نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دیدار اعضای انجمن نجات خوزستان با خانواده نصرالله زیبا از اسیران دربند فرقه رجوی

اعضای انجمن نجات خوزستان درادامه دیدارهای خود با خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی روز چهارشنبه مورخه 15/2/95 در شهر اهواز با خانواده نصرالله زیبا که قریب به 30 سال است در زنجیر جهل و دروغ فرقه رجوی گرفتار شده دیدار کردند ...

دیدار اعضای انجمن نجات خوزستان با خانواده نصرالله زیبا از اسیران دربند فرقه رجوی

اعضای انجمن نجات خوزستان درادامه دیدارهای خود با خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی روز چهارشنبه مورخه 15/2/95 در شهر اهواز با خانواده نصرالله زیبا که قریب به 30 سال است در زنجیر جهل و دروغ فرقه رجوی گرفتار شده دیدار کردند.
در این دیدار آقای سیف الله زیبا برادر نصرالله که طی این سالیان همواره از طرف خانواده اش علیرغم سن و سال بالا و مشغله های کاری زیاد پیگیرنجات برادرش از فرقه جهنمی رجوی بوده به اعضای انجمن نجات خیر مقدم گفت و ابراز نمود این حضور گرم و صمیمی انجمن نجات در کنار ما خانواده هاست که باعث شده ما همچنان امیدوار به نجات عزیزان اسیرمان باشیم.

آقای  زیبا ادامه داد برادرم نصرالله خیلی باهوش و زرنگ بود و در رشته الکترونیک دیپلم گرفت  بطوریکه بعد از اتمام دوره خدمت سربازی گفت می خواهم برای ادامه تحصیل به خارج کشور بروم تا اینکه سال 64  به کشور هلند رفت درعرض چند ما هم زبان هلندی را یاد گرفت و به دانشگاه رفت . تا یک سال اول روزی نبود که با ما تماس نگیرد و با پدر و مادرم صحبت نکند چون فردی بسیار خانواده دوست بود. اما متاسفانه بعد ازآن دیگر خبری ازتماس های وی نشد و ما خیلی نگران شدیم ، تا اینکه بعد از کلی پیگیری متوجه شدیم که او به عراق نزد گروه مجاهدین رفته ! که این مسئله باعث تعجب ما شد که چگونه او حاضر شده تحصیل در دانشگاه را رها وبه عراق برود !!

بهرحال الان حدود 30 سال از روزی که برادرم نزد گروه کج اندیش رجوی رفته می گذرد که طی این مدت نه تنها او را ندیدیم بلکه صدایش را هم نشنیدیم ! باورکنید تا روزی که پدر و مادرم در قید حیات بودند مرتب بخاطر بی خبری از نصرالله گریه می کردند .همیشه این برای ما سئوال بود ومی گفتیم چرا ازوقتی که نصرالله به عراق رفته دیگر تماسی نمی گیرد ؟! درحالیکه وقتی هلند بود هرروز با ما تماس می گرفت . به همین خاطر ازدست  او خیلی عصبانی بودیم تا اینکه وقتی شما ودیگر نفراتی که بعدا ازگروه رجوی جدا وبه ایران برگشتند توضیح دادید که جریان ازچه قراراست ازآن موقع به بعد تصمیم گرفتیم تا هرطور شده برادرم را ازدامی که درآن گرفتارشده نجات دهیم هرچند متاسفانه تا کنون علیرغم چندین بارمراجعه به درب کمپ این گروه ویا اقدامات دیگرموفق به انجام اینکار نشدیم .واقعا رجوی درحق ما خانواده ها خیلی ظلم ونامردی کرد .
اعضای انجمن نجات با بیان مختصری ازماهیت ضد بشری فرقه رجوی توضیح دادند رجوی بعد ازمتلاشی شدن تشکیلات فرقه اش درایران به خارج فرارکرد وتا قبل ازاینکه ایرانیان خارج کشور پی به ماهیت پلید او ببرند با فریبکاریهای خاص خود دربین ایرانیان خارج کشور اقدام به جذب نیروکرد که متاسفانه اقشارتحصیل کرده بدلیل داشتن افکار روشنفکرانه دراین رابطه بیشترآسیب پذیرتربودند .رجوی  تا قبل ازاینکه افراد جذب شده پی به ماهیت فرقه اوببرند آنها را به عراق گسیل داد تا با ایجاد جو بسته ،محدودیت های مختلف وبکارگیریهای مکانیزم کنترل ذهن ازآنها درجهت اهداف تروریستی خودش بهره ببرد . قطعا امثال برادرشما که اسیرفرقه رجوی شدند دارای عواطف انسانی وخانواده دوست بوده وهستند اما این رجوی بود که طی سالیان با انواع واقسام ترفندها ،توطئه ها وفشارهای هیستریک مانع ازبروز آن درافراد اسیرشد . متاسفانه تا همین چند سال پیش خانواده ها بدلیل عدم شناخت نسبت به ماهیت فرقه گرایانه رجوی  بیشترازفرزندانشان دلگیربودند که چرا با خانواده خود ارتباط نمی گیرند!  که خوشبختانه با تلاش ها وافشاگریهای صورت گرفته طی چند سال گذشته ازسوی اعضای جدا شده همه خانواده ها متوجه این موضوع شدند که فرزندانشان به معنای واقعی کلمه اسیرند وازآن به بعد تلاش ها واقدامات موثری برای نجات وبرگرداندن آنها به زندگی مجدد وفارغ ازدنیای تنگ وتاریک فرقه کردند که واقعا قابل تقدیر است .  
درپایان این دیدار آقای سیف الله زیبا یکبار دیگرازتلاش های انجمن نجات واعضای آن درجهت آگاهی بخشی خانواده ها نسبت به ماهیت فرقه جنایتکاررجوی وهمچنین تلاش برای رهایی عزیزان آنها تشکر وقدردانی کرد وگفت قطعا همه ما خانواده ها با شناختی که امروزه نسبت به اهداف واقدامات جنایتکارانه گروه منفور رجوی پیداکردیم نخواهیم گذاشت که وضعیت اسفبار عزیزان اسیرمان بیش ازاین ادامه پیدا کند وهراقدامی انجام خواهیم داد تا آنها را نجات دهیم .
 

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
1395/02/20

آخرین عناوین

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  نجات یافتگان،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: نجمن نجات خوزستان، نصرالله زیبا، سیف الله زیبا، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی