نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1395
دفاع از حقوق بشر، بهانه و دستاویز نقشه های شوم حامیان تروریسم است. برای فعال سازی چرخه اقتصادی، تولید و ترویج تروریسم لازم است. رفاه و خوشی شهروندان آمریکایی در گرو درآمدهای نجومی حاصل از فروش تسلیحات کشتار جمعی در آسیا و خاورمیانه است. استکبار جهانی به ظالم و مظلوم، تروریست و تروریست زده سلاح می دهد ...
اربابان تروریسم بین المللی، مدیریت تولید و پخش، نقل و انتقال، جابجایی، هدایت و حمایت، حذف و اضافه گروههای تروریستی زیر پوشش خود را بعهده دارند. داعش در کنف حمایت آشکار آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی بعلاوه ترکیه و... است. القاعده پیرترویست خاورمیانه در شرف بازنشستگی و گوشه نشینی و فرقه بعثی مجاهدین (رجوی) در ردیف تروریست های فرسوده از دور خارج شده و اسقاطی است که با تغییر کاربری از عملیات تروریستی به جاسوسی هسته ای و ... روی آورده است، اکنون بعنوان مزدور چند منظوره و بین المللی به هر مشتری خدمات دهی می کند.

آمریکا زیرکانه به بذرپاشی پایگاههای مرگ در گوشه و کنار جهان بالاخص اروپا مشغول است. در قالب حقوق بشر و پناهندگان سیاسی با هماهنگی سازمان ملل و کمیساریای پناهندگان، تروریست های اخراجی و خسته را از عراق به قاره اروپا و كشور آلبانی اعزام می کند تا استراتژی «اروپای لبریز از تروریست» را به پیش ببرد. شکی نیست، آمریكا، برای آینده اروپائیان نقشه شومی كشیده است.
دفاع از حقوق بشر، بهانه و دستاویز نقشه های شوم حامیان تروریسم است. برای فعال سازی چرخه اقتصادی، تولید و ترویج تروریسم لازم است. رفاه و خوشی شهروندان آمریکایی در گرو درآمدهای نجومی حاصل از فروش تسلیحات کشتار جمعی در آسیا و خاورمیانه است. استکبار جهانی به ظالم و مظلوم، تروریست و تروریست زده سلاح می دهد. درآمد ناشی از فروش سلاح را به جیب خود و صرف رفاه دولت و ملت آمریکا می کند. پس اگر ماشین ترور خاموش شود و از کار بیفتد، دولتمردان آمریکایی باید در گوشه ای نشینند، کاسه گدایی بدست گرفته و پشه شکار کنند، عصر ارتباطات و کامپیوتر به تروریسم گره خورده است. خاورمیانه در آتش جنگ و خونریزی می سوزد تا کدخدایان بی خدا در عیش و نوش باشند.

آمریکا برای حفظ قدرت و توسعه نفوذش در جهان، استراتژی ساخت و ساز پایگاه نظامی، موشکی، هسته ای و تروریستی را در پیش گرفته است، عمله های تروریسم از جمله تركیه و آل سعود ساده لوح بی خبرند. حادثه 11 سپتامبر ساختگی و بهانه ای برای استارت فاز تولید و ترویج تروریسم در جهان بود. آمریکا بعد از 11 سپتامبر به بهانه مبارزه با تروریسم به عراق و افغانستان لشکر کشید، برخورد دوگانه و نقشه های شومش برای جهانیان معلوم شد. حالا هم به فکر صادرات گروههای تروریستی از خاورمیانه به اروپاست تا این معضل ضد بشری را به نفع خود بکار گیرد. انتقال 800 نفر از تروریست های عضو فرقه رجوی از عراق به آلبانی تأکید و تطمیع جان کری برای موافقت دولت تروریست پذیر و دلارطلب آلبانی نیز در همین راستاست، ولی آنچه مهم است، فعالیت گروههای تروریستی زیر پوشش دولت آمریکا در سراسر خاک اروپاست که عواقب خطرناکی بدتر از حوادث پاریس و بلژیك به دنبال دارد.
این روزها سیل مهاجران تروریست و تروریست زده بسوی اروپاست.

آمریکا هدایت و حمایت تروریست های اعزامی به اروپا را بعهده دارد. اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، در آینده ای نزدیك مردم اروپا قربانیان اهداف تروریستی آمریکا خواهند شد، که مصیبتی تلخ و ناگوار است. نمونه تروریست بازی، کشور آسیایی- اروپایی ترکیه است، ترکیه به سفارش آمریکا و اسرائیل، حیاط خلوت و پایگاه گروه تروریستی داعش شده است، طبیعی است كه مارگیر درد و رنج نیش مار را خواهد چشید، انفجارهای استانبول و آنکارا تا دیگر شهرهای ترکیه نتیجه حمایت از داعش است که آینده خطرناکی بدنبال دارد.

در واقع آمریکا تولید و ترویج گروههای تروریستی را جایگزین جنگ ستارگان کرده، اکنون تروریست ها (داعش، القاعده، رجوی) پرچمداران اوباما، طلایه داران سازمان سیا در اقصی نقاط جهان هستند.
به امید روزی كه ایالات متحده آمریكا جولانگاه تروریست های ساخت آمریكا شود.

20خرداد 95
منبع: پرونده سیاه
آدرس منبع: http://www.theblackfile.com
طبقه بندی: افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  آمریكا،  عملیات تروریستی، 
برچسب ها: نقشه شوم آمریکا برای تروریستی کردن قاره اروپا، تروریست، امریكا، رجوی، داعش، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی