نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در حاشیه خیمه شب بازی رجوی پیر بازنشستگان بیکار و بی عار با قرار معلوم و ارقام مقبول در برابر چند دقیقه سخنرانی توأم با تملق و چاپلوسی از مریم رجوی، دستمزد و پاداش چند میلیون دلاری می گیرند. کیسه خلیفه ترور، ترکان خاتون قجرنشان این روزها باد کرده و پر از دینار و دلارهای آل سعود از سیای آمریکا تا موساد اسرائیل است...

سیرک نمایشی- تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی، ویلپنت 2016

امسال مریم قجر حال و هوا و رنگ و رخساری دگر دارد. پیرزنی كه در چشم بهم زدنی شیادانه به دوشیزه ای ده و بیست بهاری تبدیل می شود!
اخراجی های عراق و آوارگان اروپا برای فرار از بحران روحی- روانی، شوی سالانه ویپلنت را مرحمی بر رنج و درد خود می دانند. برای رجوی و رجوی سانان مهم نیست شرکت کنندگان از کدامین ایل و تبار یا قوم و نژاد باشند. سیاه و سفید، زرد و نارنجی و سیاهان لشکر فرقی ندارد. فقط به بزم مریم بیایند، سوت و هورا بکشند، بخورند و بچرند، هر غلطی که برایشان ممکن بود، بکنند تا تیم های تبلیغاتی فرقه با دوربین و نگاهشان، فیلمبرداری و یادداشت نمایند.
در پایان خیمه شب بازی، حاصل را به توان ده و جمعیت را هزار باران کنند، باز در بوق و کرنا بدمند و رجزخوان فریاد زنند که در شوی تبلیغاتی ویلپنت 2016 صدها هزار نفر شرکت کردند. ماشین تبلیغاتی و دروغپراکنی از این فریبکاری ها بسیار داشته و خواهد ساخت.
در حاشیه خیمه شب بازی رجوی پیر بازنشستگان بیکار و بی عار با قرار معلوم و ارقام مقبول در برابر چند دقیقه سخنرانی توأم با تملق و چاپلوسی از مریم رجوی، دستمزد و پاداش چند میلیون دلاری می گیرند. کیسه خلیفه ترور، ترکان خاتون قجرنشان این روزها باد کرده و پر از دینار و دلارهای آل سعود از سیای آمریکا تا موساد اسرائیل است.
رعایای تروریسم از جیب اربابان می بخشند، از کیک و ساندیس گذشته و انواع مشروبات و مسکرات نجس را پشت سر گذاشته اند. لابد رجوی امسال قول و قرارهای تازه ای به هواداران اجاره ای داده است تا با روحیه بهتر و بیشتر خود را به فرانسه و اورسوراواز پاریس برسانند.

جنب و جوش روز افزونی از اروپا تا آسیا و آفریقا را در بر گرفته تا کارتن خواب های خیابانی، شمشیربازان سامورایی، گدایان آمریکایی، کارگران افغانی و دانشجو و پناهجویان لهستانی را جذب و به پاریس اعزام کنند. لابد بچه های چچن و اینگوش همراه تروریست های داعش خود را به فرانسه رسانده اند تا مراسم ترقه بازی خونین را در اورسوراواز برپا كنند.

معرکه گیری و بساط عیش و نوش سیاسی تروریستی رجوی در پیش است، چند هفته ای بیشتر به مراسم ویلپنت نمانده است. امسال مریم قجر حال و هوا و رنگ و رخساری دگر دارد. پیرزنی كه در چشم بهم زدنی شیادانه به دوشیزه ای ده و بیست بهاری تبدیل می شود.
بعد از سقوط اشرف و اخراج بیش از هزار نفر از بردگان لیبرتی به آلبانی، درد و سوزشی عجیب سراپای وجود سران فرقه را در برگرفته، آنها با پای خود قدم در گور نهاده و از اصل و اساس گذشته، خادم آل سعود و اربابان ترور شده اند. بیچاره ها دور خود می چرخند و از چرخه باطل حیرانند. چاره ای جز سرگرم کردن خود و دیگران، کشاندن و جمع آوری و تجمع هوادار نمایان اجاره در ویلپنت را ندارند.

جای مردم ایران حتی برای کف و لعن و نفرین به رجوی در بین شرکت کنندگان ویپلنت خالی است. در آنجا همه مزدوران، اجنبی نوازان، خودفروشان، خصم خدا و خلق قهرمان جمع اند تا با آلت و ابزار امپریالیسم، گماشتگان صهیونیسم، نوکران شاه سلمان بیعت كنند. بیعتی به ارزش اعتبار مشتی دینار و دلار که چند روزی در جیب و دستشان بیشتر پایدار نیست.

طبق معمول مریم قجر، پیرعجوزه رنگارنگ از سرنگونی و بحران حاد و پایان کار خواهد گفت، وعده 3 ماهه بازگشت به ایران و سخنرانی در تهران را خواهد داد، باز هذیان خواهد گفت و اسباب مضحکه این و آن خواهد شد. سیاهان آفریقا و مجاهدین اجاره ای سومالی و جیبوتی و مالدیو همه جمع اند. در سیرک مریم هر جنبنده و خزنده ای حضور دارد. آنها به پاریس آمده اند تا دو سه روزی خوش خوش باشند، برایشان مهم نیست مریم رجوی کیست، چه می گوید، تروریست است یا پتیاره خیابانی؛ برای هواداران كرایه ای، خوشگذرانی چند روزه، تور سیاحتی سالانه از همه چیز مهم تر است.

شوی تبلیغاتی، خوشگذرانی و پارتی فرقه رجوی هرچه باشد، نتیجه و ثمره اش جز بی آبرویی، رسوایی و بدنام و نشانی مضاعف نبوده و نیست. احتمالاً رجوی ها در شوی سالانه ویپلنت که قرار است در نهم جولای 2016 (19 تیرماه 1395) به نمایش درآید، طرح و ترفندهای عوامفریب تازه ای دارند.
نوید رهایی
31 اردیبهشت 95آخرین عناوین
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  پرونده،  فرانسه ، مجاهدین،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: سیرک نمایشی- تبلیغاتی فرقه تروریستی رجوی، ویلپنت 2016، فرقه تروریستی رجوی، نوید رهایی، مریم رجوی،
دنبالک ها: پرونده سیاه ، فرقه تروریستی رجوی، ویلپنت 2016، منافقین، رجوی، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی