نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبر می رسد که کمر سازمان ملل زیر سلطه امپریالیسم آمریکا، صهیونیسم و سعودیسم شکسته و له شده است، چاره ای نیست جز اینکه به خدا پناه ببریم و به فکر فرار از کره زمین و فاصله گرفتن از منظومه شمسی باشیم، زیرا هر کجا برویم، از این زمین و زمان بهتر است، فقط آمریکا و همراهانش نباشند ...

بان‌کی‌مون از حذف نام عربستان و اسرائیل از فهرست ناقضان حقوق کودکان شرم کند.
هرچه بگندد نمکش میزنند، وای به روزی که بگندد نمکدان

در آشفته بازار کنونی، چشم و چراغ مردم مظلوم جهان به فریادرسان سازمان ملل است، ولی وقتی خبر می رسد که کمر سازمان ملل زیر سلطه امپریالیسم آمریکا، صهیونیسم و سعودیسم شکسته و له شده است، چاره ای نیست جز اینکه به خدا پناه ببریم و به فکر فرار از کره زمین و فاصله گرفتن از منظومه شمسی باشیم، زیرا هر کجا برویم، از این زمین و زمان بهتر است، فقط آمریکا و همراهانش نباشند.

به سازمان ملل مختلف امیدی نیست، مخصوصاً وقتی که بان کی مون کلیددارش باشد، بیانیه جهانی حقوق بشر را تعریف و پاره کرده اند، عده ای حق وتو دارند، جای ظالم و مظلوم را باهم عوض کرده اند، برای سرپا ایستادن و ریاست هر غلطی که می خواهند می کنند، سیاست بازان زالو صفت، شرم و حیا نداشته و ندارند.

راستی این دکان هزار پرچم به چه دردی می خورد؟ چه گره ای برای مردم جهان باز و چه مسئله ای را حل کرده است؟ بیلان کار مثبتش از گذشته تا حال چیست؟ سازمان مللی که زیر نفوذ و سلطه آمریکا، اسرائیل و آل سقود باشد، همان بهتر که نباشد تا کشورها خودشان برای رفع مشکل و معضل موجود فکر و چاره ای بکنند، فراموش نمی کنیم اشغال عراق و ویرانی اکثر کشورهای خاورمیانه از قلب همین سازمان ملل آمریکایی گذشته است.

آخرین اقدام سازمان ملل قرار دادن ائتلاف سعودی به دلیل حمله به مراکز غیرنظامی و کشته و زخمی کردن صدها کودک یمنی در فهرست سیاه بود، که جزئی از وظایف آن می باشد، ولی ساعتی بعد با واکنش تند عربستان سعودی روبرو شد. بان کی مون با عجله و شتابان عربستان را از لیست سیاه خارج کرد و ساعت ها از اینکه موجب خشم ارباب سعودی، دوست و همپیمان آمریکا شده است، معذرت خواهی کرده و قول داد اشتباهش را تکرار نکند!

به گزارش رویترز: «تهدید ریاض به قطع کمک های مالی و فشار گسترده دیپلماتیک، سازمان ملل را واداشت که عربستان را از فهرست ناقضان حقوق کودکانه خط بزند.»
در کشتار کودکان غزه (توسط اسرائیل) سوریه، عراق، غیرنظامیان افغانستان و پاکستان توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی، موضع سازمان ملل نیز همین بود؛ پس اقدام اخیرش ادامه سریال قدیمی و تکراری حمایت از ناقضان حقوق بشر است تا یارانه اش قطع نشود.

اقدام بان کی مون ما را به حذف و اضافه گروه تروریستی مجاهدین (منافقین) در لیست سیاه تروریستی آمریكا و اروپا می اندازد. روزگاری فرقه تروریستی با دلیل و مدرک معتبر در لیست سیاه آمریکا و اتحادیه اروپا بود، ولی با تلاش لابیان آمریکایی و اسرائیل بعلاوه ایران ستیزان اروپا، فرقه مخرب و تروریستی رجوی با داشتن پرونده ترور بیش از 17000 تن از مردم ایران از لیست تروریستی خارج گردید و یا نقش آمریکا در انتقال و حمایت از گروه تروریستی رجوی به آلبانی و کشورهای اروپایی نشان می دهد که آمریکا بزرگترین حامی و پشتیبان تروریسم است، ادعای مبارزه اش با تروریسم دروغ محض است.

در چنین شرایطی لازم است که اعلام کنیم، سازمان ملل فاقد صلاحیت و مولد اختلاف و نقض حقوق بشر است، تحت نفوذ دولت آدمكش آمریکا، اسرائیل جنایتكار و رژیم کودک کش آل سعود نمی تواند به وظیفه خود عمل نماید. سازمان ملل باید از عمل ناقضان حقوق بشر به خشم بیاید، نه اینکه مردم جهان را از اقدام و عمل نامتعارف و ضد بشری خود به خشم و اعتراض بیاورد.
به امید پاکسازی و اصلاح مجتمع سیاسی- اقتصادی نیویورک و خروج آن از زیر سلطه آمریکا و عربستان و ...
24 خرداد 95
منبع: پرونده سیاه
آدرس منبع: http://www.theblackfile.com
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آرشیو 95،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  پرونده،  سازمان ملل، 
برچسب ها: امپریالیسم، صهیونیسم، سعودیسم، سازمان ملل، كودك كش، نوید رهایی،
دنبالک ها: پرونده سیاه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی