نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1395
فرقه رجوی در راستای ترویج اسلام وهابی- آمریکایی، مخالفت علنی و آشکار خود را با اصل «امر به معروف و نهی از منکر» اعلام کرد و رعایت احكام شرعی در ماه مبارک رمضان را تشدید سرکوبگری نامید، در صورتی که امر به معروف و نهی از منکر زیربنای همه ی احکام اسلام است.

مخالفت رجوی با امر به معروف و نهی از منکر
فرقه رجوی در راستای ترویج اسلام وهابی- آمریکایی، مخالفت علنی و آشکار خود را با اصل «امر به معروف و نهی از منکر» اعلام کرد و رعایت احكام شرعی در ماه مبارک رمضان را تشدید سرکوبگری نامید، در صورتی که امر به معروف و نهی از منکر زیربنای همه ی احکام اسلام است.

سوءِ استفاده رجوی از ماه و مناسبت های ملی- مذهبی نوعی امر به گناه و تشویق به فساد و فحشا محسوب می شود، در صورتی که امر به معروف و نهی از منکر وظیفه مسلمانان و نشانه غیرت دینی و احساس مسئولیت است.

در اطلاعیه رجوی آمده است: «نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه بر ضرورت «رعایت بیش از پیش عفاف و حجاب و دوری از ناهنجاریها» در ماه رمضان تأکید کرد و نوشت «کلیه رانندگان و سرنشینان وسائل نقلیه اعم از عمومی و شخصی باید از هرگونه تظاهر به روزه خواری، ایجاد آلودگی صوتی و اعمال منافی شئونات مکتبی اجتناب کنند».

سرهنگ صالحی، جانشین نیروی انتظامی خوزستان ضمن اعلام حضور گسترده «گشتهای پلیس محسوس و نامحسوس و گشتهای خودرویی و پیاده» در «سطح شهر و معابر و خیابانها و محیط پیرامون اماکن مذهبی» گفت: در ماه رمضان «شهروندان... به منظور رعایت حرمت ماه رمضان از هرگونه تظاهر به روزه خواری و بدپوششی در اماکن عمومی، واحدهای صنفی، تفرجگاهها، مجتمعهای تجاری و معابر عمومی جدا خودداری کنند... رانندگان خودروها و وسایل شخصی و عمومی هم... از هرگونه تظاهر به روزه خواری و ایجاد آلودگی صوتی و ناهنجاری باید اجتناب کنند»./ دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران- ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ (۴ ژوئن ۲۰۱۶)


امر به معروف و نهى از منكر برجسته ترین، بارزترین و گرامى ترین واجب در بین واجبها مى باشد. هدف تمام انبیاء و اولیاء اصلاح جامعه بشرى بوده است و مؤثرترین ابزار براى رسیدن به این هدف بزرگ امر به معروف و نهى از منكر است.

آیا فرقه تروریستی رجوی چه برنامه، طرح و تدبیری برای جلوگیری از فساد، بی بند و باری، احترام به احکام شرعی و نهی از منکر دارد؟ رجوی حمایت خود را از مروجان بدحجابی، فروشندگان مانتوهای غیرمجاز و غیرمتعارف، قهوه خانه های تروج اعتیاد، باغهای تفریحی ... را چگونه توجیه می کند؟
در اشرف چه شور و غوغایی برپا بود و در لیبرتی و اورسوراواز پاریس چه بی بند باری رایج و معروف است؟ آیا رجوی با توجه به این مواضع و مخالفت هایش، با منکرات دورن فرقه ای چگونه برخورد می کند؟ نظر رجوی در مورد امر به معروف چیست؟ این سؤال ها وقتی به ذهن می رسد که ما شاهد مخالفت رجوی با امر به معروف و نهی از منکر هستیم. تروریست بدعت گذار حتی برای ادامه دشمنی و خیانتش اصول و فروع دین را زیر پا می گذارد، همرنگ و همصدای اسلام ستیزان دنیا از آمریکا تا وهابیون عربستان می گردد، هوادار و مشوق جنایات داعش و یزیدیان زمانه است، بعد خود را ادامه دهنده راه امام حسین (ع) می نامد! قدم و قلم، گفتار و بیان رجوی در مسیر جلب توجه بیگانگان، رضایت ایران ستیزان و همراهی با دشمنان مردم ایران است.

از حضرت أمیر المؤمنین علیه السلام روایت شده است: «لا تترکوا الأمر بالمعروف والنهی عن المنکر فیولّی علیکم شرارکم، ثمّ تدعون فلا یستجاب لکم».
«امر به معروف و نهی از منکر را ترک ننمایید، وگرنه بدترین افراد بر شما حکومت خواهند کرد و دعاهای شما هم مستجاب نخواهد شد».
افراد ساكتى كه در برابر خلافكار هیچگونه عكس العملى نشان نمى دهند مردگانى هستند زنده نما.
رجوی، سوء استفاده از احكام شرعی و اصول دین را به شیوه میوه چینی از چهارشنبه سوری دنبال می كند.

منبع: پرونده سیاه

19 خرداد 95
آدرس منبع: http://www.theblackfile.comطبقه بندی: اخبار،  افشاگری،  آرشیو 95،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  ایران ستیزی،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: مخالفت رجوی با امر به معروف و نهی از منکر، امر به معروف و نهی از منکر، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی