نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 6 اردیبهشت 1395
رجوی دجال، با طلسمی كه بر سر راه ساکنان اشرف و لیبرتی قرار داده است، فقط به آوارگی، سردرگمی، بلاتکلیفی، موشک باران و مرگ آنان می انجامد. به فرموده و تاكید خدای فرقه نباید کسی از زیر چتر و سایه شومش جان سالم بدر ببرد.

فصلی از سال میلادی و یک ماه از سال نو خورشیدی گذشت، کارشکنی رجوی و کم کاری کمیساریا و كارزار گرم تروریست ستیزی عراق به تعطیلی انتقال و توقف اخراج آخرین بقایای فرقه رجوی از عراق انجامید. مثل اینکه جهان به تعیین و تکلیف یک گروه تروریستی و از دور خارج شده، عاجز است!
مسعود رجوی برچسب رهبری و مریم قجر با قلاده ی رئیس جمهوری، باز در فکر رفتن به دیالی و رژه رفتن در خیابان های صد اشرفند! خواب می بینند و خیال می بافند! لذا لحظه ای از کارشکنی، سنگ اندازی و مانع تراشی بر سر راه افراد رانده شده از اشرف کوتاه نمی آیند. در غیر اینصورت کوچ تروریست های فرسوده و اسقاطی از عراق و انتقال آنها به گوشه و کنار اروپا سخت و دشواری نیست.

عراق و سازمان ملل با اجازه آمریكا، اگر روزی یک نفر را اخراج می کردند، امروز اثری از رجوی در سراسر عراق تا لیبرتی به چشم نمی خورد. (از سال 2003 تا 2016 با تخفیف ویژه و حسب یازده سال می شود تقریباً 4000 شبانه روز) كه برای پاكسازی عراق از لوث فرقه تروریستی رجوی كافی بود.

رجوی دجال، با طلسمی كه بر سر راه ساکنان اشرف و لیبرتی قرار داده است، فقط به آوارگی، سردرگمی، بلاتکلیفی، موشک باران و مرگ آنان می انجامد. به فرموده و تاكید خدای فرقه نباید کسی از زیر چتر و سایه شومش جان سالم بدر ببرد.

اوضاع منطقه و تروریست بازی در اروپا نیز بر وفق مراد رجوی می چرخد، بیچاره اسرای گرفتار در چنگال فرقه مافیایی رجوی که پیوسته مغزشویی آنها به روز می شود. وعده باران می گردند، برای هر کدام چند نوع زندان و سلول با تجویز تنبیه و شكنجه تدارك دیده اند. سرکوب و خفقان درون تشكیلاتی با شدت هرچه تمام تر ادامه دارد. تاکنون حتی یک نفر از فراریان و جداشدگان چیزی در وصف آزادی و حقوق بشر درون تشکیلاتی نگفته و ننوشته است، همه اعترافات، خاطرات، افشاگری ها به نقض حقوق بشر در اشرف و لیبرتی تا دیگر پایگاههای فرقه رجوی گواه می دهند.

در فرقه ای که انتقاد ممنوع و هر اعتراض با سرکوب شدید روبرو است، حتی ارتباط آزادانه افراد به کمیساریا به عنوان یک سازمان حقوق بشری ممنوع و جرم است، چگونه می توان از شرایط وخیم و سخت زندانیان لیبرتی با خبر شد؟
رجوی همه افراد را به خود وصل کرده، ارتباط اسرای فرقه با دنیای خارج قطع است. نمی دانند اوضاع جهان چگونه و بر وفق مراد کیست؟ سیاه نمایی وسیع و گسترده ای ذهن آنها را اشغال و آلوده کرده است. به آنها گفته اند که اگر از فرقه جدا شوید، لحظه ای نمی توانند زندگی کنند، مرگ و اعدام در انتظار شماست. رجوی از هر اهرم و نیرنگی برای جلوگیری از فرار و جدایی و قفل و کنترل نیروها استفاده می کند. اضافه بر این مأموران کمیساریا و مسئولان عراقی را با دادن رشوه، دلار و دینار خریده است تا عملاً اخراج را متوقف و انتقال ساکنان لیبرتی به آلبانی را تعطیل کند.

کدام مرجع بین المللی باید به داد مظلومان لیبرتی برسد؟ چرا با ساکنان لیبرتی مصاحبه انفرادی دور از حضور رجوی صورت نمی گیرد؟ چرا از سوی سازمان ملل هیچگونه برخورد قانونی با گروههای ناقض حقوق بشر انجام نمی شود؟ لابد تاکنون قانون برخورد با فرقه های تروریستی، چون فرقه رجوی تصویب نشده است! پس تکلیف انسان های بی گناه که فریب تبلیغات دروغ چنین گروه تروریستی را خورده اند، چیست؟
نوید رهایی
6 اردیبهشت 1395
طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: اشرف و لیبرتی، نوید رهایی، توقف اخراج و تعطیلی انتقال زندانیان کمپ لیبرتی، لیبرتی آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی