نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برخلاف مسافران، مهاجران، پناهجویان و دوستداران آزادی، اخراجی های فرقه رجوی، افسرده و غمگین، سر به زیر و سنگین بی رمق قدم بر میدارند، چون سالها در اشرف و لیبرتی محرومیت دیدند، خفقان و سرکوب چشیدند ...
این روزها در فرودگاه بغداد سالخوردگانی از بقایای فرقه رجوی به چشم می خورند که دهها سال پیش جوان و شاداب، سرزنده و امیدوار تحت تأثیر تبلیغات فریبنده رجوی از ایران و اروپا تا آمریكا خود را به بغداد رساندند. سالها در سایه صدام و بعد اشغالگران عراق، خواب فتح تهران و بازگشت به ایران را دیدند. وعده های بیشمار شنیدند و سراب های زیاد به چشم دیدند، ولی خواب و خیال بیهوده آنها به شکست، نومیدی و بیماری افسردگی انجامید.
عاقبت اعضای درمانده و گرفتار فرقه رجوی، با کوله باری از درد و رنج به اخراج تن دادند، به تدریج از مسیر فرودگاه بغداد به ناکجا آبادهایی در آنسوی دنیا ارسال می شوند تا مابقی عمر بر باد رفته شان را هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران و عراق بگذرانند.

برخلاف مسافران، مهاجران، پناهجویان و دوستداران آزادی، اخراجی های فرقه رجوی، افسرده و غمگین، سر به زیر و سنگین بی رمق قدم بر میدارند، چون سالها در اشرف و لیبرتی محرومیت دیدند، خفقان و سرکوب چشیدند، حالا که ظاهراً از لابلای دیوارهای سیمانی و حصارهای سیم خاردار بیرون آمده و سازمان ملل بطور موقت بر خروج و انتقالشان نظارت دارد، باز موانع ذهنی را با تمام وجود حس می کنند، آزادی موقت از قید و بند رجوی را باور ندارند، نمی دانند کیستند، وابستگی به فرقه رجوی تا مغز استخوان و روح و روانشان به پیش رفته، آنها در فرودگاه بغداد خانواده هایی را می بینند که در کنار همسر و فرزندان در صف انتظار سفر تفریحی- سیاحتی به اروپا هستند. تفاوت خود با آنها را مقایسه می کنند، محدودیت ها و محرومیت خود را قضاوت می کنند، بر حزن و اندوهشان اضافه می شود.
رجوی چقدر در حق آنها ظلم کرده، جوانی شان را گرفته، به پیری رسیده اند، نه خانه ای و نه خانواده ای، تنها و مجرد، سرنخ وجودشان در دست رجوی است، حتی نمی دانند به کجا سفر می کنند؟ فردایشان چه می شود؟ زمان و مکان را از آنها گرفته اند، گیج و مبهوت به دیوارها چشم می دوزند و خیره می شوند، بیچاره ها از نور گریزانند، این مسخ شدگان مفلوک، روزگاری از کانون گرم خانواده ها ربوده شدند، اشرف زدگان دیروز و زخم دیدگان کمپ لیبرتی امروز هستند.
دیگر مسافران فرودگاه از مأموران عراقی و سازمان ملل تا مردم عادی نمی دانند که در سالن انتظار و سکوی اخراج پیرزنان و پیرمزدان فرقه رجوی چه غوغایی برپاست، چون نمی دانند فرقه چیست؟ و رجوی چه بلایی بر سر این مسافرنماها آورده است. فقط شنیده اند که این جماعت از اعضای فرقه رجوی، رانده شدگان اشرف، اخراجی های لیبرتی هستند، دو دهه با رژیم بعثی صدام همکاری کردند، بعد از صدام در خدمت آمریکا و دیگر اشغالگران عراق درآمدند، چند سالی را هم سابقه همکاری با داعش دارند، حالا هم دست از پا درازتر با قیافه ای حق به جانب، روحیه ای بیمار و افسرده، شمارش معکوس اخراجشان شروع شده است. تروریست های اسقاطی می روند تا خاک عراق از لوث آخرین بقایای فرقه ضد مردمی رجوی پاک شود.

معمولاً هر مسافری هنگام سفر هوایی یا زمینی و دریایی، چند نفر بدرقه کننده دارد. چشم و امیدش به بازگشت و در آغوش گرفتن خانواده، دوستان و آشنایان است، ولی بدابحال اخراجی های فرقه رجوی، مسافران فرودگاه بغداد که نه بدرقه کننده ای دارند و نه دعای خیر صاحبخانه همره و همراه آنهاست. با آه و نفرین قربانیان ترور از عراق خارج می شوند، عاقبت جفا به خود و خیانت به دیگران همین است، رجوی با همان دستی که کاشت و کشت؛ برداشت و درو کرد.
از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید، جو ز جو.

اخراجی های لیبرتی غمگین و افسرده اند، زیرا خود را شکست خورده، خجل و شرمنده می دانند، عمری کورکورانه از رجوی اطاعت کردند، هیزم بیار تنور آتش افروزی، جنگ طلبی، صدام و رجوی بودند. بیخبر از اوضاع جهانی، تحت تأثیر تبلیغات پوچ رجوی قرار گرفتند. حالا که از روزنه ای به دنیای آزاد چشم گشوده اند، می بینند که فریب خورده اند، مسعود و مریم زوج فریبکار را چند قاره دورتر از خود می بینند، به کلاه گشادی که بر سرشان گذاشته اند، پی برده اند، پس افسردگی آنها بی دلیل نیست، شکی نیست که بیشتر اخراجی ها با ظاهری اندوهگین و باطنی همچون آتشفشان سوزان و گدازان برای فردای خود نقشه می کشند تا هرچه زودتر از صف رجوی جدا شوند. آنها لیبرتی را بدتر از اشرف و ماندن زیر سایه شوم رجوی در آلبانی یا هر کجای دیگر را ادامه و استمرار اسارت و بردگی می دانند، باید صبر کرد و دید آینده اخراجی های فرقه رجوی چه می شود.
نگاه های سرد و غمگین، چهره های افسرده و به اشک رنگین، آتش زیر خاکسترند، به خون رجوی و رجوی ها تشنه اند، روزی به بار خواهند نشست و بنیان فرقه ضد بشری را زیر و رو خواهند کرد. ظلم پایدار نیست.
امیدوارم اخراجی های عراق به محض ورود به اروپا، از خواب غفلت بیدار شوند، به زندگی عادی برگردند، تحت هیچ شرایطی به بردگی و بندگی رجوی ادامه ندهند، جلوی ضرر را هر موقع که بگیرند، به نفع و منفعت آنهاست، حتی عمر بر باد رفتگان بیمار نیز می توانند رها و رستگار شوند.

نوید رهایی
16 اردیبهشت 95


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرتی، آلبانی،  نجات یافتگان،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: عمر بر باد رفتگان فرقه رجوی با کوله باری از افسردگی و شکست، لیبرتی، آلبانی، افسردگی، فرقه رجوی، نوید رهایی، اخراجی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی