نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

غلام عزیزم دل همه ی ما برایت تنگ شده است. نزدیک به 28 سال است که از تو دورم. خدا رجوی را لعنت کند که تو را از ما گرفته. یقین دارم که تو هم دلت برای تک تک خواهر و برادرهایت تنگ شده است.

نگذار چشم انتظار از دنیا برم

 منتظر دیدارت هستم
 نامه یک مادر دلسوخته به فرزندش در لیبرتی

گیرنده: غلامرضا شکری

سلام غلام جان

نمی دانم چه بگویم و ازکجا شروع کنم .دلم پراز حرفهای ناگفته است .

از آنجایی که دستم به هیچ جا بند نیست و سواد نوشتن ندارم. به ماریا خواهرت گفتم این نامه را برایت بنویسد.چون نه آدرس و نه شماره تلفنی از تو ندارم تنها کاری که می توان کرد این است که این نامه را در سایت ها و اینترنت بگذارم شاید به دست تو برسد.

غلام عزیزم دل همه ی ما برایت تنگ شده است. نزدیک به 28 سال است که از تو دورم. خدا رجوی را لعنت کند که تو را از ما گرفته. یقین دارم که تو هم دلت برای تک تک خواهر و برادرهایت تنگ شده است.

ما همگی مشتاق دیدار تو هستیم. پسرم من دیگر پیر شده ام و تنها آرزویم دیدار و شنیدن صدایت است. پسرم با من چنین کاری را نکن. می دانم که مقصر نیستی رجوی نمی گذارد که با ما در تماس باشی و حق ملاقات را به ما نمی دهد. چه آرزوها که من برایت نداشتم. هرروز قاب عکس تو را می گیرم و بغل می کنم و گریه می کنم.

پسرم سعی کن که از لجن زار رجوی فرار کنی و آزاد شوی. هرکجا که باشی ما دنبالت خواهیم آمد و بهت کمک می کنیم پسرم ما هنوز در محله قدیمی زندگی می کنیم. تمام دوستانت در اینجا صاحب زندگی و زن و بچه شدند. خواهر و برادرانت بی صبرانه منتظرت هستند.

چندین مرتبه با علیرضا به درب پادگان اشرف و لیبرتی آمدیم. خواهرانت هم صاحب بچه هستند و بچه هایشان منتظر دیدار دایی غلامشان هستند.

تو را به خدا غلام جان برگرد و خودت را آزاد کن . تمام عمرم با غم و غصه تو گذشت . دیگر به آخرهای زندگی رسیده ام . برگرد و دلم را شاد کن.

نگذار چشم انتظار از دنیا برم. منتظر دیدارت هستم

مادرچشم انتظارت زمرد امینی

........................................................
منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه
یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
طبقه بندی: اخبار،  نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: نامه مادر « غلامرضا شکری »، ترانزیت موقت كمپ لیبرتی، زمرد امینی، انجمن نجات مرکز کرمانشاه، اشرف و لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی