نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1395
دستگاه تبلیغاتی فرقه رجوی باز هم اقدام به فریبکاری دیگری نمود و در اقدامی کثیف تصویری که مربوط به تخریب زیارتگاه های شیعیان توسط داعش در استان نینوای عراق می باشد را به عنوان تصویر تخریب خانه و مسجد اهل تسنن، توسط شیعیان، انعکاس داده اند.

 باز هم نمونه ای دیگر از فریبکاری فرقه رجوی
 باز هم نمونه ای دیگر از فریبکاری فرقه رجوی
دستگاه تبلیغاتی فرقه رجوی باز هم اقدام به فریبکاری دیگری نمود و برای سیاه نمایی علیه شیعیان عراق که مشغول جنگ با تروریست های داعشی می باشند، در اقدامی کثیف تصویری که مربوط به تخریب زیارتگاه های شیعیان توسط داعش در استان نینوای عراق می باشد را به عنوان تصویر تخریب خانه و مسجد اهل تسنن، توسط شیعیان، انعکاس داده اند.

 باز هم نمونه ای دیگر از فریبکاری فرقه رجوی

تصویر سمت راست در سایت فرقه به عنوان تخریب مساجد اهل سنت در خبر مربوط به آتش زدن منازل اهل تسنن استفاده شده است. حال آنکه این عکس (تصویر سمت چپ) در سال 1393 در خبر مربوط به تخریب اماکن مقدس شیعیان توسط داعش، همراه با چند عکس دیگر در خبرگزاری ها انتشار یافت. این عکس مربوط آرمگاه شیخ ابراهیم و یکی از زیارت گاههای شیعیان در استان نینوای عراق بود و تخریب آن توسط داعش را نشان داد.
رجوی ها با این کار نشان دادند که چه قرابتی با داعشی ها دارند. آنها در هنگام تصرف موصل توسط داعش با آب و تاب داعشی ها را «انقلابیون» و «عشایر» می نامیدند و فیلم‌های فجیعی که توسط داعشی برای ایجاد هراس در بین مردم در اینترنت قرار می گرفت را «کار تبلیغاتی جمهوری اسلامی» می‌خوانند تا از این طریق دوستی خود را به آنان اثبات کنند و حالا هم با این فریبکاری می خواهند جنایت آنها را به گردن شیعیان بیاندازند تا شاید در این کارزار تبلیغاتی داعش از نابودی نجات یافته و امید رجوی ها برای ماندن در عراق همراه با داعش نابود نشود.
اما باید به رجوی ها گفت:
این آروزی شیطانی شما نیز به زودی به دست مردم عراق به گور خواهد رفت همچنان که دیگر اوهام شیطانی تان توسط مردم ایران به گور رفت.
صالحی

منبع: انجمن نجات مرکز مازندران
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  جنگ روانی،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  خیانت ،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: فرقه رجوی، فریبکاری، مسجد اهل تسنن، شیعیان، داعش، نمونه ای دیگر از فریبکاری فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی