نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 خرداد 1395
توصیه های حقوق بشری عربستان!

توصیه های حقوق بشری عربستان!


چگونه همسر خود را "کتک بزنید"


یک مشاور خانواده در عربستان ویدئویی با این عنوان تهیه كرده است كه چگونه همسر خود را کتک بزنید. به شما مؤمنین پیشنهاد می‌کنم که با اقلام تیز و برنده همسر خود را نزنید بلکه باید با چوب ترکه‌ای‌ای تر این کار را انجام دهید .
 یک مشاور خانواده در عربستان ویدئویی با این عنوان تهیه كرده است كه چگونه همسر خود را کتک بزنید.

عربستان کشوری که هیچ نشانی از حقوق بشر در آن دیده نمی شود،با این حال هیچ پرونده در سازمان ملل برای آن در راستای نقض حقوق بشر ایجاد نمی‌شود .

عرستان همواره ابزار حمایتی آمریكا كه سلطه تام بر سازمان ملل را برای خود فراهم می‌بیند و هر زمان که لازم باشد از آن استفاده می‌کند .کشوری که زنان در آن هیچ حقی از زندگی ندارند، ولی هیچ فعال حقوق زنان در هیچ کجای دنیا در مورد آن صحبت نمی‌کند کشوری که حق رأی را از زنان سرزمینش گرفته و زن را وسیله‌ای برای رفاه می‌داند نه یک انسان.با این حال جامعه حقوق بشر و زنان سازمان ملل هیچ بیانیه‌ای در مورد آن صادر نمی كند. کشوری که رانندگی برای زنان در آن‌یک آرزوی دست‌نیافتنی است ولی هیچ سازمان حقوق بشری در مورد این نابرابری اعتراض نمی‌کند زیرا غربی‌ها در این کشور منافع دارند.

حالا در سال 2016 درزمانی که فنّاوری به اوج خود رسیده و بشر هرروز در حال پیشرفت است یک مشاور خانواده به نام خالد السغبی ویدئویی از علوم مدرن عربستانی ها با عنوان "چگونه همسر خود را بزنید و شیوه‌های صحیح همسر آزاری" را تهیه و این مسائل را شرح می‌دهد البته السغبی دلیل این کار را در ویدئو اعلام کرده که بعضی از خانم‌ها فکر می‌کنند حقوق برابری با مردان دارند که باید این افراد را کتک زد و جالب اینجاست که نصیحتی از سر خیرخواهی هم می‌کند و اذعان م یكند: البته به شما مؤمنین پیشنهاد می‌کنم که با اقلام تیز و برنده همسر خود را نزنید بلکه باید با چوب ترکه‌ای‌ای تر این کار را انجام دهید .

این ویدئو در اوایل سال میلادی در عربستان تهیه شد و به‌تازگی توسط موسسه تحقیقاتی خاورمیانه در واشنگتن ترجمه‌شده است

موسسه راهبردی دیده بان
شنبه, 01 خرداد 1395
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  حقوق بشر، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی