نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
درباره وبلاگ


نوید رهایی

مدیر وبلاگ : نوید رهایی
مطالب اخیر
رانده شدگان لیبرتی از زندانی به زندان دیگر منتقل می شوند، باز سایه شوم رجوی بر سرشان سنگینی می کند و امیدی به رهایی و آزادی ندارند. ربات های بی اختیار و ارده جابجا شده اند، وضع چندان تغییر نكرده است. كنترل، سركوب، عملیات جاری، غسل هفتگی، دیگ، شكنجه و زندان همچنان ادامه دارد.
در سال جدید، تاكنون چهار گروه ده نفری از ساكنان لیبرتی موفق به خروج از عراق شده اند؛ ما از اخراجشان خوشحال و از انتقال اسرای بیمار به كشورآلبانی دلتنگ و اندوهگین هستیم، زیرا از قرار معلوم رجوی زندانی بدتر از اشرف و لیبرتی برای اخراجی ها تدارک دیده است. آنها به محض قدم گذاشتن به خاک آلبانی، همچون محکوم و مجرمان انتقالی، دوباره به غل و زنجیر کشیده می شوند. فقط نام و نشان آنهاست که چند روزی بر صفحات مجازی و رسانه ها نقش می بندد، بیچاره ها باز اسیر و زندانی رجوی اند.
اساساً فرقه همین است، ولی فرقه رجوی بدتر و مخوف تر از دیگر فرق مخوف دنیاست. به همین دلیل اول به انتقالی های مظلوم برای خروجشان از عراق تبریک می گوییم و بعد انتقال آنها به سرای باقی (قبرستان) آلبانی را بر حسب وظیفه و همدردی تسلیت می گوییم.
رانده شدگان لیبرتی از زندانی به زندان دیگر منتقل می شوند، باز سایه شوم رجوی بر سرشان سنگینی می کند و امیدی به رهایی و آزادی ندارند. ربات های بی اختیار و ارده جابجا شده اند، وضع چندان تغییر نكرده است. كنترل، سركوب، عملیات جاری، غسل هفتگی، دیگ، شكنجه و زندان همچنان ادامه دارد. سربه نیست كردن به قوت خود باقی و جاری است. برخورد رجوی با افراد جداشده در آلبانی گواه استمرار نقض حقوق اعضای جداشده و دربند فرقه در عراق و آلبانی تا سراسر دنیاست. خدای بی خدای فرقه، شكست خورده و زخمی، هار و هراسان شده است.

خانواده ها فکر می کردند فرزندانشان به محض اینکه اشرف را ترک کنند، آزاد و رها می شوند، موانعی که پیش روی آنهاست برداشته می شود، مسئله ملاقات و دیدار حل می گردد، روزی چند مرتبه به دیدن عزیزان خود در کمپ ترانزیت موقت لیبرتی می روند، ولی در عمل دیدیم که انتظارها به واقعیت نپیوستند، ورود به لیبرتی ممنوع و غیر ممکن شد، چون هرجا رجوی باشد، خانواده ستیزی و نقض حقوق بشر رواج دارد. لیبرتی همان اشرف است با فضای محدود و دیوارها و پرده های بلند. آلبانی الگویی مخوف تر از اشرف و لیبرتی است، خفقان و سرکوب در آن موج می زند، تهدید و تحقیر زندانیان، پناهجونمایان روز افزون است؛ به همین دلیل است که ما آلبانی را قبرستان، گور دسته جمعی و سرای باقی اعضای فرقه رجوی در گوشه اروپا می دانیم. قبرستانی که حتی نزدیک شدن به آن و قرائت فاتحه و نثار اشک برای خانواده ها و مردم عادی ممنوع است. رجوی به آنها گفته است که شما در حال مبارزه انقلابی علیه رژیم هستید، مبارزانی که هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای ایران، قفل شده، به ضامن، به غل و زنجیر کشیده شده اند، هیچ اجازه و اختیاری ندارند. گوسفند قربانی اهداف شوم رجوی و اربابان ایران ستیز هستند.

اعضای فرقه تروریستی رجوی نمی توانند پناهنده باشند، حتی اگر زیر نظارت سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان به کشور ثالثی انتقال یابند، مقررات فرقه به آنها حکم می کند از مرز سرخ و حصار عینی و ذهنی که رهبری برایشان تعیین و ترسیم کرده است خارج نشوند، به فکر جدایی و فرار نیفتند، اسیر بمانند تا روزی که موعد سوءِ استفاده تبلیغاتی از مرگشان فرا رسد. خانواده ها هم چاره ای ندارند جز اینکه مانند پروانه زندان سرای فرزندان خود را در آلبانی و... طواف کنند، سنگ باران شوند و فحش و ناسزا بشنوند، چون رجوی تابع قانون، شرع و عرف جامعه نیست، خود را مالک اصلی و مطلق بردگان مظلوم می داند.

سال و ماه و روزها می گذرند، نه خبری از ملاقات خانواده ها در اشرف و لیبرتی بود و نه اینکه امیدی به دیدار با فرزند در آلبانی دارند. رجوی ظاهراً خود را مدافع حقوق بشر می نامد، ولی در عمل فرقه ای برخورد می کند، حداقل حقوق افراد فریب خورده و گرفتار در دام خود را نقض می کند، حتی اگر روزی افراد از آلبانی به هر کجای دنیا منتقل شوند، رجوی باز در کنارشان است و آنها را لحظه ای آزاد نمی گذارد.

در چنین شرایطی تنها راه رهایی و نجات اسرای فرقه رجوی، همانا بیداری، هوشیاری، تصمیم انقلابی، فرار و جدایی از فرقه منحوس رجوی است؛ در غیر اینصورت طعم زندگی را نخواهند چیشد، اسرای آواره در عراق و اروپا، تا عمر دارند باید درد و رنج بکشند، تا ابد غلام حلقه بگوش و کنیز فرمانبر رجوی باشند.
با کوچ اجباری، جابجایی و انتقال از عراق به آلبانی، آلمان و اسکاندیناوری دردی دوا نمی شود، رجوی ها هر کجای عالم باشند، آسمان همین رنگ است، تیره و تار.

نوید رهایی
20 اردیبهشت 95


نوع مطلب : اخبار، آرشیو 95، تحلیل روز، نوید نیوز، اخراج و انتقال، کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها : كنترل، سركوب، عملیات جاری، غسل هفتگی، دیگ، شكنجه و زندان، فرقه تروریستی رجوی،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


موضوعات
پیوندهای روزانه
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 counters رادیو لرستان
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic