نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395
مادر


مادران و خانواده هایی که برای ملاقات فرزندانشان به عراق رفته اند بارها مورد ضرب و شتم و اصابت سنگ و همچنین مورد تهدید و توهین و تهمت اعضای این فرقه قرار گرفته اند.

انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

"تیر رجوی بر پای مادری دلسوخته"

یکی ازپدیده های شگفت انگیزخلقت،«مادر»است. بی تردید،مادریکی ازبی نظیرترین مخلوقات خداوندی است ودرمیان عشقهای شناخته شده بشری نیز «مهرمادری» قویترین مهرومحبت انسانی است.
تمامی مذاهب و مکاتب بر حق، والا و مقدس بودن مهر مادری و حق مادر بر فرزند و بالعکس را مورد تأیید قرار داده و آنرا گرامی داشته اند. در این میان البته فرقه های مخرب همچون فرقه رجوی درست بر عکس تمامی تفکرات معقول انسانی "مهر مادری" را خصیصه ای ضد انقلابی و مانع رشد و پیشرفت توصیف کرده و آنرا نکوهش میکنند.
در فرقه رجوی نهاد خانواده که "مادر" ستون اصلی آن است لانه فساد و عنصر شرارت معرفی می گردد و نه تنها حقوق مادران نادیده گرفته می شود بلکه تقبیح نیز میگردد. در این فرقه در سالیان گذشته بعد از اعلام طلاق های اجباری، فرزندان را از آغوش مادران عضو فرقه جدا کردند و آنان را مجبور به ترک جگر گوشه هایشان نمودند.
مسعود رجوی برای اعضای فرقه اش، فراموش کردن عشق به همسر، فرزندان و والدین را لازمه مبارزه اعلام نمود و آنان را تنها به ابراز عشق نسبت به رهبری وادار نمود.
جریانی که برخلاف فطرت بشری حرکت می کند چگونه می تواند موجب سعادت فرد و جامعه باشد؟ مادری که محکوم به حذف عشق مادری از وجود خود شود، چگونه موجودی خواهد شد؟ آیا این مادر در مسیر خود به تکامل رسیده است؟آیا این مادر می تواند برای ساختن جامعه آرمانی مبارزه کند؟
فرقه رجوی با ممنوع کردن ازدواج برای اعضا و اعلام طلاق های اجباری و جدا کردن فرزندان از والدین عملا علیه فطرت های انسانی قیام کرده تا آنان را در دستگاه فرقه ای خود به روبات هائی که تنها دستورات را اجرا میکنند مبدل نماید. فرقه رجوی که مدام دم از حقوق بشر و حقوق زنان می زند اولیه ترین و طبیعی ترین حق انسانی اعضای خود را نادیده می گیرد.
جالب است که فرقه تروریستی مجاهدین خلق به مناسبت روز مادر شعارهای رنگین و دروغین سر می دهد اما این فرقه سالهاست مادران اعضا را از دیدن فرزندان خود محروم نموده و با خباثت، آنانرا در تلویزیون وادار می کند تا به والدین خود ناسزا بگویند و آنان را دشمن بنامند.
مادران و خانواده هایی که برای ملاقات فرزندانشان به عراق رفته اند بارها مورد ضرب و شتم و اصابت سنگ و همچنین مورد تهدید و توهین و تهمت اعضای این فرقه قرار گرفته اند. مسعود رجوی طی سالها مغزشویی افراد در بند خود، آنان را به گونه ای تحت کنترل ذهن در آورده که بتوانند مادر و پدر خود را دشمنان اصلی بدانند.
 
 این فرقه که ادعای مبارزه و تلاش برای آزادی و نجات ایران را دارد،در عمل بزرگترین ظلم ها را به مادران روا داشته است. آیا فرقه ای که در سایت سراسر دروغ و فریبش دم از "صدای قلب بزرگ مادران" می زند، صدای قلب مادران دردمند و رنج کشیده را در پشت دروازه اردوگاه لیبرتی نشنیده است؟
آیا این فرقه صدای قلب خانم رابعه شاهرخی یا مادر رضوان هنگامی که خبر خودکشی فرزندش را به او می داد نشنید؟ چگونه با مادری که سه فرزند خود و تمام زندگیش را در راه آرمانهای دروغین فرقه فدا کرده بود، اینگونه بی رحمانه برخورد نمود؟ از قتل فرزندش داود احمدی که به دروغ خودکشی عنوان نمود و از جفا نسبت به این مادر داغدار شرم نکرد. مسئولین فرقه وقتی خبر خودسوزی ندا حسنی را به مادرش دادند به او چه گفتند؟ آیا گفتند که دخترش را وادار کردند به خاطر دستگیری مریم رجوی در فرانسه به جرم کلاهبرداری و پولشوئی که حتی دست به یک اعتصاب غذای معمولی هم در زندانپاریس نزد خودش را زنده بسوزاند؟
منظور مریم رجوی از گرامیداشت مادر چیست؟ مادر در قاموس فرقه رجوی فقط یک موجود فرضی است که سالی یکبار بهانه شعارهای پوچ می گردد.مسعود و مریم رجوی که ادعای نقض حقوق بشر در ایران را دارند، پاسخگوی ستمی که بر زنان عضو این فرقه و همچنین ظلمی که بر مادران اعضای دربند نموده خواهند بود؟
اعضای انجمن نجات به مناسبت روز جهانی مادر از تمام نهادهای قضایی، بین المللی و بشر دوستانه دنیا می خواهد تا به جفای این فرقه در حق مادرانی که در سال های گذشته عضو این فرقه بوده اند و مجبور به جدایی از فرزندانشان شده اند، رسیدگی نمایند. همچنین در احقاق حق مادران اعضا  که خواهان ملاقات با فرزندان در بندشان می باشند، گام بردارند و موجبات شادی و آرامش مادران را فراهم آورند.

محمدی


منبع: انجمن نجات مرکز تهران
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت
۱۳۹۵طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: مادر ستیزی در فرقه رجوی، مادر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی