نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خانواده های لرستانی در اطراف زندان اشرف

خانواده های حقیقی همان کسانی هستند که سالیان متمادی است از فرزندان خود بیخبر و در کنار لیبرتی نشسته و از عالم و عالمیان میخواهند تا برای چند لحظه جگرگوشه شان را دیده و بوسه ای بر تارک پیشانی آنان بزنند و یا  خبری از انان بگیرند؟

مرگ بر رجوی
چند روز پیش در سایت فرقه رجوی مطلبی با عنوان خانواده های حقیقی مجاهدین نوشته بهنام عالیوند را خواندم که در آن به مجیزه گویی مریم و مسعود پرداخته و خود و خانواده اش را دربست مجاهد ناب نامیده و خاطراتی مهم و ناگفته از مرحوم پدرش را ذکر که بنا به مثل معروف آدم دروغگو کم حافظه است در این مطالب بخوبی نمایان شود. از آنجا که بهرام عالیوند نقاش بوده جای حرفی نیست اما جایگاه وی و نقش وی در فرقه رجوی آنقدر مطرح نبوده و بود و نبود وی فقط برای فرزندانش حائز اهمیت بود.

بهنام خان در این خاطرات به فرار خود و خانواده اش در دهه 60 در حالی که دیگران در حال مبارزه بودند اشاره نمی نماید و اینکه خود و برادرش چون استعداد تحصیل نداشتن میل به مبارزه پیدا و با یاری مادرشان راهی دانشگاه جاسوسی و جیره بگیری اشرف شدند تا توسط ارتش عراق بکار گرفته شوند!

وی در خاطرات خود و پدرش می گوید بعد از آنکه شهرام به عراق رفت پدرم خیلی خوشحال بود و نقل قول از پدرش میگوید: شهرام رفته همه چیزش را فدا کند؟ ولی در رابطه با رفتن بهنام در خانواده دعوا ها و بحث ها صورت می گیرد, خوب اگه پدر خوشحال و راضی بود چرا برای رفتن بهنام  بحث و دعواها اتفاق افتاد! این تضاد در دروغگویی را چگونه حل نماییم, و جالبتر در سطر های بعدی است که می نویسد از پیوستن ما نه تنها ناراحت و دلتنگ نبود از قضا افتخار هم می کرد ! پس اون دعوا ها و درگیری ها برای چه بود؟
آقای بهنام عالیوند در ادامه می نویسد پدرم از ما خواست تا همه چیزمان را فدا کنیم اما در سطرهای بعدی از اینکه گاه و بیگاه تلفن هایی به وی می شد و خبر کشته شدن ما را به او میداند گله و این تماس ها موجب فشار های روحی و جسمی بر پدرش دانسته؛ مگر پدرتان شما را برای فدا نفرستاد و به شما نگفت: "جانانه باش و قیمتش را تا با آخر بده" پس چرا با خبر مرگ شما خوشحال و افتخار ننموده  و این خبر ها جسم و روح وی را می آزارد .
در ادامه خاطره گویی  به شب قبل از فوت پدرشان اشاره و می نویسد آن شب من به بیمارستان زنگ زده و خواهان صحبت با پدرم شدم که جواب داده می شود حال وی نامساعد و نمیتواند صحبت کند اما فردایش می فهمید که دیشب مریم رجوی با وی صحبت و انرژی و قوت خاصی به وی داده!  عجبا از این دروغ بزرگ؟ چطور برای شما نتوانست حرف بزند که فرزند وی هستید ولی  فردا  فهمید مریم دیشب با وی حرف زده و انرژی داده !؟ تازه فردا هم پدر فوت میکند و ما نمیدانیم این انرژی و قوت  کجا رفت که شب مریم بافرد در حال  احتضار صحبت نموده و وی را راهی آن دنیا میکند حال شما پیدا کنید پرتغال فروش را ؟ .
خدا کند این انرژی را مریم قجر  به همه سران فرقه  بدهد تا راهی آن دنیا شوند و این گول خوردگان و بدبختان مدهوش بخود بیایند و واقعیت ها را بپذیرند .
در خاتمه باید گفت خانواده های حقیقی همان کسانی هستند که سالیان متمادی است از فرزندان خود بیخبر و در کنار لیبرتی نشسته و از عالم و عالمیان میخواهند تا برای چند لحظه جگرگوشه شان را دیده و بوسه ای بر تارک پیشانی آنان بزنند و یا  خبری از انان بگیرند ؟؟ خانواده هایی که روزها در بیایان و پشت دیوار های بتونی بسر برده تا طعم عاطفه را نثار عزیزانشان بکنند ؟؟ خانواده هایی که از دست خبیثان رجوی کتک و فحش میخورند اما باز مهر و محبت را در لیبرتی می کارند تا کینه را درو کنند .

منبع: انجمن نجات مرکز لرستان
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
طبقه بندی: آرشیو 95،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  لرستان،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خانواده های حقیقی، بهنام عالیوند، خانواده، لرستان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی