نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 خرداد 1395
ای دو صد لعن و نفرین بر قدرت طلبی رجوی و رجوی صفتان باد که سازمان مجاهدین خلق را از خلق ربودند و به بیراهه کشاندند، به نوکر و مزدور اجنبی تبدیل شدند. انحرافی با 180 درجه تغییر جهت، عقیده، مرام، مسلک، هدف، شعار و ... در پیش گرفتند. از تهران تا پاریس و بغداد، از فلسطین تا تلاویو، از مجلس بهارستان تا راهروی كاخ سفید، از دامن خلق تا آغوش خصم، اکنون نه مجاهد هستند و نه شبه مجاهد؛ مردم ایران آنها را منافق گویند و غربی ها تروریست خوب و آمریكایی ها مزدوران كثیف لقب داده اند...
فرقه خیانت پیشه رجوی، میراث خوار سازمانی است که اگر به انحراف کشیده نمی شد، امروز هیچ مشکل و معضلی نداشتند. مجاهدین خلق در ادامه فعالیت، آرمان و اهداف بنیانگذاران، سربلند و سرافراز در بین مردم ایران و خلق قهرمان خدمت می کردند، سهمی در آبادانی میهن و توسعه کشور داشتند، مبارزه با امپریالیزم و صهیونیسم را زیر پا نمی گذاشتند، در غم و شادی مردم ایران شریک بودند و ... ولی افسوس از اصل و نسب بریدند و  گمراه شدند.
ای دو صد لعن و نفرین بر قدرت طلبی رجوی و رجوی صفتان باد که سازمان مجاهدین خلق را از خلق ربودند و به بیراهه کشاندند، به نوکر و مزدور اجنبی تبدیل شدند. انحرافی با 180 درجه تغییر جهت، عقیده، مرام، مسلک، هدف، شعار و ... در پیش گرفتند. از تهران تا پاریس و بغداد، از فلسطین تا تلاویو، از مجلس بهارستان تا راهروی كاخ سفید، از دامن خلق تا آغوش خصم، اکنون نه مجاهد هستند و نه شبه مجاهد؛ مردم ایران آنها را منافق گویند و غربی ها تروریست خوب و آمریكایی ها مزدوران كثیف لقب داده اند.
رجوی ها، روزی مجاهد بعثی، فردایش مجاهد آمریکایی، اسرائیلی، اروپایی و از همه بدتر مجاهد شاه سلمانی و سعودی نام گرفته اند، از اینكه شاگرد اول مدرسه مکتب تروریست های بین المللی هستند، در پوست خود نمی گنجند! فرقه تروریستی رجوی، همراه اول هر گروه تروریستی از القاعده تا داعش و بوکوحرام ها شده اند. همیشه ساز مخالف می زنند و مردم جهان را بدهکار خودشان می شمارند. نسلی را با تبلیغات دروغ و وعده و سراب های پوچ فریب دادند و به عراق کشاندند. هزاران انسان بی گناه را کشتند و خانواده های بسیاری را بی سرپرست، داغدار و یتیم کردند. خلاصه رجوی هیچ راه درست، عاقلانه، صحیح و مثبتی برای خود و دیگران بر نداشته است. عاقبت خیانتش معلوم و نتیجه جنایتش آشکار است. رجوی به سرطان سیاسی و مرض قدرت طلبی و بیماری مزدوری مبتلا شده است، مثل آب خوردن علیه ایران و هر کشوری که اربابانش سفارش دهند، جاسوسی، دخالت و خیانت می کند.
رجوی، عنصر نامطلوبی است كه نه ترسی از خدا دارد و نه شرم و حیایی از خلق و مردم در وجودش مانده است. بعضی اوقات در برابر حوادث و اخبار واکنش و موضعگیری خاص خود را دارد که در مجموع می توان گفت: مجاهدین خلق به مجاهدین دولت هایی تبدیل شده اند که آنها را تغذیه و از نظر سیاسی، مالی و نظامی این گروه تروریستی را تأمین و حمایت می کنند، پس اگر مجاهدین رجوی نشان را مجاهد آمریکایی، صهیونیستی و آل سعود و... بنامیم، كاملاً منطقی و مستحق آنهاست.

مجاهد نمایانی بی درک و احساس، اگر چند هزار مرد و زن و کودک در عراق، سوریه، یمن و غزه با بمباران هوایی رژیم های جنایتکار اسرائیل و عربستان به خاک و خون کشیده شوند، رجوی هیچ موضع مخالف و اعتراضی نمی گیرد، حتی قربانیان بیگناه را محکوم می کند، همکلاسی محمود عباس و شاگرد نتانیاهو، دشمن بشار و مخاف العبادی می شود، ولی به محض اینکه پسر بچه ای از فلان خیابان آمریكا و اسراییل در حین بازی زمین بخورد، مریم رجوی فوراً پیام همدردی و محکوم کردن چمن بازی و پوست موز را صادر می کند و حادثه را خواهی نخواهی به قم و تهران ربط می دهد!

رجوی در رابطه با دشمنی، خیانت و جنایت علیه ایران هیچ حد و مرزی نمی شناسد. اخیراً حادثه سقوط یک جنگنده نیروی هوایی در همدان را با آب و تاب و تبریک منتشر کرده است. ایران ستیزی رجوی تا آنجا گسترش یافته است که پنچر شدن کامیون حمل زباله شهرداری فلان شهر را یک پیروزی برای مقاومت می نامد و آن را تیتر اول و درشت رسانه های بدنامش می کند.
سقوط هواپیما، وقوع زلزله، تصادف اتومبیل، حوادث طبیعی، مرگ و میر عادی و طبیعی از جمله موارد تبلیغاتی و پیروزمندانه تروریست های ورشکسته و آواره در فرنگ هستند. هرچه بیشتر فرقه پلید رجوی را کالبد شکافی کنیم، بیشتر و بیشتر به ماهیت ضد بشری عجیب و غریب آن پی می بریم. ذره ای عزت، شرف، مردانگی، جوانمردی، میهن پرستی، همنوع دوستی و انسانیت برایشان باقی نمانده است. دیوانه وار بدون اینکه به واکنش مردم ایران و جهان اهمیتی بدهد، هر غلطی که به ذهنشان برسد مرتکب می شوند. همین باعث شده است تا مورد تنفر و انزجار مردم دنیا قرار بگیرند، حتی دولت ها هم از فرقه تروریستی رجوی متنفر و بیزاری عمومی قرار گیرند. بیگانگان اگر منافع اقتصادی و مسئله سیاسی در بین نباشد، اخراج این گروه تروریستی را از کشورشان بر حمایت و حفاظت از آنها ترجیح می دهند، چون گروه خیانت پیشه ای که چند دهه سابقه خیانت و جاسوسی به کشورش را دارد، برای هر کشور و دولتی مضر و خطرناک است.

در چنین شرایطی افراد و اعضای گرفتار در فرقه رجوی برای اینکه از این بیشتر به آلت و ابزار فرقه خیانت پیشه رجوی تبدیل نشوند و در جرم و جنایت رجوی شریک نباشند، به مردم و میهن خیانت نکنند، باید هر چه زودتر از صف رجوی جدا شوند و این جرثومه فساد و تباهی را تنها بگذارند، اطاعت کورکورانه، دنباله روی از این عنصر خیانت پیشه سزاوار فریب خوردگان گرفتار نیست.

نوید رهایی
12 خرداد 95
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  سخن روز،  پرونده،  خیانت ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مجاهدین دولت اوباما و خدمه ایران ستیزان دنیا، رجوی، نوید رهایی، منافقین، تروریست، ایران ستیزی، جاسوسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی