نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی یک ساختمان زیر زمینی بزرگ در درون اشرف برای خودش ساخت و کسی بدون داشتن ویزا اجازه تردد به آنجا را نداشته و درون تشکیلات به همه گفته بودند که این ساختمان برای تصفیه آب ساخته شده است در حالی که اکنون مشخص شد که این محل مخفی شدن رجوی جنایتکار بوده است ...

بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به وطن و کانون گرم خانواده اش
خیلی خوشحالم که به کشورم برگشتم و نزد خانواده ام می روم.

آقای عبدالله افغان از بازگشتی های قبل به میهن در ادامه حرفهای آقای باباپور عنوان داشت باید بدانیم که مسبب همه مشکلات شخص رجوی است. بحث انقلاب طلاق که پیش آمد، تا به حال رحم 150 زن را به بهانه بیماری در آوده اند، دیگر حساب بقیه را خودتان بکنید.
رجوی جنایتکار فقط با ریختن خون افراد به حیات نکبت بارش ادامه می دهد و در مقاطع مختلف هم شاهد بودیم که همیشه طلبکار این مسئله بود که چرا نفرات بیشتری از اعضای فرقه کشته نشدند .
آقای قربانعلی محمدجانپور برادر رحمان محمدجانپور از بابل که بخاطر مغزشویی سالیان درازی است در اسارت فرقه رجویست سئوال نمود به خدا قبول دارم که رجوی و نفرات همدست او ما را بدبخت کردند اما این بدبختی ما کی تمام می شود؟
آقای ایرج صالحی در جواب به این سئوال اشاره نمود و گفت: باور کنید اگر حضور خانواده ها نبود اشرف جمع نمی شد و این تعدادی هم که به آلبانی رفتند و حداقلش خطر جانی فعلا ندارند هم بدست نمی آمد. آقای باباپور توضیح داد و دیگر دوستان هم بر این مطلب تاکید نمودند که حضور خانواده ها باعث امیدواری بسیاری از نفرات و انگیزه آنها برای فرار و جدایی شده است. بنابراین نباید این کار را دست کم گرفت و باید به همین مقدار که از دست تان بر می آید ادامه بدهید. مسلما امثال من جدا شده روی نفرات گرفتار در فرقه اثر داریم اما اثر خانواده روی نفر خودشان خیلی بیشتر است و به آنها انگیزه بیشتری می دهد.

آقای ایرج صالحی در ادامه عنوان کرد آنچه که من از خودم که مستقیم در این موضوعات درگیر بودم می توانم بگویم این است که با ما مثل یک شهروند رفتار شده است. وقتی به ایران آمدیم با ما بسیار محترمانه رفتار شد بعد هم شروع به زندگی کردیم. من خودم ازدواج کردم و صاحبت فرزند هستم و به تحصیلات دانشگاهی خود ادامه دادم . لذا تمام تلاش رجوی ماندگاری در عراق است. این فرقه رابطه تنگاتنگی با آمریکایی ها و اسرائیلی ها دارد. آنها یک بحث منطقه ای هم برای ماندن در عراق دارند و می گویند تروریست های داعشی موفق می شوند و دولت عراق تغییر می کند و برای فرقه رجوی راهی باز می شود.
در این رابطه آقای علی اصغر باباپور اظهار داشت تمام دعوای عراق با فرقه رجوی سر احترام به حاکمیتش بود. درگیری در 6 و 7 مرداد و 19 فروردین انجام شد چون فرقه زیر توافقات با دولت عراق زد. جایی که عراق گفت می خواهیم داخل اشرف پاسگاه بزنیم و یا می گفت ما زمین های کشاورزی مردم عراق را می خواهیم به آنها پس بدهیم به همین خاطر رجوی با شیادی تمام تعداد زیادی را به کشتن داد. رجوی تا آخرین لحظه که امکان داشته باشد در عراق می ایستد.

رجوی یک ساختمان زیر زمینی بزرگ در درون اشرف برای خودش ساخت و کسی بدون داشتن ویزا اجازه تردد به آنجا را نداشته و درون تشکیلات به همه گفته بودند که این ساختمان برای تصفیه آب ساخته شده است در حالی که اکنون مشخص شد که این محل مخفی شدن رجوی جنایتکار بوده است .
آقای حسن آهنگر طبقی در ادامه جلسه سئوال نمود راهی که آقای باباپور به ما نشان می دهد چیست؟
آقای علی اصغر باباپور اظهار داشت کار خانواده ها تمام شدنی نیست و باید تا آخر ادامه بدهند اگر قدری یاس و ناامیدی به خود راه بدهید مطمئن باشید رجوی از آن سود خواهد برد افراد شما در حصار تشکیلاتی بسر می برند و حل این موضوع زمان می برد .
آقای عبدالله افغان: خانواده ها نباید خسته بشوند و باید به کار خود ادامه بدهند. 90 درصد نفرات با فرقه رجوی مشکل دارند در این فرقه کسی اجازه داشتن رادیو را هم ندارد و به همین خاطر مسئولین فرقه سعی می کنند افراد در ناآگاهی کامل بسر ببرند .
آقای علی اصغر باباپوردر تایید حرفهای عبدالله افغان گفت به ما اجازه دیدن فوتبال تیم ملی را هم نمی دادند. چه اشکالی داشت اگر ما بازی تیم ملی را می دیدیم این کار نشان می دهد که رجوی کینه عمیقی علیه ایران و ایرانی دارد .
 مسئول جلسه در این باره گفت در تمام برنامه های تلویزیونی آنها هیچ اثری از نکات مثبت درباره ایران نیست و اگر مشاهده کرده باشید حتی به موفقیت ورزشکاران هم اشاره ای نمی کنند چون میهن پرست نیسند اما اگر کوچکترین اتفاق منفی بیافتد آن را بزرگ می کنند.
در پایان این جلسه همه افراد حاضر سعی داشتند عکس یادگاری با آقای باباپور بگیرند و تاکید نمودند که این زمان برای دیدار و پرس و جو از افراد گرفتار در فرقه کم بوده و خواستار دیدارهای بعدی و بیشتری هم بودند .
در انتها نیز ضمن آرزو برای رهایی همه افراد گرفتار از تشکیلات مخوف رجوی آقای علی اصغر باباپور به همراه خانواده خود به سمت روستای خود در بابل حرکت نمودند تا از این به بعد در کنار کانون گرم خانواده اش و به دور از فشارهای تشکیلاتی رجوی جنایت کار زندگی جدیدی را آغاز نماید .
باشد که رهایی آقای باباپور نقطه عطفی برای بقیه افراد گرفتار از فرقه رجوی باشد .   
پایان


منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  بازگشت ، 
برچسب ها: بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی، عبدالله افغان، رحمان محمدجانپور، ایرج صالحی، k، dn vihdd،
دنبالک ها: بازگشت علی اصغر باباپور از فرقه رجوی به کانون گرم خانواده (1 و 2 و 3)،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی