نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فریب خوردگان فرقه رجوی طی یك عملیات پیچیده فریب به دام افتاده اند. آنها مراحل متعدد شستشوی مغزی را گذرانده و به دستور رجوی پل های پشت سر را خراب کرده اند. فکر کردن به خانواده و زندگی در فرقه رجوی ممنوع است. بارها تعهدنامه امضاء كرده و سوگند خورده اند، ولی با این همه محكم كاری ترس و هراس رجوی از حضور خانواده ها و حتی ملاقات لحظه ای همچنان ادامه دارد، زیرا عنصر فریب خورده به محض دیدار حضوری ...
عده ای از عناصر فریب خورده فرقه تروریستی رجوی (منافقین) ساکن کمپ لیبرتی در عراق، روز پنجشنبه 6 خرداد 95 به دستور مژگان پارسایی، مسئول فعلی گروهک تروریستی در لیبرتی برای جلوگیری از دیدار ساكنان لیبرتی با خانواده های خود که در مقابل کمپ لیبرتی تجمع کرده بودند، درگیر شدند.
«این خانواده ها که از استان های فارس، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، قزوین و تهران آمده اند، صبح امروز دوم خرداد عازم کمپ لیبرتی گردیدند. خانواده ها با در دست داشتن گل و شیرینی به سراغ آنها رفتند و گفتند که خواسته ای به غیر از کسب اطلاع از عزیزانشان ندارند و پرسیدند که شاید این افراد بتوانند به آنها کمک کنند. اما متأسفانه یکی از آنان با لگد زیر ظرف شیرینی و گل ها زد و آنان را لگدمال نمود و شروع به فحاشی کرد.»
در نتیجه چند نفر از پدران و مادران که برای دیدار با فرزندان خود از روز یکشنبه (2 خرداد 95) در مقابل اردوگاه لیبرتی منتظر ملاقات بودند، زخمی و مجروح شدند. این درگیری با دخالت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد که بر حفاظت کمپ لیبرتی نظارت دارند، کنترل و پایان یافت.

خانواده هراسی رجوی سابقه دیرینه ای دارد، هر کدام از فریب خوردگان فرقه رجوی طی یك عملیات پیچیده فریب به دام افتاده اند. اکثراً سالها پیش از کانون گرم خانواده ربوده شده و یا به دام تورهای مافیایی قاچاق انسان افتاده اند؛ آنها مراحل متعدد شستشوی مغزی را گذرانده و به دستور رجوی پل های پشت سر را خراب کرده اند (فکر کردن به خانواده و زندگی) در فرقه رجوی ممنوع است. بارها تعهدنامه امضاء كرده و سوگند خورده اند، ولی با این همه محكم كاری ترس و هراس رجوی از حضور خانواده ها و حتی ملاقات لحظه ای همچنان ادامه دارد، زیرا عنصر فریب خورده به محض دیدار حضوری، رو در رو و تبادل چند کلمه و جمله، تحت تأثیر عواطف خانوادگی قرار می گیرد، جوشش رهایی بخش ذهن و وجودش را فرا می گیرد، به فکر فرار و جدایی از فرقه رجوی و پیوستن به کانون گرم خانواده می افتد. لذا رجوی با ایجاد انواع سد و موانع جلوی ریزش نیروها را می گیرد. متأسفانه شرایط و معادلات سیاسی بگونه ایست که رجوی می تواند مالکیت مطلق بر اعضای فرقه خود داشته و به هر صورتی که بخواهد با آنان و خانواده هایشان رفتار کند.

رجوی برای جلوگیری از ملاقات خانواده ها به هر دروغی متوسل می شود. خانواده ها را عوامل اطلاعاتی می نامد، پدران پیر و مادران سالخورده را نیروی قدس معرفی می کند. هر برچسب ناروایی که خودش آن را بر پیشانی دارد، به خانواده ها نسبت می دهد، در صورتی که اینطور نیست. خانواده ها در جستجوی فرزند گمشده و ربوده شده توسط رجوی هستند. دیدار کوتاه مدت با عزیز گرفتارشان و بعد بازگشت به ایران برنامه و هدف سفرشان است. حتی بارها اعلام کرده اند که قصد دخالت در تغییر روند انتخاب فرزند خود را ندارند؛ به آنها این حق را می دهند که آزادانه فکر کنند، مسیر زندگی خود را ولو در کنار رجوی یا رفتن به كشور ثالث انتخاب نمایند، ولی رجوی تحت هیچ عنوانی حاضر نیست حقوق خانواده ها را رعایت کند.
بی عدالتی در فرقه رجوی طغیان کرده و موج می زند. فرارهای پی در پی، جدایی افراد روز افزون، نتیجه ی دیکتاتوری مطلق رجوی است.
آیا خانواده هایی که عناصر و عوامل سرکوب رجوی در لیبرتی را برادرم، خواهرم، فرزندم و عزیزم صدا می کنند، عشق و عاطفه خود را به پایشان می ریزند، حتی چوب و چماق با سنگباران رجوی ها را با لبخند و مهربانی می پذیرند، مستحق سرکوب، اذیت و آزار، درگیر و به خاک و خون کشیده شدن هستند؟
متأسفانه در سرزمین نفرین شده عراق تا قلب اروپا و مرکز آمریکا فصل خزان حقوق بشر و رواج نقض حقوق بشر است. عجب دنیایی داریم! عجب آشفته بازاری است! از مراجعه و حضور خانواده گروگان های فرقه رجوی چند سال گذشت. از اشرف شروع و به لیبرتی ختم گردید، ولی تاکنون حتی یک ملاقات خشک و خالی بین یك خانواده مظلوم و فرزند فریب خورده اش صورت نگرفته است! کسی هم پیدا نشد که به درد و رنج خانواده ها پایان دهد. به رجوی بگوید با دادن اجازه ملاقات چند دقیقه ای به افراد فرقه و خانواده اشان قال قضیه را تمام کند.
مسئولان ذیربط به جای همکاری بشر دوستانه و رعایت حقوق زندانی و ملاقات کنندگان، سکوت پیشه کرده اند، هیچ قدمی بر نمی دارند، فقط آمار کشته و زخمی شدگان را یادداشت و انتشار می دهند، جان و مال مردم برایشان مهم نیست و اهمیت ندارد. وقتی سازمان مجاهدین خلق (نام سابق و قدیمی) را فرقه مافیایی رجوی خطاب می کنیم به همین دلیل است که تمام ویژگیهای یک فرقه ضد مردمی را دارد. خشونت، ترور، سرکوب، خانواده ستیزی، خیانت، جاسوسی و... از جمله برچسب های فرقه رجوی است.

نوید رهایی
10خرداد 95
طبقه بندی: آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: درگیری فریب خوردگان فرقه رجوی، فرقه تروریستی رجوی (منافقین)، لیبرتی، خانواده فریب خوردگان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی