نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395
آلبانی، خرده کشوری ضعیف و فقیر، فقر سیاسی- مالی- اقتصادی و فرهنگی، کشوری که از قافله تروریست پروران اروپایی جامانده و اگر حمایت آمریکا و تأکید جان کری نبود، نمی توانست سهمی از معامله آب و نان دار تروریست بازی داشته باشد. حالا به مرحله ای رسیده که بیش از 1000 نفر تروریست اسقاطی از بقایای فرقه رجوی را در تیرانا جای داده است ...

عصر تروریست و تروریست پروری را باید به اتم و ارتباطات اضافه کنیم. وخامت اوضاع آشفته تا بدانجا رسیده که كشورهای عضو اتحادیه اروپا به تقلید از آمریکا، اسراییل و عربستان می خواهند بدانند که سهم کشورهایشان، از بازار داغ تروریست و حمایت از تروریسم بین المللی چقدر است. غربی ها مواظب هستند از قافله ی ترور جا نمانند، می بینند که فرانسه و انگلیس، آلمان و بلژیک و ... به عنوان پیشکسوتان حامی تروریسم به شمار می آیند. هر قاتل و آدمکشی را می پذیرند، مخفیگاه دزدان زمینی و دریایی شده اند، فرودگاه و مخفیگاه هواپیماربایان جهان هستند، البته با این همه فسادورزی مدعی دفاع از حقوق بشر مردم جهانند که مکر و فریبی بیش نیست.
مهد آزادی و دموکراسی فقط برای مفسدین فی الارض، تروریست های بد اصل آزاد است، فقط کافی است کسی زبان به اعتراض و انتقاد بگشاید تا راهی قعر سیاهچالهای اروپایی شود.

و اما آلبانی، خرده کشوری ضعیف و فقیر، فقر سیاسی- مالی- اقتصادی و فرهنگی، کشوری که از قافله تروریست پروران اروپایی جامانده و اگر حمایت آمریکا و تأکید جان کری نبود، نمی توانست سهمی از معامله آب و نان دار تروریست بازی داشته باشد. حالا به مرحله ای رسیده که بیش از 1000 نفر تروریست اسقاطی از بقایای فرقه رجوی را در تیرانا جای داده است، تروریست هایی که بلااستثناءِ همگی تحت تعقیب پلیس اینترپل و جستجوی خانواده هایشان هستند. عده ای با سوابق ترور و خیلی ها فریب خوردگانی که ناآگاهانه بدام رجوی افتاده اند. وقتی کشورهایی چون فرانسه و انگلیس استفاده ابزاری از تروریسم را در راستای کسب منافع سیاسی- اقتصادی بکار گرفته اند، از آلبانی غیر از این انتظاری نیست.

شنیده می شود دولت تروریست چران آلبانی، فهیمه اروانی یکی از عوامل انفجار تروریستی حزب جمهوری و دفتر نخست وزیری ایران در سال 1360 را که اخیراً در جریان پیگیری پرونده و همکاری پلیس ایران و پلیس اینترپل بازداشت شده است، برخلاف قانون و مقررات بین المللی محاکمه نمی کند، به ایران تحویل نمی دهد و در اقدامی سؤال برانگیز فهیمه اروانی را آزاد کرده است! یعنی رسماً از یک تروریست حمایت کرده است، به عبارتی حقوق خانواده قربانیان تروریسم زیر پا گذاشته است. تروریست پروری آشكار بیخ گوش پرچمداران دروغین حقوق بشر!

از نگاه اول آلبانی به خاطر رفتار نامتعارفش محکوم است، ولی با فرانسه چه كنیم که معدن و میدان حضور تروریست های خطرناک و آدمکشی چون مریم رجوی و صدها سرکرده و مهره تروریستی جهان است.
عروسك تروریستی چون فهیمه اروانی در مقابل شاه تروریست های مقیم اروپا عددی نیست، ارزش دستگیری و محاکمه را ندارد، مسعود کشمیری در آلمان است، فرماندهان عملیات های تروریستی که از سال 60 تا دیروز در سراسر ایران توسط فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین) انجام گرفته است، اکثراً در اروپا هستند.
امروز آلبانی عقب مانده، سیاستی را دنبال می کند که فرانسه و آلمان و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، 35 سال پیش در دستور کار سیاسی خود قرار دادند. حامیان کهنه کار تروریسم از چند دهه گذشته خط سیاسی و جایگاه و موضع خود را در قبال پذیرش و حمایت از گروههای تروریستی و ضد مردمی انتخاب کردند، آلبانی جامانده از قافله تروریست پذیران روزگار است.

کدخدا را ببین و ده را بچاپون، آمریکا و نوچه حرامزاده اش اسرائیل، همسو و همصدا با اروپا در تروریست پروری و حمایت از تروریسم بین المللی از همدیگر سبقت می گیرند، مسابقه گذشته اند، بعد از انرژی نفت، روی تروریسم حساب باز کرده اند، حالا ما انتظار داریم آنها عروسک تروریستی بنام فهیمه اروانی را به ایران تحویل دهند یا به قانون بین المللی احترام بگذارند، ... چه انتظاری!

نوید رهایی
30 اردیبهشت 95طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)، 
برچسب ها: تروریست پروری آلبانی، تقلید از اتحادیه اروپاست، منافقین آلبانی، تروریست، نوید رهایی، اروپا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی