نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 شهریور 1390

یك نویسنده آمریكایی سؤالاتی را مطرح كرده است كه با پاسخ به آنها می توان دریافت كه حملات 11 سپتامبر توسط چه گروهی هدایت شده است. حوادث 11 سپتامبر توجه بسیاری از محققین و روزنامه نگاران مستقل را در آمریكا و جهان به خود جلب كرد. هر كدام از این محققین با توجه به تخصص خود به بررسی علل و نحوه وقوع این حادثه پرداخته اند. "ویلیام بلام" تحلیلگر آمریكایی در مقاله ای با مطرح كردن سوالاتی درباره 11 سپتامبر، این احتمال را كه این واقعه نتیجه طراحی و اجرای دولت آمریكا باشد، محتمل عنوان كرد.

                                                  

 

وی در این مقاله می نویسد: من كاملاً از تضادها و دروغهای آشكار نسخه رسمی دولت آمریكا از آن چه كه در روز سرنوشت ساز 11 سپتامبر افتاد، آگاه هستم. باید به این نكته توجه كنیم كه آن چه كه دولت آمریكا به طور رسمی به عنوان ماجرای 11 سپتامبر اعلام كرد، به معنای حقیقی كلمه یك نظریه توطئه درباره اعمالی است كه 19 مرد با توطئه چینی به آن ها جامه عمل پوشاندند.

به نظر میرسد كه ساختمانهای برجهای دوقلو در نیویورك در اصل طبق یك عملیات تخریبی تحت كنترل ویران شدند كه طی آن از همان مواد منفجره و همچنین مواد آتشزایی استفاده شد كه بعدها در ویرانه های برجها پیدا شد. بنابراین، برای این سوال و سوالات بیشمار دیگری كه "جنبش حقیقت 11 سپتامبر" مطرح میكند، نسخه رسمی دولت هیچ ارزشی ندارد ولی در عین حال باید جزء به جزء مورد بررسی قرار گیرد. با این حال، تناقضات موجود در نسخه رسمی دولت هر چه كه باشد، آیا لزوماً بدین معنی است كه رویداد 11 سپتامبر یك "كار داخلی" بوده و مسئول آن خود دولت آمریكا است؟

* ادعاهای متناقض دولت آمریكا درباره حادثه 11 سپتامبر

آیا باید چنین نتیجه گرفت كه یا دولت آمریكا حقیقت را گفته و یا اگر حقیقت را نگفته، خود در این ماجرا نقش داشته است؟ آیا چنین بوده كه یا یك گروه تروریستی كاملاً مسئول این واقعه هستند و یا دولت آمریكا نقشه آن را به طور كامل و با جزئیات دقیق طراحی كرده است؟
آیا ممكن است دولت آمریكا كه در همه جا حاضر و به همه چیز واقف است، توطئه چینی های تروریست های خاورمیانه را مدتها پیش كشف كرده باشد و تصمیم گرفته باشد كه اجازه دهد این توطئه به وقوع بپیوندد یا حتی خود به منفجر كردن برجها كمك كرده باشد تا از آن به عنوان بهانه ای برای "جنگ با تروریسم" استفاده كند؟ حقیقت این دروغها نشان میدهد كه این واقعه یك "كار داخلی" بوده است.

برای من و برای بسیاری دیگر، پذیرفتن این كه این ماجرا یك كار داخلی بوده، نیازمند این است كه بدانیم حقیقتاً چه اتفاقی افتاده است، یا دستكم به اطلاعاتی بیش از آن چه كه الان در اختیار داریم، دست یابیم. این ماجرا، به هر حال، ماجرایی حیرت انگیز است و من میخواهم بدانم كه دولت چگونه آن را طراحی و اجرا كرده است.

* ابهامات اصلی درباره حادثه 11 سپتامبر

من می خواهم به سؤالاتم پاسخ داده شود؛ برخی از آن ها از این قرار است:

1-آیا هواپیماهایی كه به برجها اصابت كردند، ربوده شده بودند؟
2-آیا مسافرانی كه نامشان در فهرست كشته شدگان بود، در این هواپیماها بودند؟
3-آیا آن ها توسط خلبان هدایت می شدند یا از طریق كنترل از راه دور؟
4-اگر خلبان داشتند، خلبانان آن ها چه كسانی بودند؟
5-آیا هواپیمایی هم در پنسیلوانیا سقوط كرد؟ اگر بله، به چه دلیل؟ چه اتفاقی برای باقیمانده هواپیما و مسافران آن افتاد؟
6-آیا هواپیمایی به داخل پنتاگون سقوط كرد؟ چه اتفاقی برای باقیمانده هواپیما و مسافران آن افتاد؟
7-چرا بعضی یا خیلی، از هواپیماربایان عربی كه نامشان ذكر شد، بعدها مشخص شد كه زنده هستند و در خارج از آمریكا زندگی می كنند؟ چرا ممكن نیست كه هواپیماربایان هویت آن ها را دزدیده باشند؟
طبقه بندی: دیدگاه،  افشاگری، 
برچسب ها: 11 سپتامبر، تروریست، امریکا، روزنامه نگار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی