نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 12 اردیبهشت 1395
کارگرانی که کار و عملشان در مسیر خیانت و ترور نباشد، از نگاه رجوی رفاه طلب و شکم پرستند، ولی خودش حتی اگر در آغوش صدام، ملک سلمان، نتانیاهو، اوباما و هر بیگانه ای باشد، مجاهد انقلابی، مبارز و حامی حقوق بشر است.
روز جهانی کارگر را گرامی میداریم.

فرقه کارگر فریب رجوی، در آستانه سالگرد روز جهانی کارگر با مهندسی فریب و سوءِ استفاده حداکثر از قشر زحمتکش و شریف کارگر به آنها فراخوان می دهد که «بپا خیزید» و «خیزش عظیمی» به راه بیندازید، پایه های حکومت را بلرزانید!

رجوی خیانتکار، مثال آن فرومایه و خام خیالی است که دیگران را نردبام بالا رفتن و قدرت طلبی خود می داند، یعنی کارگران کار و تولید را کنار بگذارند، کورکورانه به آلت و ابزاری برای اهداف شوم رجوی، تروریست خائن و وطن فروش فراری تبدیل شوند، زهی خیال باطل و شیطانی.

مناسبت چینی از ویژگی های بارز و لو رفته رجوی است، روزی جوانان را به آتش افروزی چهارشنبه سوری فرا می خواند، دانش آموز و دانشجو را با تبلیغات سمت و سوی انحرافی می دهد، روز زن مریم قجر حامی نمایشی زنان می شود، روز معلم ... خلاصه هیچ مراسم و مناسبتی از چنگ او در امان نیست.
این دست و پا زدن های بی حاصل جز آبروریزی و رسوایی، تنفر و انزجار مردمی علیه گروه خیانتکار رجوی، دستاوردی ندارند.

کارگر و دانش آموز و دانشجو و... همه به مزدوران بیگانه پرست می خندند، تف و لعن و نفرین نثارشان می کنند. مردم ایران از کارگر و کارمند تا... به ماهیت پلید رجوی پی برده اند.

تحلیل رجوی در مورد کارگران این بود که «کارگران فقط به دنبال خواب و خوراک اند»، یعنی به ما نمی پیوندند و تفنگ در دست نمی گیرند، تولیدشان ترور مردم و کارشان خونریزی نیست. درست همان تحلیلی که در رابطه با خانواده دارند، خانواده قلوس (انگشت ششم) و مزاحم تشکیلات است، خانواده کانون فساد است، چون خانواده ها هم مانند كارگران در مسیر حرکت و انحراف رجوی نیستند.

کارگرانی که کار و عملشان در مسیر خیانت و ترور نباشد، از نگاه رجوی رفاه طلب و شکم پرستند، ولی خودش حتی اگر در آغوش صدام، ملک سلمان، نتانیاهو، اوباما و هر بیگانه ای باشد، مجاهد انقلابی، مبارز و حامی حقوق بشر است.

فرقه ضد بشری رجوی هرساله در آستانه روز کارگر اطلاعیه ای از پیش تهیه شده، تکراری و جعلی به نیابت تشکل های کارگری، دانشجویان و جوانان هوادار منتشر می کند که هیچکدام حقیقت ندارند، از خیزش های خیالی خبر می دهد که صحت ندارند.
رجوی تلاش می کند تا از گوشه و کنار رسانه های داخل كشور، خبرهایی برای خوراک ماشین تبلیغاتی خود دست چین کند و به سمپاشی علیه هر مناسبتی بپردازد، ولی خیلی زود دستش رو می شود و همیشه به رسوایی اش می انجامند.

فرقه ای که جز خیانت، مردم ستیزی، جنایت و بیگانه پرستی کار و مهارتی ندارد، هرگز صلاحیت دخالت و شرکت در بزرگداشت روز جهانی کارگر و یا هر مناسبتی دیگر را ندارد. تروریست و کارگر چه نقطه مشترکی با هم دارند که رجوی سنگ آن را به سینه می زند؟ کسی که دستش به خون صدها کارگر زحمتکش در سراسر ایران آغشته است، چطور به خود اجازه سوءِ استفاده از روز کارگر را می دهد؟
در فرقه رجوی عوامفریبی حد و مرزی نمی شناسد، دشمنان كارگر و كشاورز سر در برف فرو برده اند و هر غلطی که به ذهنشان می رسد مرتکب می شوند.

فراموش نمی كنیم كه مریم رجوی و مشاور ارشدش مهوش سپهری (نسرین)، فرمان قتل سه کارگر را صادر کردند، کارگرانی که جرمشان این بود که اجازه نمی دادند تیم چریکی مجاهدین برای ورود به شهر و خمپاره گذاری از زمینهای این کارخانه عبور کنند. مجاهدین می توانستند دور بزنند اما مهوش سپهری در بیسیم "مارتا" فریاد سر داد «هرکس جلوی تیم مجاهد را بگیرد دشمن است حالا می خواهد کارگر باشد یا بچه مدرسه ای، آنها را بکشید و راهتان را ادامه دهید».

رجوی در حالی از حقوق کارگران دم می زنند که فرقه تروریستی اش تعداد زیادی از کارگران ایران را بخاطر گذراندن دوره سربازی در مناطق مرزی کشته و خانواده هایشان را داغدار و بی نان آواره کرده است و یا در عملیات تروریستی داخل کشور تحت عنوان زدن سر انگشتان کلی از کارگران ساده و دستفروش را ترور کرده است.

همچنین صدها تن از جوانان ایرانی که برای کاریابی می خواستند از کشور خارج شوند را به بهانه کاریابی و استخدام در شرکت های کار با حیله و نیرنگ به ارتش به اصطلاح آزادیبخش کشانده است و از آنان بیگاری کشیده است.
رجوی فریب می کارد و ننگ و نفرت درو می کند، بی دلیل نیست که هر روز فاصله اش از مرزهای میهن و مردم ایران دورتر می شود.

نوید رهایی
12 اردیبهشت 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  پرونده،  مناسبت ها، 
برچسب ها: روز کارگر، فرقه رجوی، ترور، ترور کارگران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی