نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1395
برخلاف ادعاهای مکرر مجاهدین مبنی بر وخامت اوضاع لیبرتی، معاون وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد: گزارش های روزانه از این کمپ حاکی از این است که امکانات اولیه از قبیل آب و برق و غذا همچنان از استانداردهای اولیه بشردوستانه بالاتر است.
در شرایطی که آه و فغان رجوی از وضعیت نابسامان و محرومیت ساکنان کمپ لیبرتی از پنج قاره جهان گذشته است، پارلمان بریتانیا اعلام کرد: وضعیت مجاهدین در کمپ لیبرتی از استانداردهای بشردوستانه بالاتر است. یعنی اینکه وارونه گویی و مظلوم نمایی رجوی نقش برآب است. پشت پرده حامیان تروریسم، خلاف ادعای رجوی می باشد یا بهتر بگوییم «هتل پنج ستاره لیبرتی با امکانات و حمایت نامحدود» که عراقی ها امكاناتش را به خواب نمی بینند و از نعمت های رفاهی اهدایی اربابان تروریسم محرومند.

برخلاف ادعاهای مکرر مجاهدین مبنی بر وخامت اوضاع لیبرتی، معاون وزیر خارجه انگلیس اعلام کرد: گزارش های روزانه از این کمپ حاکی از این است که امکانات اولیه از قبیل آب و برق و غذا همچنان از استانداردهای اولیه بشردوستانه بالاتر است.
به گفته توبیاس الوود معاون فیلیپ هاموند: ساکنان کمپ لیبرتی همچنان برای ما اهمیت دارند.
افراد جداشده از فرقه رجوی، بارها اعلام کرده اند که امپریالیسم آمریکا بعلاوه اکثر کشورهای اروپایی منجمله انگلیس بر حسب منافع سیاسی و سوءِ استفاده از گروه تروریستی مجاهدین، حمایت سیاسی- مالی (تروریست پروری) را پیوسته ادامه می دهند. در زمینه فعالیت های جاسوسی هسته ای فرقه رجوی رتبه نخست را ایفاء نموده است که کنفرانس های خبری (جاسوسی های علنی) گوشه ای از مزدوری رجوی ها برای اربابان است.

در حالی كه نیروهای عراقی حفاظت ساکنان لیبرتی را پوشش می دهند، مأموران سازمان ملل نظارت کامل بر این کمپ دارند، صلیب سرخ جهانی نیز حضور فعال دارد، با این همه جیغ و فغان و سیاه نمایی رجوی در رابطه با لیبرتی همچنان ادامه دارد. روزی برای آب آشامیدنی و سوخت، بعد نوبت فروش اموال لیبرتی به تاجران عراقی با هدف تبدیل سرمایه های عراق به دینار و دلار و تأمین هزینه هنگفت شوی تفریحی- تبلیغاتی ویلپنت میرسد.

مریم رجوی بزرگ تروریست چند منظوره، لبریز از انتظار و توقعات بیجا، خود را اشرف مزدوران، جاسوسان، ایران ستیزان، بیگانه پرستان می داند. به همین دلیل است که امکانات هتل لیبرتی را در شأن خود و همراهانش نمی داند. دائم در شکوه و شكایت بردن به پیشگاه اوباما و آمریكاست. معلوم نیست مردم عراق صاحبخانه اند یا رجوی و دار و دسته تروریستش؟!

توبیاس الوود معاون فیلیپ هاموند گفت: ساکنان کمپ لیبرتی همچنان برای ما اهمیت دارند. ارزش و اهمیت اعضای فرقه تروریستی مجاهدین برای اربابان غربی قابل انکار نیست، تا زمانی که منافع غرب ایجاب می کند كه از تروریست ها به عنوان اهرم فشار علیه ایران استفاده نمایند، این گروه عزیز و ارزشمند است.

از سوی دیگر، موضوع تلاش سفارت انگلیس در بغداد برای انتقال بازماندگان لیبرتی به کشورهای ثالث و همکاری با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، با کارشکنی و سنگ اندازی رجوی برای جلوگیری از تعیین و تکلیف نهایی ساکنان لیبرتی در تضاد است، زیرا سفارت های غربی در بغداد برخلاف میل رجوی اقدام می کنند. سازمان ملل، کمیساریا و انگلیس به فکر انتقال افراد به کشور ثالث هستند، ولی رجوی رویای بازگشت به اشرف و ماندگاری دائم در عراق را در سر دارد!

برخلاف ادعاهای دروغ و جار و جنجال های تبلیغاتی رجوی، مونیتورهای نمایندگی سازمان ملل در عراق به طور منظم از کمپ لیبرتی بازدید و گزارش روزانه ای از وضعیت آنجا ارائه می کنند. ارزیابی ها مؤید رعایت استانداردهای اولیه حقوق بشر در حد بالاتری است. غذا و سایر تجهیزات به طور منظم به کمپ لیبرتی وارد می شود، بیماران به بیمارستان ارجاع داده می شوند، کلینیک فعال است؛ خلاصه هر آنچه مردم تروریست زده ی عراق از داشتن آن محروم هستند، در اختیار ساکنان لیبرتی قرار دارد.

نوید رهایی
18 خرداد 95
طبقه بندی: افشاگری،  اخبار،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: هتل پنج ستاره لیبرتی با حمایت نامحدود!، لیبرتی انگلیس، توبیاس الوود معاون فیلیپ هاموند، مریم رجوی، سازمان ملل، کمیساریا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی