نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 3 اردیبهشت 1395
سیزدهمین کنفرانس سران کشورهای اسلامی در استانبول، یا به عبارتی ایران+ عربستان و شیوخ حلقه بگوش آل سعود، با بیانیه ای ضد ایرانی به مأموریت نمایشی خود پایان داد. بیانیه ای که قبلاً پیش نویس سفارشی آن در عربستان تهیه شده بود، از پیش معلوم و مشخص بود که حکام مسلمان نمای سعودی چه اهداف ضد ایرانی را دنبال می کنند. شیوخ خرد و ریز عرب بعلاوه سرکرده گروهک تروریستی منافقین (رجوی) نیز در کنار اربابان تروریست پرورش به تحریک و تشویق همدیگر مشغول بودند.

کنفرانس 1 + شیوخ عرب در استانبول
از کوزه همان تراود که در اوست.

سیزدهمین کنفرانس سران کشورهای اسلامی در استانبول، یا به عبارتی ایران+ عربستان و شیوخ حلقه بگوش آل سعود، با بیانیه ای ضد ایرانی به مأموریت نمایشی خود پایان داد. بیانیه ای که قبلاً پیش نویس سفارشی آن در عربستان تهیه شده بود، از پیش معلوم و مشخص بود که حکام مسلمان نمای سعودی چه اهداف ضد ایرانی را دنبال می کنند. شیوخ خرد و ریز عرب بعلاوه سرکرده گروهک تروریستی منافقین (رجوی) نیز در کنار اربابان تروریست پرورش به تحریک و تشویق همدیگر مشغول بودند.
جای بسی تعجب و سوال است كه مریم رجوی، فراتر از توش و توانش، به شور و شادی، رقص و پایکوبی برای سلمان شوت می پردازد!؟

کنفرانسی که قرار بود «همبستگی برای صلح» را به ارمغان آورد، زمینه ساز تفرقه و تضاد در بین مسلمانان شد. وقتی دست مهمان و میزبان در یک کاسه باشد، شوری و تلخی آش را به دنبال دارد. از ترکیه و عربستان غیر از این امید و انتظاری نیست. نقش این دو کشور به عنوان تولید كننده، حامی و پشتیبان تروریسم بین المللی بر همگان آشکار است. حالا برچسب سران اسلامی را به یدک می کشند، اجلاس برپا می کنند تا شاید جنایات خود را توجیه كنند و گره ای از بحران تروریستی منطقه را حل نمایند، اسلام ستیزان كج فهم عیب و نقص خود نمی بینند، با گستاخی تمام از ایران خرده می گیرند.

پیش انداز بیانه ضد ایرانی، اعطای نشان عالی دولت ترکیه به ملک سلمان بود. ترکیه سیاست اشاعه و ترویج ترویسم در منطقه را برای عربستان به پیش می برد. بزرگترین حامی گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه است، به حیات خلوت تروریست ها تبدیل شده، با این همه اعلام می کند که سیاست عربستان را عامل ثبات در منطقه می داند!

عربستان در رأس کشورهایی است که عامل بحران و ناامنی در منطقه خاورمیانه اند، سر نخ هر عملیات تروریستی در جهان به عربستان وصل می شود. آل سعود خط و اهداف رژیم صهیونیستی را به پیش می برند. با دشمن اسراییل، دشمنی می كنند. از سوی آمریکا و اسرائیل جنگ نیابتی علیه مسلمانان به راه انداخته است، جای پایش در عراق و سوریه و حتی مرزهای غرب و جنوب شرق ایران به چشم می خورد. اهداف شومی در سر و پرونده سیاه و سنگینی با خود دارد. عجبا ترکیه شاه سلمان را عامل ثبات منطقه می داند!، واقعاً خنده دار است.

شیوخ خودفروخته و مرتجع عرب، جنایات خود را نمی بینند، ظلم و ستمی که از تروریست پروری آل سعود بر مردم عراق، سوریه، یمن، بحرین و... وارد می شود را به نظر نمی آورد. نمی دانند که به آلت و ابزار دشمنان اسلام و مسلمانان جهان تبدیل شده اند، اگر ذره ای عقل و شعور، کمی وجدان داشتند، کورکورانه از شاه سلمان یهودی تبار اطاعت نمی کردند. بی دلیل نیست که کنفرانس سران اسلامی را «کنفرانس شیوخ عرب +1» می خوانیم، چون در بین سران بی غیرت عرب، ایران و ایرانی یكه و تنهاست.

مریم رجوی تروریستی ورشکسته، وامانده، از دور خارج شده از فرط بینوایی و رسوایی به عرب گرایی روی آورده، نمی داند چه غلطی می کند. در حضیض ذلت هیزیم بیار معرکه آل سعود شده و زبان درازی می كند، بر حسب عادت، ذات بد و فطرت، آب به آسیاب دشمنان مردم ایران می ریزد.

رجوی جنایات آل سعود در منطقه، به خاك و خون كشیدن مردم بی دفاع عراق و یمن بدست حكام عربستان را نمی بیند، ولی واکنش اعتراضی جوانان پرشور و انقلابی ایران در تهران و مشهد را محکوم می کند، همگام و همصدا با آل شیطان برای مشتی دلار و دینار کثیف به هر ننگ و ذلتی چنگ می زند. تروریستی که دلش هوای اجلاس سواری کرده است، خواب کنفرانس شیوخ تروریست پرور+ رجوی را می بیند.
31 فروردین 95
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  سخن روز، 
برچسب ها: کنفرانس 1 + شیوخ عرب در استانبول، سیزدهمین کنفرانس سران کشورهای اسلامی، رجوی آل سعود،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی