نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«می توان و باید» از صف رجوی ملعون و منفور زمانه جدا شد. چند دهه خواب غفلت، سالها انتظار و چشم دوختن به سراب ها و گوش سپردن به وعده های پوچ کافی است، وقت فرار رهایی بخش و پشت پا زدن انقلابی و سرنوشت ساز به تشکیلات فریبکار رجوی فرا رسیده است. خواستن توانستن است. همانا سرنوشت هیچ قومی تغییر نمی کند، مگر اینکه خودشان اراده کنند ...

فرار از لیبرتیفرار از لیبرتیفرار از لیبرتیفرار از لیبرتیفرار از لیبرتی
سالی که نکوست، از بهارش پیداست.

مریم قجر بعد از عقب نشینی از شعار سرنگونی، امسال را سال سرفرازی نامید، البته نه برای رجوی بلکه سرفرازی خانواده ها و پا به فراری اسیران فرقه رجوی از كمپ لیبرتی بغداد.
ضمن خیرمقدم و تبریک باران پنج نفر از اعضای سابق مجاهدین (منافقین معروف) که بعد از سالها اسارت و زندان، موفق به فرار و جدایی از صف رجوی خائن شدند؛ این خبر مسرت بخش را نوید رهایی کلیه اسرای گرفتار در چنگال رجوی مزدور می دانیم و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد فرار زندانیان در دسته های 50 تا 500 نفره باشیم.
بی شك و تردید، «می توان و باید» از صف رجوی ملعون و منفور زمانه جدا شد. چند دهه خواب غفلت، سالها انتظار و چشم دوختن به سراب ها و گوش سپردن به وعده های پوچ کافی است، وقت فرار رهایی بخش و پشت پا زدن انقلابی و سرنوشت ساز به تشکیلات فریبکار رجوی فرا رسیده است. خواستن توانستن است. همانا سرنوشت هیچ قومی تغییر نمی کند، رستگار نمی شوند، آزاد و رها نمی گردند، مگر اینکه خودشان اراده کنند و بخواهند.

بارها گفتیم و امروز به ساكنان لیبرتی و دیگر زندانهای رجوی در اروپا پیام می دهیم كه باید حصارهای ذهنی را پاک و دیوارهای عینی را خراب کرد. رجوی حقیرتر از آن است که مانع فرار و جدایی شما شود. نسیم آزادی در چند قدمی شما برای در آغوش گرفتن شما لحظه شماری می کند. پدران، مادران، خواهران، برادران و فرزندان شما بی صبرانه منتظرند. برای رهایی از طلسم رجویسم، ذره ای عزم و اراده لازم است، باید که این زنجیرها را گسست و حصار زندان را شکست.

متن خبر:
«سرهنگ پلیس عراق محسن جابر الکنانی دوشنبه (30 فروردین 95) اعلام کرد که پنج نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق (منافقین) به اسامی: 1- علی حسین خدابنده 2- محسن طیب زاده 3- مسعود بخشی زاده 4- سید جلال رحیم پور 5- منوجهر شیرازی، روز گذشته کمپ لیبرتی را ترک کرده و خودشان را به نیروهای امنیتی حفاظت لیبرتی معرفی کردند.

سرهنگ الکنانی افزود: پلیس عراق آنها را به هیأت نمایندگی سازمان ملل متحد در بغداد تحویل داده است. وی خاطر نشان کرد که سه نفر از این افراد از اهالی استان کرمانشاه واقع در غرب ایران می باشند.»

لبیک به فریاد و فغان خانواده ها آزادی و نجات به ارمغان می آورد، همصدا و همراه خانواده ها به سوی سعادت و رستگاری حرکت کنید. فرار دسته جمعی از کمپ لیبرتی بر شما مبارک باد.
جدایی از فرقه رجوی به مثابه و مانند جدایی خشتی از بنای مخوف و زندان رجوی است، فروریختن حصارها و فروپاشی محتوم این فرقه خیانت پیشه را به دنبال دارد. جیغ و فغان، شیون و زاری رجوی به گوش می رسد، زیرا پایان عمر ظلم و جنایتش علیه اسرای فرقه فرا رسیده، عاقبت ایدئولوژیک منافقین مسلمان نما به شکست و رسوایی رسید، مدعیان دروغین حقوق بشر، ناقض حقوق بشر، قاچاقچی انسان، سرکوبگر، زندانیان، شکنجه گر، دزد، جاسوس و وطن فروش از آب درآمدند. رجوی هرآنچه به دیگران نسبت می دهد، خودش به آن مبتلا و آلوده است، به صغیر و کبیر رحم نمی کند، حقوق بشر را پایمال می کند. جزءِ دروغ و فریب، قتل و غارت عملکردی ندارد.
بنابراین اعضای، فرقه بیدار شدگان از خواب غفلت، خسته از عمری اطاعت کورکورانه، دنباله روی از رجوی، راه و رسم خود را تغییر داده و برخلاف جهت رجوی به پیش می روند. فرار از رجوی، فرار از فرقه و تشکیلات ضد بشری او تا رسیدن به آزادی است.

فصل خزان، سربه زیری، رسوایی، انزوا، فریاد و فغان رجوی فرا رسیده، صدای پای موکب آزادی به گوش می رسد، نسیم رهایی چهره های سیاه و سوخته جدایی طلبان فرقه رجوی و فراریان کمپ لیبرتی را نوازش می دهد.


........................
نوید رهایی
5اردیبهشت 1395


طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرار ترانزیت موقت ها، 
برچسب ها: فرار دسته جمعی از کمپ لیبرتی (اواخر فروردین 95)، فرار، فرقه رجوی، جداشده، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی