نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 شهریور 1390

... به تازگی هم افرادی توانسته اند از پادگان اشرف فرار کنند و به جمع خانواده ها ملحق شوند. این افراد میگویند که بعد از اینکه قسمتی از اشرف توسط نیروهای عراقی اشغال شد مراقبت از افراد، خصوصا کسانی که ظن فرار نسبت به آنها میرود، شدیدتر شده است. بر اساس اطلاعات رسیده، نارضایتی ها در داخل پادگان ابعاد تازه ای به خود گرفته است. تعدادی میگویند: "چرا فرار کنیم، می مانیم و در فرصت مناسب نهایتا تکلیف خودمان را با مسئولین مشخص میکنیم. آنها باید جوابگوی تلف کردن عمر و زندگی ما باشند. رجوی باید جوابگو باشد. او همیشه سر بزنگاه ها غایب است. در 30 خرداد 60 یعنی بیش از 30 سال پیش افراد خود را در تهران جلوی تیغ رها کرد و فرار نمود و امروز هم همین کار را کرده است". این افراد ...

                                  


 

بنیاد خانواده سحر، بغداد، دوازدهم سپتامبر 2011

ابتدا عید سعید فطر را به همگی تبریک میگوئیم و از بابت تأخیر فوق العاده پوزش می طلبیم.
این مدت ایمیل ها و نامه های زیاد داشتیم که از حال و وضعیت خانواده های متحصن در برابر پادگان فرقه ای اشرف سؤال کرده بودند که چه میکنند و آیا هنوز در عراق هستند یا خیر.
قبل از هر چیز باید بگوئیم که خانواده ها کماکان حضور دارند و در اضلاع شمال، جنوب، شرق و غرب پادگان بطور شبانه روزی فعالیت میکنند. عکس و فیلم هم تهیه میشود که برای دوستان و آشنایان و خصوصا خانواده ها در سایر نقاط از جمله ایران می فرستند. برخی اوقات اخبار جداشدگان از این طریق بدون اطلاع ما منعکس میشود.
خانواده ها و جداشدگان مستقر در شهرک آزادی در مقابل اشرف مطالبی که در سایت ها در خصوص فرقه رجوی منتشر میشود را چاپ کرده و در دسترس دیگران قرار میدهند. سیمای آزادی مجاهدین خلق را هم با امید به اینکه تصویری از عزیز خود ببینند نگاه میکنند. ملاقات ها و ارتباطات خوبی هم با طرف های عراقی و غیر عراقی برقرار میکنند که در پیشبرد اهداف آنان بسیار مؤثر است.
به تازگی هم افرادی توانسته اند از پادگان اشرف فرار کنند و به جمع خانواده ها ملحق شوند. این افراد میگویند که بعد از اینکه قسمتی از اشرف توسط نیروهای عراقی اشغال شد مراقبت از افراد، خصوصا کسانی که ظن فرار نسبت به آنها میرود، شدیدتر شده است.
بر اساس اطلاعات رسیده، نارضایتی ها در داخل پادگان ابعاد تازه ای به خود گرفته است. تعدادی میگویند: "چرا فرار کنیم، می مانیم و در فرصت مناسب نهایتا تکلیف خودمان را با مسئولین مشخص میکنیم. آنها باید جوابگوی تلف کردن عمر و زندگی ما باشند. رجوی باید جوابگو باشد. او همیشه سر بزنگاه ها غایب است. در 30 خرداد 60 یعنی بیش از 30 سال پیش افراد خود را در تهران جلوی تیغ رها کرد و فرار نمود و امروز هم همین کار را کرده است". این افراد مدام مسئولین را مورد پرسش قرار میدهند و سؤالاتی که آنان نسبت به آنها حساس هستند از جمله "رجوی کجاست؟" را مطرح میکنند.
میدانیم که سایت سحر در حد انتظار فعال نبوده است که این چند دلیل دارد. مهمترین آن مشغولیت های خودمان در امور حقوقی و رسانه ای و حتی بین المللی در داخل عراق بوده است که ما برای آن کارها نسبت به تبلیغات خودمان اولویت قائل هستیم. برای راحتی خانواده ها و جداشدگان اصراری بر تهیه و پخش عکس و مصاحبه نداریم. هدف بازشدن راه ارتباط با عزیزان در داخل اشرف است و در هر مقطع هر کاری که در این رابطه لازم باشد انجام میدهیم.
خبرهای خوبی در راه است. امید بر اینست که بالاخره ملاقات ها صورت پذیرند و دل خانواده ها به دیدار عزیزانشان شاد شود. به امید آن روز.
درخواست ما اینست که کماکان ما را از نظرات خود مطلع نمائید.
ممنون
بنیاد خانواده سحر
بغداد – 11 سپتامبر 2011
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اطلاعیه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: بنیادسحر، بغداد، اشرف، خانواده، پیام، فرار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی