نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عین جمله ای که آقای مسعود رجوی خطاب به امریکائی ها بود که گفت [ این عملیات تازه کار اسلام ارتجاعی بود.که دیدید ( منظور ایشان عملیات 11 سپتامبر بود ) حال منتظر اسلام انقلابی باشید (که منظور ایشان ازاسلام انقلابی سازمان مجاهدین بود) ] که مستانه عربده می کشید و با فرو ریختن ساختمان های مورد تهاجم قرار گرفته خنده های او بیشتر بلند تر میشد . اما متاسفانه بعضی از اعضای کنگره یا مسئولین سابق دولت امریکا ...

                                                            

 

خانم کلینتون گرامی .
با احترامات قبل از بیان موضوع اجازه می خواهم که خودم را معرفی کنم . من نادر نادری یکی از اعضای سابق مجاهدین خلق ایران می باشم که حدود بیست (20 ) سال بطور حرفه ای در این سازمان بودم و بعد از سرنگونی دیکتاتور عراق (صدام حسین ) و با ورود نیروهای امریکای به قرارگاه های مجاهدین به نیروهای شما پناهنده شدم و مدت چهار سال نزد نیروهای امریکائی بودم.

در این سالها شاهد خیلی از جنایات این سازمان بودم چه در مورد خودم وچه بر سر دیگران . و چهره واقعی این سازمان را به خوبی لمس کردم .نه چهرهای که الان در اروپا و امریکا از خود نشان میدهند با لباس حقوق بشری ضد تروریستی و .....

روابط و مناسبات تشکیلاتی مجاهدین مثل تمام فرقه های مذهبی آن هم با ماهیت و اصول بنیادی تروریستی مغایر با تمام مبانی و ارزشهای انسانی و بشری است و بدلیل همین مناسبات فرقه ای وسکت مذهبی با تمام معیار های حقوق بشری در تضاد است. همچنان که اعضا هیچگونه حق انتخاب و اعتراض در ابتدائی ترین حقوق فردی را ندارند و در این سازمان این گونه حق را کفر و شرک به رهبری این سازمان تلقی کرده و مجازات سختی در پیش دارد برای اعضا و هر گونه اعتراض یا مخالفتی در این سازمان بشدت سرکوب خواهد شدهمچنان که سالها شاهد بودم که چه بر سر معترضین آورده شد. در این سازمان بدلیل تمامیت خواهی رهبری آن، هر گونه مخالفت یا اعتراضی با شکنجه و زندان و محروم کردن اعضای ناراضی از حقوق فردی و انسانی مواجه خواهد شد.

سازمانی که در تمام دوران اقامت و حیاتش در عراق در تمام جنایات صدام حسین شریک بوده و با ماهیت تروریستی این سازمان از هر جنایتی در شراکت با صدام حسین ابائی نداشت. و بدلیل همین ماهیت فرقه ای و تروریستی اش در جنایتی که بر علیه شهروندان بی گناه امریکایی در جریان 11 سپتامبر و کشته شدن تعداد زیادی از افراد بی گناه انجامید این سازمان نه تنها محکوم نکرد بلکه 3 روز اعلام جشن و سرور در قرارگاه های مجاهدین اعلام کرد به خاطر این حمله تروریستی و جنایت کارانه علیه مردم امریکا که در این راستا شخص خود مریم رجوی که در حال حاضر در اروپا خود را مدافع حقوق بشر وآزادی و.... معرفی می کند در آن روز محرک اصلی این جشنها بود و با حرکاتی اعضا را به جشن و پایکوبی بیشتر وا می داشت و تعدادی از مسئولین دولت سابق (صدام حسین) را هم دعوت کرده وبا خوشرقصی در پیشگاه ولی نعمت خود و همدردی با صدام حسین که در آن زمان دشمن شماره یک دولت و مردم امریکا بود سعی در هر چه با شکوه تر کردن این جشن و سرورها بود و خانم مریم رجوی اعضا را با حرکاتی که تا آن زمان از او ندیده بودیم وادار به جشن و پایکوبی در مرگ افراد بی گناه می کرد. و شخص مسعود رجوی هم رجزخوانی و تهدید می کرد . وبقول خودشان یک جمله تاریخی بکار برد . عین جمله ای که آقای مسعود رجوی خطاب به امریکائی ها بود که گفت [ این عملیات تازه کار اسلام ارتجاعی بود.که دیدید ( منظور ایشان عملیات 11 سپتامبر بود ) حال منتظر اسلام انقلابی باشید (که منظور ایشان ازاسلام انقلابی سازمان مجاهدین بود) ] که مستانه عربده می کشید و با فرو ریختن ساختمان های مورد تهاجم قرار گرفته خنده های او بیشتر بلند تر میشد . اما متاسفانه بعضی از اعضای کنگره یا مسئولین سابق دولت امریکا در لابی و جلب حمایت از این سازمان تروریستی هستن و چشمشان را بر روی عمل کردها وماهیت این سازمان بسته اند.سازمانی که بقول یکی از گزارشهای وزارت خارجه امریکا این سازمان را یکی از سازمانهای خطرناک در جهان معرفی کرده. سازمانی که در اصول وعقاید خودش ضد سرمایه داری می باشد و زمانی کشتن مستشاران امریکائی را از بزرگترین افتخارات خودش میداند. ویکی از آموزشهای تشکیلاتی این سازمان مبارزه با امپریالیست در راس آن امریکا بود و بطور جامع و برای اعضای خود تدریس میکند و لازمه و اجباری بود که این تدریس هم توسط آقای محمد سید محدثین که در حال حاضر بعنوان مسئول روابط خارجی سازمان مجاهدین می باشد و موقتا تغییر لباس داده و خود را منادی آزادی وحقوق بشر و داعیه مبارزه با تروریست را به تن کرده توسط ایشان تدریس می شد.و مدعی بودن که این آموزش ها از هر چیز دیگر برای هر رزمنده مجاهد خلق واجب تر است .جای تعجب است آقای محدثین و خانم رجوی یک شبه ضد تروریست مدعی حقوق بشر می شوند ؟؟؟؟ سازمانی که تا آنجا با نیروهای امریکائی در تضاد است که در ابتدای جنگ و ورود نیروهای امریکائی بر علیه دیکتاتور سابق عراق صدام حسین به ما دستور درگیری و جنگ علیه نیروهای امریکائی را صادر کرد و شخص مسعود رجوی خطاب به تمام رزمندگان ارتش آزادی بخش و تمام اعضای سازمان مجاهدین خلق و بقول آقای رجوی روز انتقام و قصاص امپریالیسم فرا رسیده . و دستور جنگ با نیروهای امریکائی را صادر کردن که البته با مخالفت اکثر نیروهای لایه پائین قرار گرفت و وارد شدن در این جنگ را بی ربط با مبارزه با رژیم ایران می دانستند که با این مخالفت رجوی عقب نشینی کرد از این دستور .

مجاهدین در عرصه بین المللی پشت یک سری انجمن ها ونهادهای خود ساخته و دست ساز مجاهدین تحت حقوق بشر خود را پنهان کرده و برای فریب وسرگرم کردن دنیا با این نهادها و انجمن ها را جلو انداخته و اما بدنه اصلی این سازمان تروریستی همچنان در حال آموزش های ایدئولوژی و عقاید شوم خود هستند و هم چنین شستشوی مغزی و آماده نگهداشتن اعضاء برای مقاصد شیطانی خود هستند. درست است که این سازمان خلع سلاح شده وابزار ترور از آنها گرفته شده آیا عقاید و اصول فکری تروریستی آنها هم گرفته شده و آیا ایدئولوژی آنها هم خلع شده ایدئولوژی که بر اساس ترور و فنا تغذیه می کند و حیات این ایدئولوژی به ترور و مرگ پایه ریزی شده در حال حاضر ابزار ترور از دست این سازمان گرفته شده ولی فکر اندیشه وایدئولوژی ترور پا بر جاست وهر زمان توان تهیه سلاح را دارا هستند .پس همچنان این سازمان در حال ترویج ایدئولوژی فنا تیک و ترور خود هستند همچنان که می بینید در این سازمان طلاق های اجباری پاشیدن خانواده ها هنوز در دستور کار این سازمان هست پس این تهدید تروریستی هنوز وجود دارد و در هر زمان لازم بکار گرفته می شود .

این سازمان از اساس منکر کانون خانواده می باشد واز دیدار خانواده ها با فرزندانشان جلوگیری می کند خانواده های که بیش از دو دهه از یکدیگر اطلاعی ندارند و ماه هاست که این خانواده ها برای دیدار عزیزانشان در شرایط طاقت فرسای عراق پشت درب قرار گاه اشرف مانده اند و سازمان اجازه ملاقات به این عزیزان را نمی دهد واخیرا مسعود رجوی اعلام کرده که در صورتی که دولت عراق بخواهد این قرار گاه را بگیرد دنیا با یک مرگ دسته جمعی روبرو خواهد شد آقای مسعود رجوی برای بقای خودش می خواهد از روش فرقه های مثل گروه خلخا یا دیوید کورش که اقدام به خودکشی دسته جمعی کردن از این روش استفاده کرده واخیرا دنیا را به فاجعه تهدید می کند که البته سازمانی با این ماهیت فرقه ای بعید نیست که دست به این اقدام ضد انسانی بزند .

آیا خانم کلینتون عزیز باز سازمانی با این ماهیت جا دارد که تعداد اندکی از اعضای کنگره از آنها حمایت کرده و در زیر آرم این سازمان عکس یادگاری بگیرند آرمی که با ابزار ترور مزین شده زیر آرمی که سلاح کلاشینکوف سمبل آن می باشد.

خانم کلینتون، من از شما می خواهم که ترتیبی داده شود که خانواده ها بتوانند بعد از سالها فرزندانشان را ملاقات کرده .

و از شما میخواهم که جلوی فاجعه ای که آقای رجوی به تازگی تهدید به آن کرده یعنی مرگ دسته جمعی اعضای این سازمان جلوگیری شود. این سازمان به عمد بدنبال درگیری با پلیس و نیروهای عراقی است برای اقدام به این فاجعه .
خانم کلینتون آنچه تا الان نشان داده تمام گروه های تروریستی زنجیر وار به هم متصل هستند و استثنا هم وجود ندارد و خواهان برخورد قاطع با این گروه تروریستی هستیم و آزادی دوستان اسیرمان در این اردوگاه رجوی.

با تشکر

نادر نادری، یکی از اعضای جدا شده این سازمان

آبان 1389
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای نادر نادری،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  افشاگری، 
برچسب ها: نادر نادری، نامه، امریکا، مجاهدین، خانم کلینتون،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی