نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... رهبران سازمان خود بخوبی میدانند که بر خلاف ادعایشان، بودن یا نبودن نام سازمان در لیست های تروریستی هیچ تأثیری در سرنوشت این فرقه در بن بست مانده ندارد. تا جائی که به مردم ایران مربوط میشود لیستی که دولت قانونی و منتخب فلسطین و نیمی از پارلمان منتخب لبنان در آن هستند همان بهتر که فرقه رجوی در آن نباشد. کارکرد هیاهوی ایجاد شده حول لیست تروریستی آمریکا تنها برای حفظ اعضای سرخورده سازمان چه در اشرف و چه حتی در اروپا و آمریکا و صرفا برای مشغول نگاه داشتن نیروهاست. بنابراین مبارزه برای خارج شدن از لیست های تروریستی قبل از اینکه کارکرد استراتژیک داشته باشد یک سرگرمی برای سرکار گذاشتن نیروها به حساب می آید ...

  
 

 


بنیاد خانواده سحر، دهم سپتامبر 2011

مسعود رجوی رهبر بلامنازع و مادام العمر و خود انتصابی فرقه تروریستی مجاهدین خلق

بر اساس اطلاعات رسیده از داخل پادگان فرقه ای اشرف، رهبران سازمان مجاهدین خلق سرمایه گذاری بزرگی روی خارج کردن نام سازمان از لیست تروریستی آمریکا کرده و آنرا ضامن بقای فرقه مخرب کنترل ذهن رجوی می دانسته اند، و در این رابطه سازمان هزینه های هنگفتی را متحمل شده است. اخبار واصله حاکی است که مسئولین سازمان در پادگان اشرف به صراحت در میان خود مطرح کرده بودند که مقر اصلی مجاهدین خلق در عراق به صورت فعلی به دلایل مشکلات داخلی دیگر قادر به ادامه حیات نیست و یک شورش داخلی قریب الوقوع در انتظار است و در حال حاضر تنها راه منحرف کردن اذهان از مسائل و مشکلات داخلی خارج شدن از لیست تروریستی آمریکا و نشان دادن آن به عنوان کسب یک پیروزی بزرگ می باشد.

رهبران سازمان خود بخوبی میدانند که بر خلاف ادعایشان، بودن یا نبودن نام سازمان در لیست های تروریستی هیچ تأثیری در سرنوشت این فرقه در بن بست مانده ندارد. تا جائی که به مردم ایران مربوط میشود لیستی که دولت قانونی و منتخب فلسطین و نیمی از پارلمان منتخب لبنان در آن هستند همان بهتر که فرقه رجوی در آن نباشد. کارکرد هیاهوی ایجاد شده حول لیست تروریستی آمریکا تنها برای حفظ اعضای سرخورده سازمان چه در اشرف و چه حتی در اروپا و آمریکا و صرفا برای مشغول نگاه داشتن نیروهاست. بنابراین مبارزه برای خارج شدن از لیست های تروریستی قبل از اینکه کارکرد استراتژیک داشته باشد یک سرگرمی برای سرکار گذاشتن نیروها به حساب می آید.

بعد از عدم موفقیت در خارج شدن از لیست تروریستی آمریکا که هدف استراتژیک سازمان مجاهدین خلق اعلام شده بود، موج سرخوردگی در میان اعضا و هواداران بوجود آمد و آن نتیجه ای که سازمان میخواست با صرف هزینه های هنگف و نیروی انسانی عظیم بدست آورد به عکس خود مبدل گشت. بر اساس اطلاعات بدست آمده، خصوصا در پادگان اشرف، نیروها هر روز معترض تر یا به زعم مسئولین اشرف "طلبکارتر" میشوند.

از آنجا که هر زمان فرقه رجوی به بن بستی میرسد به فکر برگزاری یک نمایش برای مشغول کردن اذهان افراد خصوصا آنها که معترض و ناراضی هستند می افتد، اینبار هم دست به کار شد و نمایش مضحک و البته غم انگیز برگزاری به اصطلاح کنگره و انتخاب مسئول اول سازمان را براه انداخت و تلاش کرد تا با کسب انعکاسات رسانه ای اکثرا پولی و تبلیغاتی خلأ شکست در کارزار خارج شدن از لیست تروریستی وزارت خارجه آمریکا را بپوشاند.

فرقه همچنین در آغاز 47 امین سال تأسیس خود اقدام به انتشار مطالبی تحت عنوان "مـروری کـوتـاه بـرسرفصلهای تـاریخـچه سـازمـان مجـاهـدیـن خـلق ایـران" نمود و طبق معمول دروغ هائی در خصوص تاریخچه و سوابق خود سرهم کرد و تلاش داشت تا آنها را به خورد جوانانی که اطلاع مکفی از گذشته این فرقه تروریستی ندارند بدهد و البته هیچ اشاره ای به بن بست مرگباری که در عراق در آن گرفتار است نکرد. ما به عنوان جداشدگان سازمان مجاهدین خلق و خانواده های اعضای اسیر در فرقه رجوی، جهت تنویر اذهان عمومی، لازم می بینیم نکات زیر را اجمالا به اطلاع هموطنان خود و مخاطبان خارجی برسانیم:

1. سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن (دقیقا بر مبنای تعاریف جامعه شناسانه و روانشناسانه ارائه شده توسط متخصصین این حوزه) است و هرگز ساختار حزبی و دموکراتیک نداشته که برفرض کنگره و دبیر کل و انتخابات درونی داشته باشد. برگزاری کنگره و انتخابات درونی در این فرقه همیشه صرفا نمایشی و جهت فریب اذهان عمومی خصوصا طرف های غربی بوده است.

2. رهبر بلامنازع و مادام العمر و خود انتصابی این فرقه مسعود رجوی است که همسرش مریم را جانشین خود معرفی نموده است. تمامی تصمیمات سازمان از ریز تا درشت توسط شخص رجوی گرفته میشود و او خود را مالک مال و جان و حتی ناموس تمامی اعضای سازمان می داند. لذا عنوان مسئول اول (یا دبیرکل برای مخاطب خارجی) برای هر فرد دیگری چیزی جز یک نمایش برای فریبکاری رقت انگیز نیست.

3. در سازمان مجاهدین خلق عناوینی همچون دفتر سیاسی، کمیته مرکزی، شورای مرکزی، هیئـت اجرائی، شورای رهبری و غیره کاملا فرمالیستی و نمایشی بوده و این نهادها یا اصلا وجود خارجی ندارند یا اینکه هیچ نقشی در تصمیم گیری ایفا نمیکنند.

بنیاد خانواده سحر / بغداد – 9 سپتامبر 2011
طبقه بندی: افشاگری،  سران فرقه رجوی،  مناسبت ها،  دیدگاه،  نقد و بررسی ، 
برچسب ها: مسئول اول، فرقه، نمایش، شو، خیمه شب بازی، فریب، رجوی، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی