نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

"خبرگزاری بین المللی الرأی" (عراقی) خلاصه ای از افشاگری خانم دکتر فریبا هشترودی در رابطه با فضای بسته و وجود شکنجه در فرقۀ رجوی در مصاحبه با تلویزیون ایران فردا را منتشر کرد که در زیر ترجمۀ فارسی آن را می خوانید: دیکتاتوری و فضای بسته بر این سازمان حاکم است و در آن شکنجه هست و رهبران این سازمان نوکران سیا و موساد شده اند.

تاریخ ایجاد در یکشنبه, 05 اردیبهشت 1395
  

یک شخصیت زن جدا شده از مجاهدین خلق: دیکتاتوری و فضای بسته بر این سازمان حاکم است و در آن شکنجه هست و رهبران این سازمان نوکران سیا و موساد شده اند.
 
24 آوریل 2016 - لینگ به منبع

بغداد - بخش سیاسی - الرأی
-

خانم دکتر فریبا هشترودی شخصیت زن برجسته و نویسنده و روزنامه نگار ایرانی که از "شورای ملی مقاومت" وابسته به سازمان مجاهدین خلق ایران جدا شده است در گفتگویی با تلویزیون «ایران فردا» متعلق به اپوزیسیون ایران گفت که دیکتاتوری و فضای بسته در این سازمان مرا وادار به خروج و جدایی از این سازمان کرد و من به اطمینان رسیده ام که در این سازمان زندان و شکنجه بوده و از کودکان 13 - 14 ساله سوء استفاده شده است.
 وی افزود: هر کس از این سازمان بیرون می آید ماجراهایی فاجعه بار از جنایات و فجایع تکان دهنده که در داخل تشکیلات آن جریان داشته بازگو می کند.

وی اظهار داشت: سازمان مجاهدین خلق عمر و انرژی جوانان ایران را سالیان متمادی در قرارگاههایش در عراق تباه کرد و بسیاری از آنان را نیز بی هوا و بیهوده به تنور مرگ ریخت و رهبران این سازمان امروز نوکران سیای آمریکا و موساد اسرائیل شده اند و من وقتی به عمق پوسیدگی این سازمان پی بردم استعفایم از شورای آن را اعلام کرده و از آن بیرون آمدم.
یادآوری می شود که خانم دکتر فریبا هشترودی دختر شادروان پروفسور دکتر محسن هشترودی معروفترین ریاضی دان ایران و رئیس و استاد چندین دانشگاه ایران در دهه های پنجاه و شصت قرن گذشتۀ میلادی است. وی مقیم فرانسه می باشد و تحصیلات عالیه اش را در آنجا به اتمام رسانده است.
پیوند رهایی

95/02/06طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  نوید نیوز،  زنان،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خبرگزاری عراقی «الرأی» اظهارات خانم دکتر هشترودی را منتشر ساخت، الرأی، فریبا هشترودی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی