نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 19 شهریور 1390

... اختلاف عقیده با حکومت اسلامی باعث شد که با چشمی بسته خود را اسیر افکار واپسگرای روباهی به نام مسعود رجوی کنیم که خودش را وارث آن اشخاص، و شیر غرٌان بیشه مبارزه با ارتجاع و بنیان گزار جامعه بی طبقه توحیدی مینامید. ایشان میخواست طوفانی در کوهستان ها بپا کند و این درصورتی است که خودش زاییده همان طرز فکر فرسوده و کهنه بود. در عمل نیز مشخص شد که نه تنها برپا کننده طوفان در کوهستان ها نیست بلکه به مانند بید مجنون و با وزش مختصر نسیمی بخود میلرزد و راه گریز از ورود به هر گردنه نا همواری را در پیش می گیرد. برخلاف تصور بعضی ها: نه مسعود رجوی تافته جدا بافته ای از آن ایدیولوژی ضد انسانی و بنیان گزاران سازمان مجاهدین است و نه آن افراد- در صورت زنده ماندنشان - با آن تفکرات خشونت گرا و عقب مانده ...

 

                                      


 

رضا اسدی، نهم سپتامبر 2011

وا اسفا به زمانی که انسان نا آگاه باشد.

آن وقت است که یک شیر بی یال و دم اشکم را " سلطان جنگل" می بیند. َ

این ضرب المثل دقیقاٌ حکایت ما ، مجاهدین خلق و مسعود رجوی در دوران انقلاب و چند سالی بعد از آن بود. عدم آگاهی امثال من از جریاناتی که خود را در پوشش ایدیولوژی های به ظاهر مترقی و در باطن ضد انسانی مخفی نموده بودند، تاثیراتی مخرب وغیر قابل جبران بر روی جامعه ایران و زندگی خصوصی اکثر ایرانیان گذاشته است.

از جمله اینکه: ضدیت با محمد رضا شاه پهلوی و رژیم سلطنتی و کشته شدن چند نفر از بنیان گزاران سازمان مجاهدین ، چنان قهرمانانی از آن افراد در ذهن و ضمیر امثال اینجانب بوجود آورده بود که بدون بررسی به زوایای پنهان این ایدیولوژی ها ی نو ظهور، و همچنین عدم توجه به محتوای مغزهای بسته ، منجمد و خشونت طلب آن بنیان گزاران، خودمان را اسیر افکارشان نمودیم.

و اختلاف عقیده با حکومت اسلامی باعث شد که با چشمی بسته خود را اسیر افکار واپسگرای روباهی به نام مسعود رجوی کنیم که خودش را وارث آن اشخاص، و شیر غرٌان بیشه مبارزه با ارتجاع و بنیان گزار جامعه بی طبقه توحیدی مینامید. ایشان میخواست طوفانی در کوهستان ها بپا کند و این درصورتی است که خودش زاییده همان طرز فکر فرسوده و کهنه بود. در عمل نیز مشخص شد که نه تنها برپا کننده طوفان در کوهستان ها نیست بلکه به مانند بید مجنون و با وزش مختصر نسیمی بخود میلرزد و راه گریز از ورود به هر گردنه نا همواری را در پیش می گیرد.

برخلاف تصور بعضی ها: نه مسعود رجوی تافته جدا بافته ای از آن ایدیولوژی ضد انسانی و بنیان گزاران سازمان مجاهدین است و نه آن افراد- در صورت زنده ماندنشان - با آن تفکرات خشونت گرا و عقب مانده، تافته جدا بافته ای از مسعود رجوی بودند .

با یک تحلیل مختصر میتوان فهمید که از کوزه مجاهدین منزوی شده از خلق ، همان تراود که در اوست. بوضوح نیز مشخص شد که اندیشه مجاهدینی از همان ابتدا فرقه گرایانه ، خشونت طلب و ضد انسانی بوده و است. و به تجربه ثابت شده است که از کوزه مجاهدین بجز خیانت به ایران و ایرانی چیزی بیرون نتراویده و نخواهد تراوید.

دروغ گویی، شانتاژ، رذالت ، عدم صداقت و شارلاتان بازی خصلت تمامی رهبران فرقه ها و از جمله رهبری فرقه مجاهدین خلق بوده و است. و به یقین اگر مسعود رجوی به اندازه یگ گرم صداقت داشت هیچگاه قادر به ایجاد قلعه ای به نام اشرف نبود و محبوس نمودن جسم و مسخ نمودن روح سه هزار و چهارصد نفر، بدور از ریاکاری در توان هیچ کس نیست. اگر مسعود رجوی فقط یک بار صداقت به خرج بدهد و تنها یک جمله صادقانه به اشرفیان بگوید، آن برج و باروی رهبریش به یکباره فرو خواهد ریخت و همان اشرفیان بلایی بر سر خودش و مریم بی مهر و عاری از عاطفه اش بیآورند که گوششان به عنوان بزرگترین تکه جسمشان باقی خواهد ماند. مطمئنا این دو نفر در مرحله اول از ترس پس دادن تقاص به همان اشرفی ها است که فرار را بر قرار در اشرف ترجیح داده و یا در سوراخ ها مخفی گشتند. و اگر مریم رجوی برای یکبار چهره اش را بدون ماسک و عمل جراحی نشان بدهد و بدنش را با لباس های رنگارنگ و مخملین نپوشاند چهره پلید و تهوع آورش بر همگان آشکار خواهد گردید.

فریبکاری این رهبران حیله گر زمانی بر من آشکار شد که ابتدا خودم را در سال یک هزار و سیصد و شصت و یک شمسی با دوز و کلک آلوده سازمان بدور از عشق و صفای انسانیشان نموده و سپس از ایران فراری دادند. و پس از انجام یک مصاحبه مطبوعاتی به دروغ در نشریه مجاهد نوشتند که اینجانب "نماینده پرسنل ارتش میباشم که برای ارایه گزارش از وضعیت ارتش به برادر مجاهد مسعود رجوی" به مجاهدین پیوستم. و این در صورتی بود که من در آن زمان ستوان یکم نیروی هوایی بودم و هیچ فرد و سازمانی را نمایندگی نمیکردم و ماموریتی از طرف هچ کسی نداشتم.

بر تنفرم از مجاهدین زمانی افزوده گردید که میخواستند من را به عنوان نماینده پرسنل نظامی ایران در شورای دست پخت خودشان بنام" شورای ملی مقاومت" شرکت دهند.

انتخاب بقیه افراد عضو شورا هم به همین ترتیب باسمه ای و بدور از واقعیت بود. مثلا کسی که توان اداره یک بقالی را نداشت ، نماینده اصناف و بازاریان میخواندند و آن دیگری که در طول عمرش یک روز هم کار نکرده بود نماینده کارگران ایران نامیده میشد.

سرهنگ معزی که هواپیمای سوخت رسان ایران را از جبهه جنگ با عراق به سرقت برده و مسعود رجوی را به فرانسه فراری داده بود "مجاهد قهرمان" مینامیدند.

چند صباحی طول نکشید و دیدیم آن اعضایی که سرشان به تنشان می ارزید و فریب مجاهدین را خورده بودند از آنها دوری، از شورا جدا و از این قوم تبری جستند. در عوض حرافان، چاپلوسان، منزویان و درماندگان اجتماعی و سیاسی از نوع کریم قصیم و مهدی سامع در آن شورا باقی ماندند و آنها هستند که هر از گاهی به مانند "طبل های تو خالی" در این و یا آن رسانه ظاهر شده و سعی بر توجیه چهره کریه و در گل مانده رهبران مجاهدین می نمایند.

رهبران مجاهدین به مدت سی سال بر این طبل های تو خالی کوبیدند و ثمری بجز آبرو ریزی ندیدند و غار اشرف آخرین طبل باقی مانده برای فریب جناح جنگ طلب آمریکا و انگلیس است که آنها بر آن می کوبند.

بدون شک این آخرین طبل هم در حال ترکیدن است و بزودی خواهیم دید که در اذهان ایرانیان از مجاهدین بحز ننگ و نفرت و خیانت به وطن چیزی باقی نخواهد ماند.


 
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای رضا اسدی،  افشاگری،  دیدگاه، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی