نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این چه جور آزادی که شما دارید که نمی توانید برای آینده خود تصمیم بگیرید؟ شما از ابتدایی ترین آزادی در فرقه بر خوردار نیستید.
 نامه ای به برادرم محمد جعفر نجفی اسیر در کمپ لیبرتی


با سلام، امیدوارم که حال شما خوب باشد همیشه در انتظار این هستم که یک تماسی بعد از چندین سال با من بگیری خودم را دلداری می دهم و با خودم می گویم محمد جعفر به من زنگ می زند.

 نامه ای به برادرم محمد جعفر نجفی اسیر در کمپ لیبرتی

من فقط نگران احوال شما هستم. نمی دانم شما اطلاع دارید من تا به حال چندین بار با هر مشکلی که داشتم به عراق سفر کردم که با شما دیداری داشته باشم ولی متاسفانه هر چه تلاش کردم موفق نشدم.

عناصر فرقه رجوی اجازه به من ندادند که دیداری با شما داشته باشم. همه خانواده نگران شما هستند از پدر و مادر و ... خیلی دلمان می خواهد که شما را در آغوش بگیریم. هر چه فکرش را می کنم به نتیجه ای نمی رسم که شما چه هدفی را دنبال می کنید.

شما واقعا در کمپ لیبرتی آزادی دارید؟ این چه جور آزادی که شما دارید که نمی توانید برای آینده خود تصمیم بگیرید؟ شما از ابتدایی ترین آزادی در فرقه بر خوردار نیستید.
بگذار خیلی راحت با شما صحبت کنم شما مثل رباط توسط سران فرقه رجوی کنترل می شوید و مثل موم در دستان سران فرقه رجوی هستید و به هر شکل ممکن می توانند شما را در بیاورند. ماندن در چنین فرقه ای بس نیست تا کی می خواهی به این وضعیت ادامه دهی. کمی به فکر پدر و مادرت باش! نا سلامتی به گردنت حق دارند امیدوارم که هر چه زودتر به آغوش گرم خانواده بر گردی و خانواده ات را خوشحال کنی مخصوصا پدر و مادرت را .


 خواهرت مهین نجفی


منبع: انجمن نجات مرکز اراک
شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

طبقه بندی: نامه های سرگردان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه به اسرای فرقه،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: محمد جعفر نجفی، کمپ لیبرتی، انجمن نجات مرکز اراک، لیبرتی، عراق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی