نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 فروردین 1395
اسرار فروشی رجوی به رژیم آل سقوط

جاسوسان ورشکسته چاره ای ندارند جز اینکه رنگ عوض کنند و تغییر ارباب دهند؛ تا دیروز خبررسان موساد و سازمان سیا بودند، امروز جاسوس آل سقوط گشته اند، دیروز در خفا و پشت پرده فعالیت داشتند، امروز از در و پنجره رسانه های رژیم سعودی وارد شده اند، تا اسرار جدیدی را به قول خودشان افشاءِ کنند.

فرقه جاسوس تروریست رجوی تا قبل از برجام، آخرین تلاش و تقلای خود را به خرج داد تا توافق هسته ای بین ایران و کشورهای 1+5 صورت نگیرد، رژیم اسرائیل و عربستان سعودی با اقمار عربی جیره خوارش، مخالف توافق بودند، ولی عاقبت مذاکرات 12 ساله ی برجام برخلاف میل مخالفان به نتیجه رسید و خواب های پنبه دانه ای دشمنان ایران نقش برآب شد.
اکنون جاسوسان ورشکسته چاره ای ندارند جز اینکه رنگ عوض کنند و تغییر ارباب دهند؛ تا دیروز خبررسان موساد و سازمان سیاه بودند، امروز جاسوس آل سقوط گشته اند، دیروز در خفا و پشت پرده فعالیت داشتند، امروز از در و پنجره رسانه های رژیم سعودی وارد شده اند، تا اسرار جدیدی را به قول خودشان افشاءِ کنند.
مریم رجوی با عرب گرایی آشکار گفته است ایران بمب اتم می سازد و باز وعده سقوط و سرنگونی داده است.

رسانه های داخل کشور به نقل از روزنامه سعودی الشرق الاوسط نوشته اند:
روزنامه سعودی الشرق الاوسط در شماره امروز (29 فروردین 95) خود گفتگویی را با مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین منتشر کرد و مدعی شد: «به اسرار مهمی درباره جمهوری اسلامی ایران دست یافته است».

با نگاهی به رسانه های وابسته به فرقه خیانت پیشه رجوی، متوجه می شویم که گفته ها، نوشته های آنها به هذیان گویی شبیه است و كاملاً ضد نقیض است. دائم رنگ عوض می کنند، گاه به سفارش ارباب در سکوت و انزوای مطلق و گاهی در حال رقص و پایکوبی برای آل سعود! جاسوسان ورشكسته برای كسب مشتی دینار و دلار کثیف به هر خفت و خواری دست می زنند.
در شرایطی که جهان به صداقت و سلامت فعالیت هسته ای ایران گواهی می دهند، مریم رجوی در مصاحبه ای با مزدوران آل سعود، به اسرار فروشی مشغول است. خبر از ساخت و ساز بمب اتمی می دهد، باز وعده خنده دار سرنگونی را تکرار می کند، رجوی در ادامه اسرار فروشی گفته است: ایران 60 هزار سرباز به سوریه برای حمایت از اسد اعزام کرده است. ایران در باتلاق سوریه در حال غرق است. اگر سوریه سقوط کند، تهران هم سقوط خواهد کرد.

واقعاً به افشاگری هزار بار تکرار شده و افتضاحات رجوی باید از ته دل خندید، وقتی تیتر خبر را خواندم کنجکاو شدم که رجوی این بار چه دروغی سرهم کرده و به خورد ارباب ابله داده است، دیدیم که حرف تازه ای نیست، تکرار اراجیفی است كه از گذشته، تاکنون هزار بار بطور رسمی و غیررسمی در رسانه های خبری اروپا و آمریکا از جمله کشورهای عربی منطقه منتشر شده اند.
بمب اتمی، اعزام نیرو به سوریه، سرنگونی ایران، همیشه تکیه کلام و ورد زبان رجوی بوده و هست. شگردهای عوامفریبانه، دروغپردازی، وارونه نمایی، ایران ستیزی، خیانت، بیگانه لیسی و جاسوسی رجوی تازگی ندارد، این شیاطین هزار چهره قبلاً مرتکب خیانت و وطن فروشی شده اند، زیرا جاسوسی و خیانت علیه ایران رمز بقا و ماندگاری رجوی است، لذا لحظه ای دست بردار نیست.

رسانه های عربی از ماهیت فرقه تروریستی رجوی از گذشته تا حال اطلاع کامل دارند، ولی بعنوان دستگاه تبلیغاتی وابسته به رژیم عربستان و عامل تبلیغات جنگ روانی، همصدا با تروریست ها به پیش می روند.
نوید رهایی
31 فروردین 95طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  ایران ستیزی،  جاسوسی، 
برچسب ها: عرب گرایی، اسرار فروشی رجوی به رژیم آل سقوط، الشرق الاوسط، بمب اتم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی