نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 21 خرداد 1395
فرزاد فرین فر


زنده یاد فرزاد فرزین فر که تا به آخر در کنار خانواده ها بود

همه خاموش خدایا چه کنیم

شب همه شب خاموش

در روز روشن صدا به جایی نمیرسد
فرزاد فرزین فر، کانون قلم، پانزدهم ژانویه 2011


فرزاد فرزین در همبستگی با خانواده های متحصن و با سلام و تقدیم به خانواده های رنج کشیده و آواره ایرانی که 1 سال است در پشت دربهای قلعه اشرف فرقه مجاهدین خلق مورد حمایت پنتاگون و جنگ طلبان حامی اسرائیل در اروپا و آمریکا ، در هجران عزیزانشان به تحصن نشسته اند

همه خاموش خدایا چه کنیم

شب همه شب خاموش

در روز روشن صدا به جایی نمیرسد

مــــدعی گر بخواهی زیاد

ندای هیچ ظلم دیده ای به جایی نمیرسد

حقوق بشر نقطه عزیمت همه

لیک برای حق طلبی ندای ما به جایی نمیرسد

پارلمان اروپا در خیانت به حقوق بشر

وز برای یک دیدار ما حق ما به جایی نمیرسد

شیرین عبادی برنده جایزه صلح نوبل

وز برای حقوق ما ندای ما به گوشش نمیرسد

لاهیجی نایب رئیس کمیته حقوق بشر

مگر ما بشر نیستیم فریاد ما رنج دیدگان به گوشش نمیرسد

الهه هیکس گم گشته در راه خویش

فریاد ما آوارگان لیک به گوش جانش نمیرسد

دیدبان حقوق بشر به خواب عمدی فرو رفته است

ما را بشر نمیداند ندای ما حق طلبان به گوشان بسته شان نمیرسد

صدای آمریکا مدعی سوپر دمکرات حقوق بشر

در حمایت از این تروریست هاست ندای ما به قلب شان نمیرسد

هر مدعی که بینی گوید ز حقوق بشر

حقوق بشر نمیداند در مصلحت ندای ما به گوشش نمیرسد

اد ملکوت مامور سازمان ملل

مصلحت اندیش فرمایشی که هیچ ندایی به روحش نمیرسد

آمریکا هم سوپر حقوق بشر دنیاست

مانع از هر ندای حق طلبی که به گوش و جان هیچکس نمیرسد

پنتاگون تروریست پرور حامی این جانیان


فـــرزاد فـــرزیـــن فـــر
23 دی 1389
13 ژانویه 2011


به اسارت برده است عزیزان ما را هیچ ندایی به جهانیان نمیرسد

هان ای مــــرغ سحر ما را مددی ز توست

در این وانفسای جهانی که کسی به یاری پشت خمیدگان نمیرسد

فــــرزاد نـــالـــه کـــم کـــن ز نـــا مـــردمـــی

جز ما و ، رسم ما و ، اراده ما هیچ کس به داد ما ستمدیدگان نمیرسد

گر بدمد طلوع صبح روشن در سحرگاهان در فردای آزادی

سرود پیروزی ما شادمانه به سرتاسر جهان میرسد


فـــرزاد فـــرزیـــن فـــر
23 دی 1389
13 ژانویه 2011
زنده یاد هادی شمس حائری

بیاد زنده یاد هادی شمس حائری، کسی که رجوی و همپالگی هایش هنوز هم از نامش وحشت دارند.

فرزاد به هادی پیوست

از قدیم گفته اند، مرگ فقیر و فساد ثروتمند دیر به گوش مردم می رسد. شادروان فرزاد فرزین فر، سه هفته ای است که از میان ما رخت بربست. فرزاد که از تبار سوختگان و سوته دلان بود، ۵۵ سال قبل در رضوانشهر گیلان چشم به جهان گشود. در نوجوانی به انقلاب ایران برخورد و با موجی که انقلاب در ایران به ویژه نواحی شمال، برانگیخته بود، فرزاد نیز به دنبال هویت سیاسی و نیل به آرمانهای انسانی، مجاهدین خلق را برگزید. او بعد از مدتها فعالیت و آوارگی در ایران، سرانجام خود را به مجاهدین در عراق رساند و چون آرمانهای سیاسی و انسانی خود را در تضاد با اهداف مجاهدین در عراق دید، ساز مخالفت نواخت و النهایه پس از شکست عملیات فروغ جاویدان\مرصاد و شروع فاز انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین و دگردیسی در جنبه های ایدئولوژیک و نظامی و خطی، فرزاد نیز به همراه تعدادی دیگر از مجاهدین سرخورده از سازمان جداشده و خود را به رمادی عراق رساند. فرزاد در ابتدای دهه ۷۰ چند سالی در اردوگاه رمادی و با تحمل رنج و مشقت فراوان، دوام آورد و بالاخره توسط کمیساریای عالی پناهندگان واقع در رمادی، برای پناهندگی پذیرفته شد و به کشور سوئد رفت.

زندگی در غربت و تنهایی توام با گذشته ای ویران و آینده ای تاریک، فرزاد رئوف و رقیق القلب و ساده دل را به مرز وحشت و ناامیدی رساند. او که به دنبال آرمانهای سیاسی و انسانی این بار ناچار به افشاگری علیه مجاهدین شده بود، در کشور سوئد نیز همواره مورد اذیت و آزار گماشتگان مجاهدین قرار داشت و مورد فحاشی و تعقیب قرار می گرفت.

از اواسط دهه ۷۰ که تعدادی از سوته دلان مجاهدین، ماهنامه و انجمن پیوند را راه انداختند، فرزاد نیز از کشور سوئد خود را شریک درد و رنج اعضای پیوند می دانست و کمکهای مالی و افشاگریهای خود را در قالب خاطرات و رنجنامه، برای درج در ماهنامه پیوند، ارسال می کرد و در این رابطه و برای گریز از گذشته سراسر شکست و ناامیدی، فعالیت چشمگیری داشت.

فرزاد که تنها ماوا و سرپناه سوته دلان و جداشدگان از مجاهدین را در پیوند می دید، بارها تالمات و دردهای خود را به طور شفاهی بازگو می کرد. شبهایی بود که فرزاد تمام می کرد و از فرط ناامیدی و تباهی روح و جان و جوانی، اقدام به خودکشی می کرد، ولی قبل تر قصدش را با همدردی چون من در میان می گذاشت و گریه سر می داد. بارها با فرزاد صحبت کردم. در مورد مقاومت و افشاگری علیه بیداد و ستم سازمانی و آنچه که بر او و مابقی سوته دلان رفته است، باید با افشاگری و مقاومت این حجم از ناجوانمردی و خیانت را پشت سر نهاد و به زندگی و آینده ای امیدوار چشم دوخت. این موارد هر چند ماه یک بار اتفاق می افتاد. همچنین در کنار پیشنهادات سیاسی و مقاومت، چندین پیشنهاد شخصی به فرزاد ارائه دادم که در مورد یکی طرح و نقشه ام گرفت و فرزاد پس از ازدواج صاحب دو فرزند شد اما کماکان ارتباط و فعالیتهای سیاسی و حقوق بشری خود را دنبال می کرد.

سالها به سرعت از پس هم گذشت. وضعیت و موقعیت فرقه مجاهدین طی ۲۵ سال اخیر کیفاً با گذشته فرق کرد و به انحطاط و سقوط نزدیکتر شد، متقابلاً اعضای جداشده نیز طی سالهای اخیر و با وسایل ارتباطی که به دست آوردند بسط و توسعه یافتند. فرزاد اما مدتها بود که جز در اطلاعیه ها اسمی از او در سایتهای اینترنتی دیده نمی شد. نوروز امسال که با هم حرف زدیم، پس از احوال پرسی و گفت و گپ از ایران، از فرزاد پرسیدم، یعنی این همه مسایلی که از فرقه مجاهدین شنیده و دیده می شود و بسیاری اقدام یه موضع گیری می کنند، تو حرفی برای گفتن نداری؟ او جواب داد، چرا، حرف برای گفتن زیاد دارم، اما حافظه ام خوب کار نمی کند و هوش و حواس کافی ندارم، ولی یک خاطره جالبی دارم از آن سالی که شما و دوستان برای دیدن من به سوئد آمده بودید، خاطره ام در مورد هادی است. خاطره ای از او دارم که فراموش نمی کنم. اگر نوشتن ام تمام شد، حتماً برایت ارسال می کنم.

به هر حال فرزاد خاطره ای که از هادی برای نوشتن در دست داشت، تمام نکرد و خود سه هفته قبل بر اثر سکته قلبی به هادی پیوست. از فرزاد فرزین فر، همسر و دو فرزند ۱۱ و ۱۳ ساله به جای ماند. ناگفته نماند، با شناختی که از فرزاد ساده دل و مهربان دارم، گذشته دردناک و خیانت باری که همه عمر و جوانی و زندگی و آرمان و آرزوهای او را سوزاند و خاکستر کرد، در سکته قلبی و مرگ زودرسش تاثیر به سزایی داشت. روحش شاد.

“پایان”

مهدی خوشحال بغداد

2016/06/10
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 95،  اشرف نیوز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای مهدی خوشحال، 
برچسب ها: فرزاد فرزین به شمس حائری پیوست، مهدی خوشحال، ایران فانوس، فرزاد فرزین فر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی