته را با قیمت گران به خوردشان دهند و جیب خالی رجوی را دینار باران نمایند...

عرب گرایی مریم رجوی

 ایران بمب اتمی می سازد

وعده سرنگونی

روزنامه سعودی الشرق الاوسط مدعی شد با افشاگری سرکرده گروهک منافقین، به اسرار مهمی درباره ایران دست یافته است.

 جام نیـوز
روزنامه سعودی "الشرق الاوسط" در شماره امروز خود گفتگویی را با "مریم رجوی" سرکرده گروهک منافقین منتشر کرد و مدعی شد به اسرار مهمی درباره جمهوری اسلامی ایران دست یافته است.

رجوی در پاسخ به پرسش خبرنگار الشرق الاوسط درباره توافق هسته ای ایران، در اظهاراتی بیشرمانه مدعی شد: نظام ایران بر سه رکن استوار است: ساخت بمب اتمی، قلع و قمع در داخل کشور و صدور تروریسم و افراط گرایی به خارج از کشور.

 وی  در ادامه این ادعا افزود: ایران با توافق هسته ای یکی از ارکان اساسی اش را از دست داد. ایران ساخت بمب های اتمی را به صورت موقت کنار گذاشته است و به طور یقین در آینده دوباره ساخت آن را آغاز خواهد کرد.

 سرکرده گروهک منافقین درباره استراتژی ایران در عراق، سوریه ، یمن و لبنان در ادعایی بی اساس و پوچ اظهار داشت: ایران از ابتدا در امور داخلی دیگر کشورها مداخله می کرد و سعی در برافروختن فتنه و انتشار تفکر تروریسم در این کشورها داشت. ... همه می دانند ظهور داعش پیامد حکم روایی اسد در سوریه و نوری المالکی در عراق است.

وی همچنین درباره حضور نیروهای ایران در سوریه در ادعایی واهی اعلام کرد: "ایران 60 هزار سرباز به سوریه برای حمایت از اسد اعزام کرده است. اینکه سپاه پاسداران مجبور شد به سوریه نیرو اعزام کند نشان می دهد این سپاه در اجرای برنامه هایش با شکست مواجه شده است. ایران در باتلاق سوریه در حال غرق شدن است و توان خروج از آن را ندارد. سران ایران باید به عنوان جنایتکار جنگی در دادگاه های بین المللی محاکمه شوند.
.....................

30 فروردین 1394
 

سرکرده منافقین در پاسخ به پرسشی درباره استراتژی ایران در یمن، ضمن همراهی با رژیم آل سعود مدعی شد: استراتژی ایران مشخص است . انتشار تفکر تروریسم با هدف حفظ بقا. معتقدم ایران در یمن شکست خورده و در بحرین نیز شکست خواهد خورد. ایران در برابر عملیات طوفان قاطعیت عربستان نیز شکست خورد. ... بر اساس تلاش های اعضای ما در خارج از کشور، مجمع عمومی سازمان ملل تاکنون 63 بار دولت ایران را به دلیل نقض حقوق زندانیان سیاسی محکوم کرده است.

 سرکرده گروهک منافقین هرگونه ارتباط با حزب الله لبنان را رد کرد و این جنبش را ساخته دست نظام ایران دانست. رجوی همچنین ایران را عامل ترور "یاسر عرفات" قلمداد کرد و مدعی شد با عرفات در ارتباط بوده است.
 
در پایان این گفتگو خبرنگار الشرق الاوسط از رجوی پرسید: آیا گمان می کنی سقوط بشار اسد به منزله پایان یافتن نقش ایران در منطقه است؟"رجوی در پاسخ مدعی شد: "قطعا همینطور است. ایران تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا اسد باقی بماند. ولی می داند که هیچ امیدی به این موضوع نیست. ایران چاره دیگری ندارد. سقوط اسد در سوریه سقوط دولت ایران در تهران را در پی خواهد داشت.
 
این مصاحبه در حالی منتشر شده‌است که روزنامه سعودی الشرق الاوسط در آن به سابقه طولانی گروهک منافقین در ترور مردم و مقامات ایران، جنگیدن کنار رژیم بعث بر ضد ایرانیان و قرار گرفتن نام این گروه در لیست گروه‌های حامی تروریسم در نقاط مختلف جهان اشاره‌ای نکرده‌است./
باشگاه خبرنگاران
3فروردین 1395طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  تروریست اروپایی (M K O)،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: بمب اتمی، الشرق الاوسط، مریم رجوی، منافقین، تروریسم، جاسوسی، عرب گرایی مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی