نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به کانون گرم خانواده

خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم

خانواده ها برای این دیدار که 27 سال طول کشید لحظه شماری می کردند تعدادی از خانواده ها از برادرش سئوال می نمودند که چه احساسی داری؟ بالاخره مزد تلاشت را گرفته ای ؟ و ...

بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به وطن و کانون گرم خانواده اش - قسمت اول

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵


خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم
بعد از مدتی انتظار خانواده آقای باباپور که خبر جدایی برادرشان را داشتند بالاخره این انتظار به سر رسید و در حضور تعدادی از خانواده ها که همه برای این دیدار که 27 سال طول کشید لحظه شماری می کردند تعدادی از خانواده ها از برادرش سئوال می نمودند که چه احساسی داری؟ بالاخره مزد تلاشت را گرفته ای ؟ و انبوهی مسائل دیگر . ولی جوی که در انجمن نجات استان مازندران حاکم بود بالاخره یک نفر از این فرقه جهنمی رجوی آزاد شده است و چیزی که نمود خیلی خوبی داشت و همه بر این مسئله انگشت می گذاشتند با آمدن آقای علی اصغر باباپور کارشان تمام شده نیست و باید تا رهایی کامل همه افراد گرفتار در فرقه رجوی فعالیت نمود .

بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به وطن و کانون گرم خانواده


 از آنجائیکه رجوی جنایتکار از حضور خانواده در لیبرتی ترس دارد این بار نیز شاهد هستیم استقامت و پایداری خانواده ها به ثمر نشسته و فرد دیگری از فرقه منحوس رجوی جدا شده و این امر باعث دلگرمی بیشتر خانواده شده است .
در این جلسه ابتدا آقای هادی شبانی مسئول دفتر انجمن نجات استان مازندران ضمن خوش آمدگوئی به خانواده ها گفت امروز ما شاهد ورود فردی به استان هستیم که مدت 27 در اسارت فرقه رجوی جنایتکار بسر می برد و اکنون با جدا شدن از تشکیلات مخوف فرقه رجوی به نزد شما آمده تا متوجه شوید برای رهایی از جهنم لیبرتی قدری جسارت و شهامت نیاز است که از خانواده وی این موضوع را شاهد بودیم و درطی این سالیان چقدر برای رهایی برادرشان به اشرف و لیبرتی در عراق رفتند و خواهان ملاقات شدند که این استمرار و پایداری باعث شد که مزد زحمات خود را بگیرند ولذا آقای علی اصغر باباپور به وطن خود بازگشته تا در ادامه زندگی در کنار خانواده اش باشد رابطه ای که رجوی مفلوک همیشه به دنبال قطع کردن آن بود .
آقای شبانی از فعالیت خانواده ها و همکاری آنها با انجمن تشکر کرد و گفت "آمدن آقای باباپور در جمع ما محصول زحمات همه خانواده هاست و ناگفته نماند که رجوی در رابطه با ملاقات خانواده ها و اعزام آنها به کمپ لیبرتی همواره سنگ اندازی نموده و اجازه نمی دهد آنها با فرزندان شان ملاقات کنند و ایضا در رابطه با اعزام نفرات به آلبانی نیز در نزد نمایندگان سازمان ملل به بهانه های مختلف مانع تراشی می کند. اگر اعزام طبق روال پیش می رفت قاعدتا تا الان همه بچه ها از عراق خارج شده بودند."
اگر به گذشته برگردیم، سال 82 تعدادی خانواده جهت ملاقات فرزندانشان به اشرف رفتند و در آن مقطع فرقه با نیت این که بتواند خانواده ها را جذب کند و از آنها به نوعی در داخل استفاده کند به خانواده ها اجازه ملاقات داد و اگر چه تحت کنترل شدید فرقه ملاقات انجام شد اما نتوانست به اهداف پلیدش برسد و بر خلاف پیش بینی های فرقه رجوی این ملاقات به ضد آنها تمام شد. خیلی از افرادی که آن موقع ملاقات داشتند بعدها از فرقه رجوی جدا شدند. تعدادی زیادی از آن جمع به داخل آمدند و تعدادی هم به خارج رفتندکه اکنون خودتان شاهد هستید و در کنار شما حضور دارند.
رهبری فرقه وقتی متوجه شد که اگر این بچه ها به خانواده هایشان وصل بشوند از فرقه جدا می شوند، سیاستش را عوض کرد و اعلام کرد از این پس ملاقات با خانواده را نمی پذیریم و به همه خانواده ها توهین کرد. خود ما بهتر می دانیم که رجوی جنایت کار چه انگ هایی را نثار خانواده ها کرد. از آن تاریخ به بعد تشکیلات مخوف فرقه رجوی زیر بار ملاقات نرفت . جنگ بین خانواده با رجوی پلید همچنان ادامه دارد البته تاثیرش را به جا گذاشته است. می بینیم تعدادی جدا شده و به جمع خانواده ها می آیند.
واقعیت این است که در درون فرقه رجوی به دلیل جو اختناق و سرکوب، افراد آزاد نیستند و حق تصمیم گیری را ندارند اگر کسی هم انتقادی به رجوی می کرد آن شخص را توی جمع بزرگی برده و شدیدا سرکوب می کردند فضای تشکیلات بسیار بسته و افراد از خبرهای دنیای بیرون کاملا بی خبر بودند. وقتی اعضا توسط خانواده ها به خبرهای دنیای بیرون دست می یافتند شاهد بودیم تعداد قابل ملاحظه ای جدا شدند، رجوی با شعارهای فریبنده مثل امسال سال پیروزیه ، دیدن به اصطلاح دکل سرنگونی ، زدن استارت سرنگونی و اراجیفی از این قبیل سعی نمود به نوعی با دادن امیدهای واهی و توخالی سالیان سال افراد را سرکار گذاشت و آنها را تحت تشکیلات مخوف نگه داشته است . تا وقتی صدام بود در درون تشکیلات کسی جرات نمی کرد صحبت از جدا شدن بکند اما هم این که صدام ساقط شد فضا باز شد تا این بچه ها بتوانند به شرایط جدید فکر کرده و با کمک خانواده‌ها، خودشان را از زندان فرقه رجوی آزاد کنند.

بهتر است در همین جا یادی هم از دوست خوبمان مرحوم صمد نظری بکنیم که در دهه 70 که کسی جرات جدا شدن از فرقه را نداشت او جدا شده و به داخل کشور و به نزد خانواده خویش بازگشت، ایشان زحمات زیادی برای آگاه نمودن خانواده های استان و خارج از استان نمود و به خوبی چهره منحوس رجوی جنایت کار را افشا نمود که اکنون در استان به نقطه ای رسیدیم که همه خانواده جز فحش و ناسزا گفتن به رجوی پلید چیزی دیگری نمی گویند .
جا دارد که در اینجا نگاهی به وجه تشابه فرقه رجوی با داعش های تروریست و وحشی داشته باشیم در 30 سال پیش فرقه رجوی به عملیات انتحاری متوسل می شد یا در صورت نیاز افراد را توجیه می کرد از قرص سیانور استفاده کنند و به اشکال مختلف دست به عملیات انتحاری و انفجار می زدند. همین شکل کار را با روش ها و تاکتیک های دیگری داعشی ها اکنون انجام می دهند. با عملیات های انتحاری جان افراد بی گناه را می گیرند.
در ادامه نیز آخرین خبرها از فرقه و انتقال افراد به کشور آلبانی داده شد که در این رابطه خانم سهرابی خواهر رحیم سهرابی که از فعالین انجمن نجات استان می باشد سئوال نمود آیا خانواده ها با نفراتی که به کشور آلبانی رفتند ارتباطی دارند ؟
مسئول جلسه بیان داشت :افرادی که در تشکیلات هستند بدون اجازه تشکیلات حتی آب هم نمی‌خورند اما آنهائیکه جدا شدند با خانواده های خویش در تماس هستند. واقعیت این است که رجوی جنایت کار سعی دارد اعضا با خانواده های خود تماس نگیرند زیرا می ترسند تحت تاثیر خانواده و عواطف خانوادگی از فرقه جدا شوند.
مسئولین فرقه رجوی در آلبانی با کارشکنی و دادن رشوه به مسئولین کمیساریا اکنون شرایطی را بوجود آورده که به لحاظ اقتصادی فشار بر روی افراد جدا شده زیاد شود تا آنان مجبور شوند به تشکیلات فرقه بازگردند .
تمام کارشکنی هایی که وجود دارد در وجود رجوی ملعون می باشد او جاه طلب است و از اول دستش در دست سرویس های خارجی بود. رجوی به بچه ها می گفت ما مستقل هستیم در حالی که با صدام ارتباط مستقیم داشت و از آنها کمک می گرفت.
دراین لحظه آقای علی اصغر باباپور به دفتر انجمن وارد شده و مورد استقبال خانواده خود و بقیه نفرات حاضر در جلسه قرار گرفت .
 که به واقع لحظات خاطره انگیز و به یاد ماندنی بود و از اینکه بعد از سالیان دوری اکنون در کنار خانواده می باشد اشک شوق می ریخت.                                           
ادامه دارد ...

بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به وطن و کانون گرم خانواده اش - قسمت دوم


منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵


خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم
بعد از این احوالپرسی و گپ و گفتگوی مختصر آقای علی اصغر باباپور گفت:
ممنون از اینکه به من فرصت دادید و مرا در بین خودتان پذیرفتید. انشاالله این فرصت نصیب همه کسانی که فریب رجوی جنایت کار را خوردند بشود. انشاالله روزی همه آنها در این انتخاب بیافتند و به میهن و نزد خانواده های شان برگردند. من خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم با تغییراتی که تاکنون از کشورم ایران دیدم فکر می کنم که دچار تغییرات زیادی شده باشد .

 متاسفانه ما در مقابل کشورمان ایستادیم. ما به دلیل جهالت و نادانی و تصوراتی که برای ما ساخته بودند در آنجا ماندیم. تلاش تک تک شما خانواده ها با حضورتان [در اشرف و لیبرتی] در اذهان امثال من موثر بود. امثال من محصور فرقه هستند و ذهن و روح و اراده شان اسیر است و از خودشان اراده ای ندارند مگر اینکه به نقطه انفجاری برسند و جدا شوند. تلاش شما خانواده ها موثر بود شما نباید ناامید شوید، وقتی یک کشاورز بذری می کارد تا به بار بنشیند یک زمانی می برد، پس نباید نا امید شد. هر کس به طریقی فریب فرقه را خورده است. شما نباید بگویید رفت و آمدمان به عراق فقط خستگی دارد، ناامید نشوید. برای امید دادن و ساختن آینده یک انسان دیر نیست، هر کسی که در فرقه رجوی است تمام فکر و روحش اسیر است.
آقای مهدی رمضانی برادر مریم رمضانی که سالیان برای رهایی خواهرش از چنگال رجوی تلاش نمود از آقای باباپور خواست که قدری در مورد فضای مناسبات فرقه رجوی را بیان نماید.
آقای علی اصغر باباپور بیان نمود افرادی که از اشرف به لیبرتی رفتند در واقع از چاله به چاه افتادند و از لیبرتی هم که به آلبانی بروند باز همین است. تا وقتی آنها اسیر فرقه رجوی هستند مشکلی حل نمی شود.
شرایط لیبرتی بلحاظ امنیتی و به لحاظ رفاهی و صنفی با اشرف متفاوت بود. بیشتر افراد یا اسیر پیوسته به فرقه هستند یا کسانی که فریب خورده اند مثلا طرف برای ملاقات برادرش به اشرف رفته و در آنجا مانده. اینها گیر کرده اند و خواهان جدا شدن هستند. افراد در آنجا از محیط بیرون بی‌خبرند. من وقتی بیرون آمدم تازه متوجه خیلی چیزها شدم، انگار مثل انسان های نخستین از غار خارج شدم. تصورات افراد فرقه همان چیزی است که فرقه ترویج می کند. به ما این تصور را دادند که در ایران اکثر مردم کارتون خواب و بدبخت هستند.
آقای مجید یونسی برادر مراد یونسی که سالیان به خاطر مغزشویی رجوی جنایت کار در گرفتار آن فرقه می باشد سئوال نمود چند درصد هنوز در درون تشکیلات به رجوی پلید وفا دارند؟
آقای علی اصغر باباپور اظهار داشتند فکر می کنم تعداد کمی از مسئولین و افراد رده پایین مجیزگو رجوی جنایت کار می باشند یعنی آنهایی که از داخل ایران هوادار فرقه بودند و یا در خارج جذب فرقه شدند منظور من افراد تشکیلاتی فرقه را می گویم .
 خانم سهرابی خواهر رحیم سهرابی که همیشه برای آزادی برادرش از زندان فرقه نهایت همکاری و فعالیت را با دفتر انجمن نجات استان مازندران را دارد سئوال نمود : آیا صدای خانواده ها به داخل می رود؟ آیا صدای خانواده ها به گوش بچه ها می رسد؟ انعکاس حضور خانواده ها در تشکیلات رجوی چگونه است؟
آقای علی اصغر باباپوردر جواب خانم سهرابی بیان داشت : تا وقتی در اشرف بودیم بدلیل مساحت آنجا، صدای خانواده ها کمتر می آمد. اما به هر حال خبر به ما می رسید. برای مثال اگر خانواده من می آمدند شاید من صدای آنها را نمی شنیدم اما افراد دیگری که صدای آنها را می شنیدند به من اطلاع می دادند که خانواده ام آمده بودند و به این ترتیب ما از حضور خانواده مطلع می شدیم.
درباره سئوال خانم سهرابی، آقای محمدرضا گلی اسکاردی خواست تجربه ای که خودش در این زمینه داشت بیان نماید وی گفت : وقتی برادرانم برای ملاقات با من به اشرف آمده بودند، تشکیلات فرقه رجوی دست به اقدامی زد تا من از حضور برادرانم اطلاع حاصل نکنم. آن موقع من در ضلع غرب قرارگاه اشرف مسئولیت ژنراتور را داشتم و طبعا صدای خانواده ها را می شنیدم، در آن ایام مسئول من با عجله به نزد من آمد و گفت بیا مقر کارت داریم، بعد به من ابلاغ کردند سازمان کاری شما تغییر کرده و منبعد در قرارگاه 15 با بچه های اجتماعی توی اتاق کامپیوتر کار می کنید کار ما نامه نگاری برای شخصیت های جوامع عربی بود و من هم توی اتاق کامپیوتر از صبح تا عصر مشغول بودم و دیگر صدای خانواده ها را نمی شنیدم. مدتی از این ماجرا گذشت تا اینکه تقریبا 20 روز بعد در سالن اجتماعات نشست جمعی با رجوی به صورت صوتی داشتیم. یکی از دوستانم یوسف کیا فتوحی که خیلی با من صمیمی بود و کارش انتظامات جلوی درب اصلی قرارگاه اشرف بود مرا توی محوطه سالن دید و صدایم کرد و گفت، آیا برادری به نام علیرضا و حمید رضا گلی داری؟ گفتم بله چطور مگه، او گفت پیش خودت بماند، دو نفر دم درب شمالی آمده بودند ترا صدا می کردند و درخواست ملاقات داشتند.
وقتی من این خبر را شنیدم آن لحظه متوجه شدم آن موقع که کارم را عوض کردند به دلیل آمدن برادرانم به اشرف بوده است و هدف تشکیلات رجوی این بود که من صدای برادرانم را نشنوم زیرا من از قبل به مسئولین فرقه گفته بودم اگر روزگاری خانواده ام به ملاقاتم بیاید من می روم با آنها ملاقات می کنم و بر می‌گردم. به آنها گفته بودم من فرهنگ شما که به خانواده ها توهین می کنید را قبول ندارم. وقتی متوجه شدم با من چنین کاری کردند و صادق نیستند، تصمیمم را گرفتم و از فرقه جدا شدم.
در ادامه آقای علی اصغر باباپور اشاره نمود الان در لیبرتی شرایط دیگر مثل شرایط اشرف نیست و صدا مستقیم می رود و یا از طریق دوستانی که به هم اعتماد دارند به همدیگر اطلاع می دهند. لیبرتی حدود 700 متر مربع است. شرایط لیبرتی با اشرف متفاوت است. شما با رفتن به عراق و زحماتی که می کشید نهایت سعی خود را می کنید شما از عمرتان مایع می گذارید نباید تصور کنید که عمرتان به هدر می رود نمونه خانواده ام می باشد که با تلاش و کوشش فراوان اکنون مزد زحمات خود را دریافت می کنند .          
ادامه دارد...

 بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به وطن و کانون گرم خانواده اش - قسمت سوم

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم
بعد از این احوالپرسی و گپ و گفتگوی مختصر آقای علی اصغر باباپور بیان نمود :
آقای حسن آهنگر طبقی برادر عبدالحسین آهنگر طبقی از ساری که زحمات زیادی طی این سالیان برای دیدار با برادرشان کشیدند از آقای باباپور سئوال نمود : آیا برادرم عبدالحسین را می شناسی؟
آقای علی اصغر باباپور بیان داشت او را می شناسم او هم مانند من ذهنش فریب رجوی را خورده است نباید از پیگیری و دیدار با وی خسته شد شما باید امید داشته باشید چرا که تمام تلاش فرقه رجوی در این است که خانواده ها را از تلاش و کوشش باز دارد .

در ادامه آقای علی رضا خزایی سئوال نمودند آیا آنهایی که به آلبانی رفتند همین فضا را دارند؟
آقای علی اصغر باباپور اظهار داشت در آلبانی فضا به نسبت بازتر است اما خارج شدن از آلبانی سخت تر است در اشرف همه چیز تحت کنترل فرقه بود مثلا در اشرف برای ارتباط با نفر کناری نمی توانستم رابطه بزنم اما در لیبرتی راحت تر بود اما در مجموع باز هم یک ترسی وجود داشت که نمی شد هر صحبتی را با نفر کناری داشته باشی چرا که می ترسیدیم شاید او گزارش کنه از ترس تشیکلات نمی توانستیم با هم رابطه بزنیم .
آقای محمدرضا گلی اسکاردی در تایید حرفهای آقای باباپور بیان داشت در اشرف فشار زیاد بود و با هر چیزی که از نظر تشکیلات غلط بود برخورد می کردند اما در آلبانی اینطور نیست.
آقای علی رضا خزایی سئوال نمود : ارتباطات افراد در تشکیلات چگونه است ؟
آقای علی اصغر باباپور بیان داشتند تماس در درون فرقه برای یک هدف تشکیلاتی انجام می گیرد که به طبع همیشه کنترل شده می باشد .
آقای بهزاد وطنی برادر میترا و مینا که اکنون در کشور آلبانی حضور داشتند سئوال نمودند انتخاب افراد برای رفتن به آلبانی چگونه انجام می شود؟
آقای باباپوردر جواب به این سئوال اظهار داشت همه چیز در انتخاب نام افراد برای رفتن به آلبانی در دست مسئولین فرقه است. البته اولویت های مثل بیمار بودن، مسئله دار بودن و اینکه فرقه بخواهد فرد مسئله دار را برای عدم تاثیر گذاری بر دیگران از لیبرتی خارج کند در نظر گرفته می شد، هدف این است که نفرات تشکیلات از نظر آنها آلوده نشوند، هدف به اصطلاح خودشان پاکسازی بود در این رابطه همان ابتدا یکسری از مسئولین فرقه را به آلبانی فرستاند تا تشکیلات آنجا را کنترل کنند و اگر به اسامی نفرات سری اول انتقال به کشور آلبانی توجه شود در خواهید یافت که بیشتر مسئولین فرقه بودند تا بتوانند تشکیلات را در آنجا برقرار نموده تا کسی نتواند از این فرقه جدا شود .
در ادامه جلسه آقای علی رضا خزایی سئوال نمود انگیزه شما چه بود؟ آیا با درخواست جدایی شما موافقت کردند؟
آقای باباپور گفت من به نیت جدا شدن از اشرف به لیبرتی رفتم و دوبار با یونامی مصاحبه کردم اما در نهایت خودم را جزء گزینه سوم ثبت نام کردم. در فرقه سه گزینه به ما داده بودند که عبارت بود از:
1- ماندن در فرقه تا موضوع حل شود و بعد جدا شدن
2- همکاری با فرقه
3- اعزام به آلبانی با هزینه فرقه
من سال 93 گزینه سوم را انتخاب کردم اما کار مرا تا سال 94 کش دادند و در نهایت وقتی دیدیم که کارم را دنبال نمی کنند درخواست جدا شدن دادم.
البته باید به این نکته هم اشاره نمایم که معمولا مسئولین فرقه برای این گونه جواب ها سعی می کردند جواب افراد را دیرتر بدهند تا شاید فرد به گذشت ایام از کارش پشیمان شود 
در ادامه حرفهای آقای باباپور ، خانم سهرابی سئوال نمودند شما چطور از تشکیلات فرقه رجوی بیرون آمدید؟
آقای علی اصغر باباپور اظهار داشتند تا مهر 1394 با مسئولین فرقه رجوی تعیین تکلیف کردم و گفتم هنوز مرا نفرستادید و من می خواهم جدا شوم. با اینکه از سال 1393 با آنها قرار داد داشتم که مرا به آلبانی بفرستند اما نمی گذاشتند بروم.
خانم سهرابی: آیا بچه های دور و بر شما متوجه شدند که شما گزینه سوم را انتخاب کردی و می خواهی بروی؟
آقای علی اصغر باباپور گفت : نه، بدلیل اینکه هم از همدیگر می ترسیدیم هم از تشکیلات فرقه چرا که با ما برخورد می کردند من بجز چند نفر که به آنها اعتماد داشتم، دیگر به کسی نگفتم که چه گزینه ای را انتخاب کرده ام. از طرفی چون من ثبت شده سازمان ملل بودم نمی توانستند بلایی سرم بیاورند بنابراین من هم سماجت کردم تا آنکه توانستم جدا شوم.
خانم فتانه خمیسی خواهر محمدرضا خمیسی از ساری: آیا برادرم محمدرضا خمیسی را می‌شناسی؟
آقای علی اصغر باباپوردر جواب این خانم که سالیان در انتظار حتی یک تماس از طرف برادرش می باشد اظهار داشت او را می شناسد اما رابطه کاری با وی نداشته است .
خانم فتانه خمیسی که هنوز در انتظار جواب بود سئوال نمود در اشرف فاصله داشتید؟ یا در لیبرتی از هم دور شدید ؟
آقای علی اصغر باباپور گفت : در اشرف دورتر بودیم و رابطه کاری نداشتیم در لیبرتی فاصله نزدیک تر بود اما با برادرت محمد رضا رابطه کاری نداشتم.
خانم فتانه خمیسی که به دنبال راه حلی بود تا برادرش مانند آقای باباپور از فرقه رجوی جدا شود سئوال نمود آیا ما کاری می توانیم انجام دهیم ؟
آقای علی اصغر باباپور در جواب این خواهر که این گونه به دنبال آزادی برادرش بود اظهار داشت درست است که می گویم رجوی جنایت کار عاطفه و احساس را از ما گرفته اما باز هر کاری که بکند این قلب وجود دارد و از خانواده تاثیر می پذیرد . رفتن شما خانواده ها به لیبرتی و خواهان ملاقات بودن این بهترین گزینه برای فعالیت شما می باشد و مطئمن باشید روزی این مسئله جواب شما یعنی آزادی برادرتان از فرقه خواهد بود .
خانم سهرابی که سالیان به دنبال دیدار با برادرش رحیم بوده سئوال نمود که چرا برادرم فرار نمی کند؟
آقای باباپور گفت که فرار کردن از تشکیلات فرد باید یک تصمیم مهمی بگیرد و بخاطر اینکه از بس رجوی جنایت کار غل و زنجیر های مختلفی به دست و پای افراد زده دیگر کسی توانی برای تصمیم گیری ندارد و برادر شما رحیم هم مانند دیگران است تا زمانی که شرایط برای او مهیا باشد ولی رفتن شما برای ملاقات به لیبرتی می تواند این زمان را تسریع کند .
ما جدا شده ها باید افشا کنیم و بگوییم که رجوی پلید قلب افراد را سرکوب نموده اما قلب و عاطفه افراد نمرده ولی آنان قدرت بروز احساسات خود را ندارند .
آقای ضیایی همسر خانم خمیسی از آقای باباپور سئوال نمود می گوئید برخی تشکیلاتی هستند، مگر آنجا همه در تشکیلات نبودند؟
یکی از افراد جدا شده به نام آقای ایرج صالحی در جواب بیان داشتند درتشکیلات طیف های مختلفی بودند از نفراتی که هوادار فرقه بودند تا کسانی که در دوران سربازی اسیر عراق شده تا کسانی که دنبال کار بودند اما فرقه آنها را فریب داد و به عراق بردند. بنابراین همه در تشکیلات بودند اما وضعیت تشکیلاتی مختلفی داشتند اینکه می گوئیم همه در تشکیلات بودند درست ولی بر اساس تناقض هایی که با خط و تشکیلات رجوی دارند آنان دسته بندی می شوند .
آقای محمدرضا گلی اسکاردی در جواب این سئوال اظهار داشت برای جذب نیرو تشکیلات رجوی از هر ترفندی استفاده می کند. یک نمونه یکی از بچه هایی که با من به ایران آمد می گفت من برای کار به استانبول رفته بودم، بعد یکی از نفرات فرقه در استانبول اتفاقی وی را می بیند و به او می گوید ما شما را به عراق می فرستیم، حدود 2 الی 3 ماهی آنجا می مانید سپس به هر کشوری اروپائی بخواهید شما را می فرستیم و براحتی برایت پناهندگی می گیریم. نفرات فرقه با وعده های کاذب و دروغین، افراد عادی را به قرارگاه اشرف در عراق می بردند که خود نوعی آدم دزدی به حساب می آید. این افراد ساده توی قرارگاه گیر می‌کردند و دیگر نه راه پس داشتند و نه راه پیش. وقتی درخواست رفتن به اروپا را می کردند آنها را توی نشست جمعی هزار و یک حرف و توهین و افترا بارشان می کردند. خلاصه با حقه و فریب و با اشکال مختلف آدم ها را به دام می انداختند و رجوی از آنها در جهت منافع خویش سوء استفاده می نمود تعدادی با همین حقه ها آمدند و بر خلاف میل شان، جانشان را از دست دادند.
در این موقع آقای باباپور اظهار داشتند که پایشان درد می کند که خانم سهرابی در این رابطه سئوال نمود آیا درد پای شما بخاطر این است که شما را شکنجه کردند ؟ برادرم سالم بود اما الان از ناحیه چشم مشکل دارد .
آقای باباپور جواب دادند در اشرف چنین فضایی که می گوئید وجود داشت ولی من به خاطر خیره سری رجوی در درگیری با ارتش عراق پایم مجروح شدم .
در این باره با فریبکاری و حقه بازی ما را به درگیری با ارتش عراق کشاندن چرا که حرف آنان درست بوده است و رجوی به خاطر اینکه خودش را مطرح کند و تعدادی کشته بدهد و در کار تبلیغاتی از آن استفاده کند تعدادی از افراد خود را به خاطر دروغگویی به کشتن داد .
آقای حسن آهنگر طبقی از آقای باباپور سئوال نمود اینکه می گویند در جریان اعتصاب غذا 6 یا 7 نفر مردند درست است؟
آقای علی اصغر باباپور گفت البته این خواست رجوی بوده تا با به کشتن دادن تعدادی بتواند از خون آنها سوء استفاده کند ولی در جواب سئوال شما کسی در رابطه با اعتصاب غذا کشته نشده و این خبر هم از فریبکاری دستگاه تبلیغاتی رجوی می باشد.
ادامه دارد ...

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  بازگشت ، 
برچسب ها: بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به کانون گرم خانواده (1 و 2)، انجمن نجات مرکز مازندران، لیبرتی، نوید رهایی، بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به کانون گرم خانواده (1 و 2 و 3)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی