نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 اردیبهشت 1395
خانواده گریزی اجباری، خط تحمیلی رجوی به اسیران لیبرتی است تا هیچ پدر و مادری موفق به ملاقات با فرزندش نگردد. حتی با مغزشویی افراد را وادار می کند تا خانواده ها را سنگ باران کنند، به پدر و مادرشان فحش و ناسزا گویند! گرفتن نامه سفید امضاءِ که کار سخت و دشواری نیست. به ازای هر نفر از ساکنان لیبرتی، از قبل دهها نامه سفید امضاءِ گرفته اند تا در وقت مناسب مورد سوءِ استفاده تکراری قرار دهند.
رجوی مظهر جعل و جنایت برای رسیدن به اهداف شوم، به پرونده سازی برای اعضای فرقه تا تبدیل آنها به ربات های فرمانپذیر متوسل می شود، فریب خوردگان گرفتار را به عنوان تیم ترور یا جاسوس راهی ایران می کند، برایش مهم نیست عواملش مردم بیگناه را بکشند و یا کشته شوند. هر عضو فرقه، بازیچه ای برای پیشبرد افکار شیطانی رجوی است. با شستشوی معزی، قطع ارتباط آنها با دنیای خارج، شکستن پل های پشت سر از جمله هرگونه وابستگی و ارتباط با خانواده، آنها را از هست و نیست ساقط می کند. در چنین شرایطی است كه بردگان مفلوک نمی دانند رجوی چه بلایی بر سرشان می آورد، مگر اینکه روزی موفق به فرار و جدایی شوند، گذشته تلخ خود را به یاد آورند، آنوقت به ذره ذره هر آنچه ظلم و ستم بر آنان رفته است، با خبر می شوند.

آقای شهروز بهادری از جداشدگان فرقه مافیایی رجوی (1394) برگ ننگینی از پرونده سیاه رجوی افشاءِ کرده است. بهادری، ترفند گرفتن «برگ سفید امضاءِ» از ساكنان لیبرتی را رونمایی كرده است. برگ هایی که رجوی به تعداد دلخواه با درج امضاءِ برای روز مبادا از اسرای فرقه می گیرد. برگ هایی که در راستای کارشکنی، مانع تراشی، کنترل نیرو، فریب کمیساریا و صلیب سرخ، خانواده ستیزی، سوءِ استفاده مالی و اخاذی بکار گرفته می شوند.

خانواده هایی که با هزار رنج و زحمت از شهرهای دور و نزدیک ایران به قصد ملاقات با فرزندانشان، راهی عراق و لیبرتی می شوند، به محض حضور در مقابل درب لیبرتی تقاضای ملاقات کوتاه مدت با عزیزانشان دارند، مأموران کمیساریا و نیروهای عراقی درخواست کتبی آنها را می گیرند، ولی وقتی از رجوی می خواهند که ترتیب ملاقات افراد با خانواده آنان را بدهند، با جواب سربالا و نامه امضاءِ شده افراد روبرو می شوند که نوشته اند ما نمی خواهیم با خانواده خود ملاقات کنیم و...

دست نوشته جعلی، ساخته و پرداخته ذهن رجوی خانواده ستیز که اسرای گرفتار در لیبرتی از آن خبر ندارند. در اشرف نیز به همین منوال بود، بطور کلی تشکیلات ضد بشری رجوی بر پایه و اساس فریب، دروغ، نیرنگ با ارائه اسناد جعلی و... بنا شده است.

خانواده گریزی اجباری، خط تحمیلی رجوی به اسیران لیبرتی است تا هیچ پدر و مادری موفق به ملاقات با فرزندش نگردد. حتی با مغزشویی افراد را وادار می کند تا خانواده ها را سنگ باران کنند، به پدر و مادرشان فحش و ناسزا گویند! گرفتن نامه سفید امضاءِ که کار سخت و دشواری نیست. به ازای هر نفر از ساکنان لیبرتی، از قبل دهها نامه سفید امضاءِ گرفته اند تا در وقت مناسب مورد سوءِ استفاده تکراری قرار دهند.

هدف رجوی حذف خانواده از لیست ذهنی افراد، نفی عشق و علاقه به خانواده، فامیل و آشنایان، حذف اصل و نسب خانوادگی از ذهن اسرای بیمار و گرفتار است. متأسفانه تاکنون هیچ مرجع قانونی و بین المللی موارد نقض حقوق بشر در فرقه رجوی را بررسی و پیگیری نکرده است، چون رجوی یک جانبه به محکمه قاضی می رود، استاد فریبکاری و مظلوم نمایی است.

برای شناخت هرچه بیشتر فرقه رجوی و عجایب شگفت انگیزی که در آن رخ داده و در حال اتفاق استد، باید به کالبد شکافی آن پرداخت. از افراد جداشده که عمرشان در فرقه جهنمی رجوی برباد رفته تحقیق کرد؛ پرونده سازی جعلی، فریب دادن کمیساریا و صلیب سرخ و... از موارد ساده و پیش پا افتاده در فرقه تروریستی رجوی هستند.
بار كج به منزل نمی رسد، پرونده سازی با تهیه اسناد جعلی ممكن است چند روزی كمیساریا و صلیب سرخ را بفریبد، ولی پایدار نیست، عاقبت به رسوایی می انجامد. همین كافی است كه جداشدگان دیروز و امروز ناگفته های درون تشكیلاتی را افشاء و برملا كنند.
نوید رهایی
7 اردیبهشت 95 طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: خانواده گریزی اجباری، خانواده گریزی اجباری با نامه سفید امضای جعلی!، لیبرتی، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی