نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای رستم آلبوغبیش که قریب به 24 سال از عمر خود را در اسارت فرقه منحوس رجوی گذرانده بود بعد از رهایی از فرقه در سال 93 به خاک وطن و آغوش گرم خانواده اش بازگشت و به کوری چشم رجوی برای شروع یک زندگی جدید به کار و تلاش پرداخت و بالاخره با مهیا شدن شرایط در مورخه 6/3/95 تصمیم به ازدواج گرفت.

شرکت اعضای انجمن نجات خوزستان در مراسم ازدواج آقای رستم آلبوغبیش
آقای رستم آلبوغبیش که قریب به 24 سال از عمر خود را در اسارت فرقه منحوس رجوی گذرانده بود بعد از رهایی از فرقه در سال 93 به خاک وطن و آغوش گرم خانواده اش بازگشت و به کوری چشم رجوی برای شروع یک زندگی جدید به کار و تلاش پرداخت و بالاخره با مهیا شدن شرایط در مورخه 6/3/95 تصمیم به ازدواج گرفت.

به همین مناسبت اعضای انجمن نجات شعبه استان خوزستان بنا به دعوت رستم وخانواده اش در مراسم ازدواج فرخنده وی که در شهرک چمران  ماهشهر برگزارشده بود شرکت نمودند.
در ابتدا اعضای انجمن نجات ضمن ابراز خرسندی از این ازدواج فرخنده اظهار نمودند: ازدواج آغاز و شروع زیبای یک زندگی توام با عشق، اعتماد، مشارکت، تحمل و خوشبختی است و هیچ اتفاقی در دنیا مهم تر از انتخاب همسر برای گذران عمر نیست به همین مناسبت همه ما که سالیانی ازعمر خود را در کنار شما در جهنم و عمق لجنزار ایدئولوژیک متعفن فرقه رجوی در اسارت گذرانده ایم بخوبی می دانیم که این انتخاب و ازدواج شما تا کجا رجوی ها را سوزانده است.

سلام شما بر زندگی پیامش دقیقا شلیک تیرخلاص برافکار پوسیده و عقب مانده فرقه رجوی است که سالها آن را برای ما بنام انقلاب ایدئولوژیک، طلاق و رهایی نشخوار می کرد تا خودش را در زنجیر دروغ و فریب به ما تحمیل کند و در اینجا اجازه می خواهیم به همراه تمامی خانواده های مرتبط با انجمن نجات خوزستان صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت ازدواج فرخنده تان به شما وهمسرتان ابرازداریم.

آقای رستم آلبوغبیش ضمن تشکر از حضور اعضای انجمن نجات درمراسم ازدواجش گفت: واقعا بعد از رهایی از فرقه بر اثر تلقینات دروغین سالیان رجوی فکر نمی کردم که بتوانم روزی دوباره به زندگی برگشته و حتی ازدواج کنم.اما به لطف خدا، با مساعدت ومشورت خانواده ،تمامی بستگان وفامیل توانستم به مرور به روال عادی زندگی برگشته و بالاخره ازدواج کنم.

مراسم ازدواج آقای رستم آلبوغبیش

رستم درحالیکه اشک شوق می ریخت گفت برخلاف تمامی دروغ های رجوی که می گفت: "هرکس که ازما جدا شود از طرف خانواده و فامیل مورد سرزنش قرارگرفته و طرد می شود "!! اما انصافا تمامی اعضای خانواده و بستگانم مرا از اول مورد حمایت خود قرار داده و همانطور که می بینید  برای برگزاری مراسم ازدواجم هم سنگ تمام گذاشتند که از این بابت ازهمه آنها ممنون و سپاسگزارم و در این لحظه هم از ته دل برای تمامی اسیرانی که هنوز دربند فرقه رجوی هستند دعا می کنم که هرچه زودتر از اسارت این فرقه جهنمی نجات پیداکرده تا  بتوانند با یاری خدا و کمک خانواده هایشان فصلی نو در زندگی برای خود رقم بزنند.
 انشاء الله

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  استان ها،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: انجمن نجات خوزستان، ازدواج رستم آلبوغبیش، رستم آلبوغبیش، انقلاب ایدئولوژیک، ازدواج، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی