نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعضای انجمن نجات خوزستان روز چهارشنبه مورخه 25/1/95 در ادامه سفر خود به شهرستان مسجد سلیمان با خانواده حشمت الله کاربخش از اسیران در بند فرقه رجوی دیدار کردند.

دیدار اعضای انجمن نجات خوزستان با خانواده حشمت الله کاربخش از اسیران دربند فرقه رجوی


آقای ذبیح الله کاربخش ضمن خوش آمدگویی و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید به اعضای انجمن گفت:تاکی باید امثال برادر من در چنین بیغوله ای که رجوی فراری برای آنها درست کرده گرفتار و حق نداشته باشند که با خانواده هایشان دیدارکنند؟!! واقعا گناه خانواده های چشم انتظار آنها چیست؟! گناه مادر پیر من چیست که سالهاست در گوشه منزل نشسته و تنها امیدش به زندگی این است که بتواند یکبار دیگر فرزند اسیرش که سالیان از او خبری ندارد ببیند؟
چهارشنبه مورخه 25/1/95 اعضای انجمن خوزستان درادامه سفر خود به شهرستان مسجد سلیمان با خانواده حشمت الله کاربخش از اسیران در بند فرقه رجوی دیدار کردند.

در این دیدار آقای ذبیح الله کاربخش ضمن خوش آمدگویی و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید به اعضای انجمن گفت: واقعا انجمن نجات و اعضای آن همواره بعنوان یک پشتوانه قوی برای خانواده در جهت نجات عزیزانشان از دست گروه جنایتکار رجوی که بویی از انسانیت نبردند بوده.

درادامه آقای کاربخش به شرح مختصری از سفری که به همراه دیگر خانواده های اسیران به عراق برای حضور در اطراف کمپ لیبرتی در اسفند ماه گذشته داشت پرداخت و گفت: ما بیش از 120 خانواده بودیم که در اطراف لیبرتی برای گرفتن اجازه ملاقات با عزیزان اسیرمان به مدت چند روز متوالی جمع شده بودیم .اما واقعا دریغ از وجود یک ذره انسانیت در رهبران و فرماندهان مجاهدین که به هر نحوی سنگ اندازی کردند تا ما نتوانیم عزیزانمان را ببینیم، آنها حتی به افراد نگهبان و نفراتی را که جلوی ما خانواده ها آوردند دستور داده بودند تا صورت هایشان را بپوشانند!

از اندام های خمیده و سر و وضع ظاهری نامناسب آنها می شد حدس زد که  آنها لذتی از زندگی نبرده و از دنیای امروزی خیلی عقب هستند.آنها همینطور دورخودشان می چرخیدند و فقط شعارهایی را که روی پارچه نوشته بودند نصب می کردند. البته در سمتی از کمپ که می گفتند محل استقرار زنان اسیر است بعضا خانم هایی می دیدیم که با چهره های تکیده و با حالتی که معلوم بود بسیارمشتاق هستند تا به جمع خانواده ها بپیوندند، حتی یکی از زنان اسیر را در حالیکه به دیوار تکیه داده بود و روسری اش را به صورتش کشیده و معلوم بود که گریه می کند دیدیم. واقعا چرا ؟!

تاکی باید امثال برادر من در چنین بیغوله ای که رجوی فراری برای آنها درست کرده گرفتار و حق نداشته باشند که با خانواده هایشان دیدارکنند؟!! واقعا گناه خانواده های چشم انتظار آنها چیست؟! گناه مادر پیر من چیست که سالهاست در گوشه منزل نشسته و تنها امیدش به زندگی این است که بتواند یکبار دیگر فرزند اسیرش که سالیان از او خبری ندارد ببیند؟

آیا نهادهای بین المللی ظلمی که رجوی در حق ما انجام می دهد نمی بینند یا نمی خواهند ببینند؟ ما انتظار داریم که نهادهای حقوق بشری با ما باشند نه اینکه تنها نظاره گر ظلم رجوی در حق ما باشند. چون نماینده های آنها در اطراف لیبرتی حضور داشتند و حضورما را دیده و خواسته هایی که داشتیم را هم شنیدند .
اعضای انجمن در پاسخ به صحبت های آقای کاربخش گفتند قطعا رفتار ضدانسانی که سران فرقه با خانواده های اسیران دارند بر کسی پوشیده نیست رفتاری که واقعا دل هر انسانی را  بدرد می آورد. اما متاسفانه سران فرقه ای که برای بقاء فرقه خود تمامی مرزهای خیانت و جنایت را درنوردیدند مهم نیست که افراد اسیر پدر و مادرانی دارند که سالهاست چشم به راه آنها هستند. در مورد اعضای اسیر هم باید گفت قطعا آنها هم دوست دارند آزاد باشند و نزد خانواده هاشان برگردند و مثالی که از گریه زن اسیر در خلوت و بدور از چشم مسئولین فرقه زدید گویای همین واقعیت است. افراد اسیربدلیل سالها القا تفکرات فرقه ایی به آنها توان تصمیم گیری درست برای خروج از دامی که در آن گرفتارشدند ندارند. متاسفانه نهادهای حقوق بشری هم در این زمانه فقط ادعای دفاع از حقوق بشر دارند. پس بنابراین این مسئله نشان می دهد که همه ما اعم از خانواده های اسیران و هم اعضای جداشده می بایست به هر نحو ممکن به تلاش خودمان برای آزادی و نجات اسیران در بند ادامه دهیم .
این دیدار با ابراز امیدواری برای آزادی هرچه زودتر اسیران دربند فرقه بعد از یک ساعت ونیم به پایان رسید.

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: انجمن نجات خوزستان، خانواده حشمت الله کاربخش، فرقه رجوی، مسجد سلیمان، حشمت الله کاربخش، ذبیح الله کاربخش، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی