نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 اردیبهشت 1395
گر رجوی خشونت و ترور مردم بیگناه ایران را دنبال نمی کرد، اگر دست مجاهدین خلق به خون خلق آلوده نمی شد، اگر رجوی ها 17000 تن از مردم ایران را به خاک و خون نمی کشیدند، اگر رجوی و دیگر سران سازمان مجاهدین از ترس دستگیری، محاکمه و مجازات به اروپا فرار نمی کردند، امروز اوضاعشان غیر از این بود، وابسته اجنبی نبودند، به آنها وطن فروش، خائن و جاسوس نمی گفتند ...

کولی تروریست های مزاحم خلق، در حسرت جای پایی برای اسکان آل ترور و فرار از خشم مردم ایران، در حال گریز و فرارند، روزی در اشرف عراق و فردایش تن به اخراج و انتقال دادند، گروه بدنام و نشان رجوی در حضیض ذلت به فرقه ای تروریستی و سیار تبدیل شده اند که با وجود جمعیت قلیل در پنج قاره جهان خانه و ماوایی برایشان نیست، یا زیر قبا و ردای شیوخ عرب می لرزند و یا آبدارچی کاخ سفید و گماشته صهیونیسم می شوند.
وارثان بی لیاقت و عاری از کفایت حنیف و شریف واقفی آنچنان به امپریالیسم آمریکا و دیگر دشمنان خلق قهرمان ایران وابسته شده اند که گویی به محض جدایی و قطع وابستگی با اربابان اجنبی، چند لحظه ای بیشتر زنده نخواهند ماند، سرم غذایی و اکسیژن تنفسی آنها قطع می شود.
خودفروشی تمام عیار همین است، در سایه رهبری رجوی خانه بدوشان وطن فروش را سرنوشتی بدتر از این نیست، جو فروشان گندم نما، نتیجه انحراف و اشتباه خود را می گیرند، مجازات سنگین و عقوبت عظیم سزاوار آنهاست.

اگر رجوی خشونت و ترور مردم بیگناه ایران را دنبال نمی کرد، اگر دست مجاهدین خلق به خون خلق آلوده نمی شد، اگر رجوی ها 17000 تن از مردم ایران را به خاک و خون نمی کشیدند، اگر رجوی و دیگر سران سازمان مجاهدین از ترس دستگیری، محاکمه و مجازات به اروپا فرار نمی کردند، امروز اوضاعشان غیر از این بود، وابسته اجنبی نبودند، به آنها وطن فروش، خائن و جاسوس نمی گفتند؛ ولی سازمان مجاهدین و در رأس و رهبری آن مسعود و مریم رجوی به هر جنایتی دست زدند، خیانت پیشه کردند تا به این نقطه تاریک و تنگ امروز رسیدند.

مسعود رجوی بیش از یک دهه است که مخفی و آفتاب گریز شده است و مریم قجر که وضعش معلوم و مشهود است، به بیماری ارباب لیسی، وارونه گویی، فرافکنی، خودبزرگ بینی، افسردگی، پرخاشگری و روان پریشی مبتلا شده است. متأسفانه عده ای فریب خورده و مسخ گشته در اطرافشان هستند. ناآگاهانه چرخ انحرافشان را به جلو می رانند و بر تنور خشونت و ترورشان هیزم می ریزند. هواداران و جان برکفان رجوی بلااستثناءِ به محض فرار و جدایی از فرقه رجوی به افشاگری و اعتراف روی می آورند، از سالها خواب غفلت و سراب می نویسند.

خانه بدوشان فرقه رجوی روزگاری اشرف را شهر، خانه و کاشانه خود می خواندند، هیچوقت به ذهنشان خطور نمی کرد که روزی پدر صدام سقوط کند، بساط رژیم بعثی برچیده و حمایت مالی نظامی عراق بر رویشان قطع گردد.
رجوی می گفت: اگر اشرف بلرزد، جهان می لرزد، کوهها زجا می جنبند، ولی اشرف همچنان پا برجا و استوار خواهد ماند، عاقبت دیدیم نه جهان لرزید و نه کوهی تكان خورد، در مقابل اشرف جولانگاه هر رهگذر و مسافران به ویرانه ای برای زاد و ولد وحوش و تردد روبه و سگان دیالی تبدیل شد. رجوی فرار کرد و بردگان گرفتار از اشرف رانده و به لیبرتی کوچ کردند.
خواب و خیال سران فرقه بد تعبیر شد، به سرنوشتی شوم و ناگوار دچار شدند که مثل و مانندی ندارد. خانه بدوشان بیگانه پرست در همین دنیا و منطقه سزای جرم و جنایات خود را دیدند، چشیدند و تا ابد دامنگیرشان است و رهایشان نخواهد کرد.

حال بگذار رجوی و قجربانو، این زوج بیگانه پرست و مزدور، فرود خود را فراز جلوه دهند و جنایات خود را خدمت به خلق و خدا بنامند. کیست که نداند رجوی و فرقه اش جنایتکارترین فرقه عصر حاضر هستند؟ فرقه ای وابسته، مزدور و خادم آل سعود، نوکر آمریکا و جیره خوار اسرائیل.

رجوی ها را از این رو فرقه خانه بدوش می نامیم که امکان اسکان آزاد در هیچ کشوری از جهان را ندارند. نظارت سازمان ملل و دولت هر کشور رجوی پذیر، متوجه آنهاست. محدود و محروم هستند، جرأت نزدیک شدن به مرزهای ایران را ندارند، هرگونه تخلف و عمل خلاف قانون به اخراجشان می انجامد. معمولاً مدام از کشوری به کشور دور و نزدیک دیگر در حال انتقال، جابجایی و کوچ اجباری هستند، برای سرگرم کردن خود و نیروها خبر از ساخت و ساز هزار اشرف قد و نیم قد از مبدا عراق تا مقصد آلبانی و اقصی نقاط دنیا می دهند که واقعاً خنده دار است.
تروریست های فراری، کولی های انفجاری، جاسوسان هسته ای زیر بار قبول واقعیت ها نمی روند، سماجت کور و خیالبافی پوچ آنها را تا جهنم خواهد برد.

نوید رهایی
21 اردیبهشت 95طبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: فرقه رجوی، خانه بدوشان وطن فروش، نوید رهایی، آلبانی، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی