نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 8 خرداد 1395
ما خوب می دانیم که شما مأمور و معذورید، حق اختیار و انتخاب ندارید، در چنگال رجوی گرفتار و اجازه در آغوش گرفتن خانواده ی خود را ندارید، ما به عینه قطرات اشکی که در پشت روسری و چفیه هایتان برای پدر و مادرتان می ریزید، می بینیم. می دانیم در فرقه رجوی گریه کردن در فراق خانواده، دوست و فرزند ممنوع است، پس چه بهتر سر روی خود را خوب بپوشانید و از روزنه ای چشم ها را به پدر و مادر بدوزید، خوب گریه کنید ...

نوید رهایی، لیبرتی 6 خرداد 95
از طریق رسانه های خبری در جریان حضور جمعی از خانواده ها در مقابل درب لیبرتی قرار گرفتیم. خانواده هایی که رنج سفر و بار مشقت را بدوش کشیده و به چند قدمی شما در كمپ لیبرتی بغداد آمده اند، به امید اینکه بتوانند عزیزان در بند و گرفتار رجوی را ملاقات کنند. دیداری کوتاه مدت، ساده، به دور از هرگونه رنگ و بوی سیاسی، ملاقاتی عاطفی، طبیعی که حق خدادادی ما و شما است.
چرا مسعود و مریم رجوی ما را از حق و حقوقمان محروم می کنند؟ به چه دلیل رجوی بیگانه پرست بر خانواده ستیزی اش سماجت و اصرار می ورزد؟ جای بسی شک و تردید است، رفتار و کردار رجوی سؤال برانگیز، عجیب و غریب است، کسی که خودش روزگاری پدر و مادر داشت، معلوم نیست چرا برای یك ملاقات چند دقیقه ای، مانع تراشی و مخالفت می کند، گویا مسعود خان به ایران و ایرانی حساسیت دارد و حتی حاضر نیست به بردگان ربوده اش یک دقیقه اجازه ملاقات با پدر پیر و مادر شکسته بدهد. لابد با خانواده آزاری می خواهد یك قدم به جلو بردارد، از فرار افراد و فروپاشی فرقه جلوگیری كند؟

رهبر خودخوانده مجاهدین (یا بهتر بگویم مزدوران بازار مشترک) آنچنان کینه مردم ایران را به دل گرفته و به مصافشان برخاسته که مثل و مانندی ندارد. عده ای مسخ شده ی مظلوم را مأمور کرده است تا خط خانواده ستیزی را در لیبرتی به پیش برند، همان ربات های متحرک و بی اراده ای که رفتار زشت و رجوی پسندشان زبانزد خاص و عام است.
مجاهدین خلق به ماشین لگدپرانی، لگدکوبی به شیر مادر و شیرینی میلاد مهدی (عج) تبدیل شده اند، عجب جماعتی! خانواده ها با نقل و نبات و دسته گل به دیدارشان رفته اند، بعضی خاک مقدس میهن را برایشان سوغات برده اند، تا بو كنند و از خواب غفلت بیدار شوند، ولی در آنسوی پرده نفاق و هزار چهره تیم های اعزامی رجوی با عملیات جفتک زنی انقلابی بسته های شیرینی را در زمین و آسمان پخش می کنند. نامه و عکس های خانواده ها را پاره و زیر پا له می کنند، رگبار فحش و ناسزا به رویشان می بندند، پرخاشگری و رفتار هیستریک را به اوج اعلاءِ می رسانند، همان الفاظی می گویند و با رفتاری برخورد می نمایند که رجوی در گوششان خوانده و به آنان دیکته کرده است.

ما خانواده ها خطاب به دستار بر سربندان فرمانبر، گفته و می گوییم، پشت پرده و پوشش شما هر که باشد، با هر نام و نشانی، برای ما مسعود رجوی و همسر... مریم قجر عضدانلوست، ما کلیه ساکنان کمپ لیبرتی را فرزندان، برادران، خواهران و عزیزان در بند و گرفتار خود می دانیم، حتی اگر خاک و سنگ و شیرینی را بر سر و رویمان بکوبید و خونینمان کنید، باز دوستتان داریم و از حق و هدف خود که ملاقاتی ساده و کوتاه مدت است عقب نشینی نخواهیم کرد. برایتان دعا می کنیم، شما را اسیران در بند، در زنجیر، گرفتار و بیمار می دانیم، شفای عاجل و رهایی همه شما را از خداوند بزرگ خواهانیم.

ما خوب می دانیم که شما مأمور و معذورید، حق اختیار و انتخاب ندارید، در چنگال رجوی گرفتار و اجازه در آغوش گرفتن خانواده ی خود را ندارید، ما به عینه قطرات اشکی که در پشت روسری و چفیه هایتان برای پدر و مادرتان می ریزید، می بینیم. می دانیم در فرقه رجوی گریه کردن در فراق خانواده، دوست و فرزند ممنوع است، پس چه بهتر سر روی خود را خوب بپوشانید و از روزنه ای چشم ها را به پدر و مادر بدوزید، خوب گریه کنید، مواظب باشید دوربین بدستان رجوی که خود در حال گریه و زاری هستند، لحظات شما را شکار نکنند.


نوید رهایی ، کمکپ اشرف 2 خرداد 95

و اما شاید این آخرین دیدار رو در روی شما با خانواده ها باشد، چون به محض انتقال شما از لیبرتی به آلبانی و یا هر کشور اروپایی، شرایط تغییر می کند ممکن است حامیان دروغین حقوق بشر به خانواده ها اجازه حضور در جلوی کمپ پناهندگی و یا زندان های اشرف نشان رجوی را ندهند؛ پس فرصت را غنیمت شمارید تا می توانید فرهنگ تمرد، سرپیچی و بی توجهی به رجوی ها را به اجرا بگذارید، بهترین مبارزه همین است که با توجه به شناختی که از ماهیت فرقه رجوی کسب کرده اید به مبارزه منفی، غیرمستقیم و یا علنی علیه آن برخیزید.

عزیزان، خانواده ها موقعیت شما را درک می کنند، برای رهایی شما دعا می کنند، هر فریادی که از گلوی پیرزن و پیرمردی به گوش می رسد، علیه مسعود و مریم رجوی است، زوج جیانت پیشه ای كه نسلی را به فنا و نابوی كشاند.

نوید رهایی
8 خرداد 1395


آخرین عناوین
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  لرستان،  نجات یافتگان،  نقض حقوق خانواده ها،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: پیام به ساکنان کمپ لیبرتی (ششم خرداد 95)، لیبرتی، خانواده ها، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی